Selectmen معاون صندلی رقابت در شهر انتخابات

دانستیبل — رونالد Mikol خواهد شد نگه داشتن چشم خود را در صندوق های رای در روز سه شنبه شب برای دیدن اگر او هنوز

توسط ATSHNEWS در 26 خرداد 1399

دانستیبل — رونالد Mikol خواهد شد نگه داشتن چشم خود را در صندوق های رای در روز سه شنبه شب برای دیدن اگر او هنوز هم مورد نیاز در تاون هال برای مسائل محلی.

Mikol که معاون رئیس هیئت مدیره از Selectmen است بدبختی که در تنها مسابقه رقابت در این سال شهر انتخابات برای سه شنبه. او در رقابت با تازه وارد کیه Meehan برای مدت سه سال به عنوان معاون صندلی در هیئت مدیره. بقیه روز سه شنبه انتخابات متشکل از هشت امتیازهای در حال اجرا unopposed دو تازه وارد در حال اجرا برای پر کردن صندلی های بلامنازع و چهار موقعیت از سمت چپ باز برای نوشتن در نامزدها.

امتیازهای شامل هیئت مدیره بهداشت صندلی ماریا Amodei جاده کمیسر پیتر گوو درخت سرپرست مایکل مارتین و پارک کمیسر فیلیپ DeNyse. Ryan McLane, معاون رئیس گروتون-دانستیبل مدرسه منطقه ای کمیته نیز بلامنازع خود را دوباره انتخابات همراه با دانستیبل رایگان کتابخانه های عمومی متولی جوآن Mikol. همه کسانی که نامزد هستند تا برای سه سال در نظر.

جان Crandall جونیور و اسپنسر Vrouhas که هر دو پاسبان هستند که هر دو در حال اجرا unopposed برای به دست آوردن کرسی های خود را برای دیگری یک سال مدت است.

جوآن سیمونز است که یک عضو از برنامه ریزی هیئت مدیره در حال اجرا است بلامنازع به خدمت یکی دیگر از پنج سال مدت است.

یکی از تازه واردان در حال اجرا unopposed است که در واقع در حال اجرا برای دو موقعیت مختلف. رافائل Glod در حال اجرا است برای تبدیل شدن به یک مدیر و یک عضو کمیته هر دو برای یک سال است. ماری Gamache نیز در حال اجرا برای پیوستن به هیئت مشورتی برای یک سال است.

چهار شهر موقعیت به طور کامل خالی در سال جاری رای گیری برای هر کسی قادر به نوشتن در یک کاندیدای خود را انتخاب کنند. این شامل آب کمیسر گورستان کمیسر و کمیسر اعتماد بودجه و هیئت ارزیابان همه برای سه سال مدت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن