سنگاپور رهبر خواستار انتخابات زود هنگام با وجود همه گیر

توسط ریستن چانسنگاپور (AP) — سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong به نام پنج شنبه برای اوایل انتخابات با وجود کرو

توسط ATSHNEWS در 3 تیر 1399

توسط ریستن چان

سنگاپور (AP) — سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong به نام پنج شنبه برای اوایل انتخابات با وجود کروناویروس گفت: شیوع تثبیت شده است و هیچ تضمینی وجود ندارد از آن خواهد شد بیش از آوریل آینده زمانی که دولت کنونی نتانیاهو به پایان می رسد.

پارلمان منحل شد و برای هموار کردن راه برای انتخابات, که انتخابات گفت: بخش برگزار خواهد شد در تاریخ 10 ژوئیه.

اعلام شد که فقط چهار روز پس از شهرستان دولت برداشته اکثر coronavirus محدودیت و به نظر می رسد به تلاش برای استفاده از آرام پنجره قبل از ممکن است بدتر از همه گیر تاثیر.

لی گفت: این کشور باید آماده برای یو پی اس و فراز زندگی اشاره شده است وجود دارد یک تجدید حیات در مواردی در برخی از کشورها که دارای بازگشایی شد. او همچنین گفت: سنگاپور نشده احساس پر فشار اقتصادی fallout نشده است, بنابراین وجود خواهد داشت بیشتر کسب و کار تعطیلی و بیکاری بالاتر.

"یک مبارزه طولانی در پیش روست او گفت:" در یک سخنرانی تلویزیونی. "انتخابات در حال حاضر زمانی که همه چیز نسبتا پایدار را روشن عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و به دولت جدید تازه کامل پنج سال حکم. پس از آن می تواند تمرکز بر روی این برنامه ملی و تصمیم گیری های دشوار از آن را داشته باشد و برای حمل است."

سنگاپور در ابتدا مورد ستایش قرار داد به عنوان یک مدل برای حاوی ویروس موارد در کشور تنها 5.8 میلیون نفر از مردم پس از آن افزایش یافت و به بیش از 42000 یکی از بالاترین نرخ ابتلا به عفونت در آسیا بیشتر مربوط به خوابگاه استفاده می شود به خانه خارجی و کارگران مهاجر. لی گفت: عفونت در خوابگاه کاهش یافته است در حالی که موارد خارج از خوابگاه را تثبیت شده است.

او گفت که او تصمیم به برگزاری انتخابات در حال حاضر به دلیل وجود دارد "هیچ تضمینی" همه گیر خواهد شد پایان آوریل آینده. با وجود ممنوعیت تظاهرات گفت: احزاب سیاسی هنوز هم می توانید مبارزات انتخاباتی به طور موثر و رای دهندگان می تواند بازیگران برگه های رای با خیال راحت با استناد به نمونه در انتخابات اخیر برگزار شده در کره جنوبی و تایوان و چندین کشور اروپایی است.

لی گفت: بیشتر مراکز رای گیری خواهد شد تا رای دهندگان اختصاص داده خواهد شد اسلات هم برای رأی گیری برای جلوگیری از جمعیت شهروندان ارشد اولویت داده خواهد شد و امن فاصله قوانین را مشاهده خواهد شد.

Nur Azlinda یک زن 38 ساله مخابرات کارگر, گفت که او نگران است در مورد داشتن یک انتخابات در طول بیماری همه گیر.

"البته ما باید انجام دهید ما به عنوان قطعات سنگاپور اما منفی بخشی است که به دلیل COVID ما قرار نیست برای جمع آوری شود و من می ترسم که وجود خواهد داشت یکی دیگر از موج COVID," او گفت:.

لی مردم اقدام حزب در قدرت پس از سال 1959 به طور گسترده ای انتظار می رود برای حفظ اکثریت در مجلس, که در آن در حال حاضر دارای 83 از 89 کرسی است. آزمون خواهد بود که آیا این می تواند به حفظ 69.9 درصد سهم از آرا را از آن دریافت کرد در سال 2015. انتخابات نیز محوری برای لی 68 که برنامه ای برای بازنشسته و تحویل قدرت به یک محصول جدید از رهبران.

"این انتخابات خواهد بود شبیه هیچ دیگر است که ما تجربه کرده اند. نه فقط به دلیل ترتیبات ویژه ای برای مقابله با COVID-19 اما به دلیل وخامت اوضاع و مسائل در خطر" لی گفت. او خواست رای دهندگان به "رای عاقلانه به امن زندگی ما ما شغل و آینده ما است."

___

آسوشیتد پرس نویسنده آیلین Ng در کوالا لامپور, مالزی, کمک به این گزارش.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که نور Azlinda یک زن است.

آخرین مطالب