برخی از شما خرگوش در حال برنده شدن است. دیگران نمی

خرگوش. خرگوش! آنها در حال رقص در سراسر انگلستان حیاط من گنجانده شده است. آنها نیاز به غذا خوردن و بودن خرگوش ت

توسط ATSHNEWS در 15 تیر 1399

خرگوش. خرگوش! آنها در حال رقص در سراسر انگلستان حیاط من گنجانده شده است. آنها نیاز به غذا خوردن و بودن خرگوش تعداد زیادی از دهان برای غذا. چه بیشتر می تواند یک خرگوش می خواهید از تازه سر از کلم ارگانیک رشد من calloused ،

گرمتر زمستان را منفجر خرگوش جمعیت در بسیاری از کشور کانادا و ایالات متحده شرقی مناطق دیگر اما در حال دیدن یک خرگوش کشتن-با توجه به شدت مسری ویروس باعث خرگوش خونریزی دهنده بیماری است. کلرادو و آریزونا و تگزاس و نوادا و کالیفرنیا و واشنگتن شده اند آمار به خصوص سخت است. (میسوری نمایشگاه دولتی را ممنوع کرده است خرگوش را نشان می دهد در این سال است.)

خوشبختانه RHD ویروس یافت نشده است به آلوده کردن انسان و یا گونه های دیگر است. فوق العاده امن هر چند اوکلاهما دولت دامپزشک خواسته است تا صاحبان حیوان خانگی به نگه داشتن سگ خود را به دور از حیوانات لاشه.

کارشناسان محیط زیست نگران هستند که از دست دادن این جوندگان — این چیزی است که bunnies شد یک بار در نظر گرفته کودکان — آسیب به حیات وحش زنجیره غذایی. خرگوش ارائه کالری برای شغالها روباه بابکتس جغدها شاهین و مار و دیگر شکارچیان.

آمریکایی ها در بندر احساسات متناقضی در مورد غذا خوردن خرگوش. قبل از جنگ جهانی دوم, خرگوش شدند یک منبع اصلی از مواد غذایی در اینجا. آنها هنوز هم در اروپا هستند. ("لذت آشپزی" پنج دستور برای خرگوش به علاوه دستورالعمل برای پوست یکی است.)

پس از جنگ و گوشت گاو به عنوان ارجح پروتئین است. یکی دیگر از عوامل ایجاد اشکالات اسم حیوان دست اموز در سال 1940 سر از آمریکا خرگوش انجمن پرورش دهندگان گفت: نیویورکر. Antics از wascally wabbit ساخته شده آن را سخت را برای بسیاری به لقاء خرگوش بر روی صفحه است. وجود دارد باقی می ماند یک خرگوش داخلی صنعت به ارزش بیش از 2 میلیارد دلار است اما بیشتر از آن است که حیوان خانگی-مرتبط است.

من به وضوح در تضاد مایل به همزیستی با خرگوش بدون تشویق آنها. اما آنها کشش من صبر و شکیبایی است. یکی از بی شرمانه lagomorph خواب راست در بالای آنچه که من کاهو. برای خرگوش آن بوده است صبحانه در رختخواب.

در نرم غروب اخیر شب من شمارش پنج خرگوش و بزرگ چربی موش خرمای کوهی امریکا romping از طریق باغ من. من فکر می کنم برخی داروینی نبرد ممکن است شکستن بین خرگوش و groundhogs ، با رایگان می خورد برای همه, چرا مبارزه ؟

در یک نقطه من احمقانه در زمان خوشی در فکر من حداقل تا به حال یک دسته در تعدادی از خرگوش. پس از به ظاهر هیچ جا تا ظهور جدید نوزادان از bunnies بینی خود را wriggling بسیار به لذت از کودکان نوپا در خیابان. آیا می دانید که خرگوش می تواند تولید یک نسل جدید در هر 30 روز ؟

در حال حاضر من نباید در مورد شکایت من و حیات وحش تهاجم. چند سال پیش آشنایان زندگی در مرکزی, نبراسکا, من در غروب تور خود را پشت وسعت زمین به جریب. ما نمی تواند به مراتب در آنها توضیح داده شده چرا که یک شیر کوه خال خال شده بود حوالی.

خرگوش ترسناک نیست اما تنها در تعداد. در سال 1859 استرالیا آقا منتشر خرگوش در املاک خود را برای این ورزش از آن است. در چند دهه آنها ضرب شده بود به صدها میلیون نفر و وارد پوشش گیاهی در سراسر این قاره است. دستور انتشار یک ضد خرگوش myxoma ویروس کار خود را کاهش ویرانی. اما هنوز هم غیر قانونی و حتی خود را یک حیوان خانگی خرگوش در برخی از بخش هایی از استرالیا.

پرتاب coyote ادرار در اطراف سبزیجات به عنوان یک خرگوش و موش خرمای کوهی امریکا) دافع نشان داده موفقیت محدود است. کمی از mutt در سراسر خیابان مؤثرتر بود. او با استفاده از به تعقیب خرگوش درست به مرداب. من او را از دست ندهید.

من برگزار شد و هزینه های گزافی در خرگوش شمشیربازی برای من محصولات. چون RHD ویروس یافت شده در برخی از حیوان خانگی خرگوش در منطقه من حصار ایده یک سال دیگر. در ضمن من تسلیم. خرگوش خود را به پیروزی هاپ.

دنبال Froma Harrop در توییتر @FromaHarrop. او را می توان در رسید fharrop@gmail.com. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Froma Harrop و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان در صفحه وب www.creators.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب