کلانتر: 'Glee' بازیگر Naya Rivera از دست رفته در کالیفرنیا دریاچه

توسط اندرو دالتونلس آنجلس (AP) — مقامات جستجوی آبهای جنوب کالیفرنیا دریاچه یکشنبه برای "Glee" ستاره Naya River

توسط ATSHNEWS در 19 تیر 1399

توسط اندرو دالتون

لس آنجلس (AP) — مقامات جستجوی آبهای جنوب کالیفرنیا دریاچه یکشنبه برای "Glee" ستاره Naya Rivera یک روز پس از 4 سال پیدا شد به تنهایی در اجاره یک قایق.

شهرستان ونتورا کلانتر گفت: هلیکوپتر و هواپیماهای بدون سرنشین و غواصان از جمله برخی از سازمان های دیگر بودند پیوستن به جستجو است که به حالت تعلیق شد یک شبه پس از چند ساعت چهارشنبه. آن را از سر گرفت صبح روز پنجشنبه در دریاچه Piru, 55 مایل (90 کیلومتر) شمال غرب لس آنجلس در لس پادرس ملی جنگل.

ریورا اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در حدود 1 p. m. روز شنبه, و برنامه ریزی برای رفتن به شنا کردن با پسر کوچک در مخزن منطقه تفریحی, مقامات گفت. یکی دیگر از boater در بر داشت پسرش در شمال دریاچه خواب در قایق و با پوشیدن جلیقه نجات.

"ما قصد داریم بر این باور است که او رفتن در آب و ما قادر به قرار دادن او" کلانتر سروان. اریک Buschow گفت: در یک کنفرانس خبری. "بنابراین این به خوبی ممکن است یک مورد از غرق شدن است."

ریورا را شناسایی نشد بر روی قایق و خودرو داشت در یک منطقه پارکینگ, مقامات گفت. پسر بود امن و سالم و با اعضای خانواده.

شده اند وجود دارد گاه به گاه غرق شدگی از طریق سال در دریاچه محبوب منطقه تفریحی است که از لحاظ فنی یک مخزن. آن را تعطیل پنج شنبه برای جستجو.

ریورا 4 سال است که از ازدواج با بازیگر Ryan دورسی. زن و شوهر نهایی خود طلاق در ژوئن 2018 پس از نزدیک به چهار سال از ازدواج.

او نام این پسر را "بزرگترین موفقیت است و من هرگز بهتر از او" در سال 2016 خاطرات "متاسفم متاسفم."

بازیگر مشغول بود به رپر بزرگ شان در سال 2013 اما رابطه خود را به پایان رسید و یک سال بعد. این جفت ارز را در توییتر و همکاری موسیقایی با رپر ظاهر می شود در ریورا در اولین تک "متاسفم."

ریورا برگزار سانتانا لوپز, آواز, تشویق کن, موزیکال-کمدی "سرور و نشاط" است که پخش فاکس از سال 2009 تا 2015. او به نظر می رسد در 113 قسمت از مجموعه و مورخ co-علامت ستاره Salling که کشته های خود را در سال 2018 در سن 35 سالگی پس از اقامه دعوا به جرم پورنوگرافی کودکان اتهامات عنوان شده علیه.

Cory Monteith, یکی از نمایش آگهی درگذشت و در 31 در سال 2013 از سمی مخلوط الکل و هروئین.

___

دنبال AP سرگرمی نویسنده اندرو دالتون در توییتر https://twitter.com/andyjamesdalton.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب