جنوبی وحدت وزیر استعفا داد به عنوان کره ای افزایش تنش

توسط کیم تانگ-HYUNGسئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در روز جمعه از پذیرش استعفای خود را به

توسط ATSHNEWS در 30 خرداد 1399

توسط کیم تانگ-HYUNG

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در روز جمعه از پذیرش استعفای خود را به نقطه در کره شمالی که خواسته بود به ترک بعد از شمال تخریب یک دفتر رابط در حالی که ramping تا فشار علیه سئول در میان متوقف مذاکرات هسته ای با تهمت و دولت.

Kim Yeon-chul منصوب شد وحدت وزیر در مارس سال گذشته به عنوان مذاکرات بین ایالات متحده و پیونگ یانگ شروع به سقوط از هم جدا و برگ این کار بدون داشتن یک جلسه با کره شمالی. او گفت: او می خواست به استعفا به مسئولیت تنش بین رقبا.

شمال در ماه های اخیر تقریبا قطع تمام همکاری با جنوب در حالی که ابراز نا امیدی بیش از سئول تمایل به شکستن و دور از متحد واشنگتن و راه اندازی مجدد اینتر-کره ای و پروژه های اقتصادی برگزار می شود ایالات متحده آمریکا بیش از برنامه سلاح های هسته اش.

کیم ارائه شده به استعفا شد و پس از کره شمالی در یک ساخته شده برای تلویزیون تظاهرات روز شنبه با استفاده از مواد منفجره برای از بین بردن ساختمان در آن مرز شهر Kaesong. شمال نیز اعلام کرد آن را قطع تمام دولت و نظامی کانال های ارتباطی و رها کردن یک کلید نظامی به توافق رسیده و در سال 2018 به کاهش تهدیدات است که کارشناسان می گویند افزایش خطرات ناشی از درگیری در زمین و دریا در مناطق مرزی.

"این (شمال-جنوب) روابط وارد مرحله بحران" کیم گفت: در وداع با سخنرانی در وزارت. "من امیدوارم که من خروج می تواند یک فرصت برای توقف (فرسایش در روابط دو جانبه)."

آن را بلافاصله روشن است که ماه است و با توجه به کیم جایگزینی. وجود دارد خواستار ماه به تعمیرات اساسی خود در سیاست خارجی و امنیت ملی پرسنل در بحبوحه وخامت روابط با شمال و سئول را محو نقش به عنوان میانجی در مذاکرات بین واشنگتن و پیونگ یانگ مذاکرات باید شک و تردید عمل بیش از اختلافات در تبادل تحریم ها و خلع سلاح گام.

ماه دولت اعتبار شد برای هماهنگی اقدامات دیپلماتیک برای خنثی کردن بحران هسته ای با کره شمالی با نمایندگان رفت بین پیونگ یانگ و واشنگتن برای کمک به راه اندازی اولین نشست بین شمال رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنگاپور در ماه ژوئن سال 2018 است.

اما انتقاد که مقامات کره جنوبی بوده است بیش از حد خوش بینانه در مورد نشانه های آنها از دیدن از پیونگ یانگ. آنها زد به اعتبار مشکلات پس از آن روشن شد کیم تا به حال هیچ قصد داوطلبانه معامله دور مذاکرات او به احتمال زیاد می بیند به عنوان قویترین تضمین بقا.

در حالی که مصرف تحریک آمیز گام به سوی جنوب این ماه شمال نیز به راه انداخته سولفات در برابر کره شمالی پناهندگان و فعالان که برای سال پرواز کرده ضد پیونگ یانگ جزوات سراسر مرز که محکوم کیم هسته ای و حقوق بشر.

شمال است که حساس به هر گونه انتقاد نسبت به آن رهبری است و بسیج عظیم تظاهرات در هفته گذشته ضمن محکوم نمودن این پناهندگان که خود رسانه های دولتی به عنوان توصیف "انسان مانده است." نظامی خود را نیز اعلام کرد قصد دارد برای حمایت از کره شمالی شهروندان پرواز anti-کره جنوبی تبلیغات جزوات در مناطق نزدیک به زمین و دریا و مرز. کارشناسان می گویند که به طور بالقوه می تواند ایجاد مشکلات امنیتی برای جنوب.

از جان گذشته برای جلوگیری از تنش از گرفتن خارج از کنترل جنوبی قول داده است برای جلوگیری از فعالان و تهدید به اتهامات مطبوعاتی در برابر دو کره شمالی متولد برادر که برای سال رهبری مبارزات انداختن جزوات در طول مرز و شناور برنج-بطری پر به شمال توسط دریا.

یکی از آنها Park Sang-hak عهد کرد که برای ادامه کار خود و متهم سئول غارنوردی به کره شمالی تهدید. او به تازگی به اسوشیتد پرس گفت برنامه ریزی او برای رها کردن حدود یک میلیون جزوات طول مرز مدتی در اطراف ژوئن 25 سالگرد شروع 1950-53 جنگ کره. او همچنین برنامه ریزی برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به طوری که او "می تواند رها کردن جزوات در کیم جونگ سازمان ملل متحد،"

اما برادر خود را پارک یونگ-اوه لغو یکشنبه قصد دارد به انتشار بطری پر از برنج خشک و coronavirus ماسک در یک جزیره در نزدیکی دریا غربی مرز به نقل از animosities بین کره با توجه به گروه خود.

"این (کره جنوبی) دولت نزدیک خواهد شد و هماهنگی با پلیس و مقامات محلی به منظور تقویت سایت پاسخ و امنیتی" برای جلوگیری از, مرز, کمپین اتحاد سخنگوی وزارت چو Hye-sil روز جمعه گفت.

در حالی که سئول گاهی اوقات فرستاده پلیس برای جلوگیری از این فعالان از پخش اعلامیه در حساس بار آن را قبلا در برابر کره شمالی تماس به طور کامل بان آنها می گفتند که ورزش خود را در آزادی بیان.

کارشناسان می گویند شمال می تواند با استفاده از ضد پیونگ یانگ فعالان به عنوان بهانه ای برای شماره گیری فشار در جنوب آن را به عنوان تلاش برای ایجاد وحدت داخلی و تغییر توجه عمومی به دور از دیپلماتیک شکست و ملال انگیز اقتصاد است که به احتمال زیاد بدتر تحت COVID-19 بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن