توسط لیزا MASCARO و مری کلر JALONICK

واشنگتن (AP) — نیویورک پرده برداری کرد پیشنهاد تغییر به روش های پلیس و پاسخگویی یکشنبه مقابله با دموکرات ها’ گسترده تعمیرات اساسی با بیشتر از متوسط بسته اما یکی که تأکید چگونه به سرعت این بحث ملی در مسابقه تبدیل شده و پنج ماه قبل از انتخابات.

کاخ سفید نشانه رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حمایت از جمهوریخواهان در آغوش یک اولویت جدید با “عدالت و قانون” جاه طلبانه ترین GOP پلیس پیشنهاد در سال در پاسخ به تظاهرات عمومی بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل وعده داده شده سریع اقدام در هفته آینده که مجلس نیز رای گیری در دموکراتیک طرح است. قرار می دهد که این دو لایحه در یک دوره برخورد اما حرکت به طور ناگهانی تغییر نگرش آمریکایی در حال رانندگی هر دو. نیمی از بزرگسالان در حال حاضر می گویند خشونت های پلیس یک مشکل جدی است, با توجه به آسوشیتد پرس-NORC نظرسنجی.

“ما شما را بشنود گفت:” از سوی دیگر ، تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی در یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره. او ایران را تنها سیاه سناتور و انتخاب شد توسط رهبران جمهوری خواه به هنر و صنعت را بسته است.

چشم انداز بسیار سیال است که هر دو طرف یک نیاز به پاسخگویی به لحظه پس از گرافیک تلفن همراه, فیلم ها و اعتراض عمومی در افغانستان موجب یک جنبش جهانی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس.

مجلس نانسی پلوسی, انتقاد ایران با بسته بندی به عنوان “ناکافی است.” اما او همچنین گفت آمریکا “امید به کار در راه هر دو حزب به تصویب قانون است که باعث ایجاد تغییر معنی دار برای پایان دادن به این بیماری همه گیر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در آمریکا است.”

در سنا, مجلس نمایندگان آمریکا است فشار جمهوریخواهان لایحه جلوتر از دیگر اولویت های همه اما شجاعانه کمتر-از-راضی دموکرات ها برای جلوگیری از بحث است.

“ما در حال جدی در مورد ساخت یک قانون گفت:” رهبر ایران که در ایالت کنتاکی مواجه شده است و ناآرامی بیش از افسر-درگیر کشته شدن 26 ساله Breonna تیلور.

دو طرف’ صورتحساب را مشابه اما به مراتب از مشابه رویکرد به مسائل هسته ای از پلیس پاسخگویی و روش به عنوان کنگره به کنکاش مشکل استفاده بیش از حد از زور و درمان مردم از رنگ.

مرکزی به هر دو بسته است beefed تا پایگاه داده در استفاده-از-نیروی حوادث پس افسران سوابق را می توان ردیابی حتی زمانی که آنها در انتقال از یک بخش خود را به دیگری.

ایران با قانون خواهد افزایش الزامات مورد نیاز برای اجرای قانون برای کامپایل استفاده-از-نیروی گزارشات تحت جدید جورج فلوید و والتر اسکات اطلاع رسانی, عمل, نام, مینه سوتا, مردی که 25 مه موجب مرگ در سراسر جهان در اعتراض به خشونت های پلیس و اسکات در کارولینای جنوبی مرد به ضرب گلوله توسط پلیس پس از توقف ترافیک در سال 2015. اسکات مربوط است به سناتور.

آن را نیز ایجاد Breonna تیلور اطلاع رسانی و عمل به آهنگ “بدون دست کشیدن از” حکم به نام لویی زنی که کشته شد که پلیس با استفاده از یک بدون دست کشیدن حکم به ورود به خانه اش.

دموکراتیک لایحه بیشتر با تغییر قانون فدرال حاکم بر سوء رفتار پلیس شامل افسران درگیر شدن در “بی پروا” اقدامات است.

هر دو صورتحساب به دنبال تغییر روش های پلیس — انجام دور با chokeholds که در حال حاضر ممنوع توسط بسیاری از ادارات یا الزامی به استفاده از دوربین های بدن و تقویت آموزش برای جلوگیری از افسران از درگیر شدن در نیروی بیش از حد و یا نژادی, پروفایل.

در حالی که جمهوریخواهان بسته را تشویق می کند به سادگی بسیاری از تغییرات در پلیس تاکتیک یا در نظر گرفتن بودجه اگر بخش قادر به تطابق و یا ارائه کمک های مالی به اجرای تغییرات دموکراتیک لایحه اغلب می توانید این تغییرات الزامی است.

ایران با بسته بندی همچنین ایجاد یک “وظیفه دخالت” پروتکل در پاسخ به Floyd مرگ است. دیگر افسران ایستاده بود به درک چوین فشرده زانو خود را به مرد گردن.

اسکات گفت: او خود را به حال شده است توسط پلیس متوقف 18 بار — از جمله یک بار در این سال برای عدم سیگنال به اندازه کافی طولانی قبل از به نوبه خود و ترغیب همکاران به درک آن را “نه یک انتخاب دودویی” بین حمایت از اجرای قانون و یا افرادی که از رنگ.

“امریکا است که بانک مرکزی با این وضعیت” اسکات در مصاحبه ای گفت:. “این دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار, سیاه جامعه است که وجود دارد اعتراض. … تصویری که ما امروز می بینیم آمریکا می گوید به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

اما رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر بلافاصله با انتقاد از دولت آمریکا قانون گفت: روشن بود که لایحه “افزایش است به لحظه” و ارائه می کنند کمتر پاسخگویی از خانه دموکراتها نسخه.

یک منطقه کلیدی اختلاف نظر است بیش از پایان “واجد شرایط ایمنی” برای افسران به آن را آسان تر برای کسانی که مجروح توسط پلیس به دنبال خسارت در دعاوی است. دموکراتیک لایحه شامل ارائه, اما کاخ سفید گفته است که یک خط بیش از حد است که تهمت را پشتیبانی نمی کند.

به عنوان گزارش خود را منتشر 106-صفحه قوانین کمیته قضایی مجلس در حال بررسی بسیار گسترده تر دموکراتیک پیشنهاد قبل از انتظار می رود مجلس رای در هفته آینده.

با وجود تفاوت های ایران با تلاش به دنبال رسیدن به سراسر راهرو به دموکرات ها در راه های مختلفی. این شامل یک-به دنبال لایحه را مجازات فدرال جرم و جنایت نفرت و دیگری برای راه اندازی یک مطالعه وضعیت اجتماعی از مردان و پسران است که تبلیغ توسط پلوسی.

خواه بسته — لقب “فقط و وحدت راه حل برای تقویت جوامع در همه جا عمل 2020” — همچنین شامل هر دو حزب در مجلس سنا پیشنهاد برای ایجاد یک ملی عدالت کیفری قانون کمیسیون و گسترش کمک های مالی جریانهای مختلف فدرال اجرای قانون برنامه از جمله پلیس برنامه مهم متحده است.

این بسته شامل ترکیبی از طرح های دیگر از جمله بهره برداری از اسمیتسونین موزه ملی تاریخ و فرهنگ برای ایجاد یک اجرای قانون برنامه درسی آموزش در “تاریخ نژادپرستی در ایالات متحده است.” دیگر بسته می شود یک راه گریز به منع فدرال ماموران اجرای قانون از درگیر شدن در عمل جنسی با کسانی که دستگیر یا بازداشت کرده است.

هزینه برای این لایحه در نظر گرفته بود به صورت اورژانس بنابراین به عنوان نه به تعداد برابر کسری بودجه فدرال.

با عجله از فعالیت در واشنگتن بوده و خیره کننده در هفته فلوید پس از مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد: عملیات اجرایی سه شنبه به ایجاد یک پایگاه پلیس در آوریم.

در یک باغ گل رز رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را “متعهد به همکاری با کنگره در مورد اقدامات اضافی.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جیم Mustian بور بلند و Padmananda راما و تصویری روزنامه نگار هیلاری پاول کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de