ساسکاچوان Roughriders placekicker برت Lauther "با احتیاط خوش بینانه" در مورد 2020 CFL فصل

محتوای مقاله در ادامهیک: آخرین شنیده ام آن (جمعه) اما شما باید به یاد داشته باشید این است که یک لامپ کم مصرف خ

توسط ATSHNEWS در 3 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

یک: آخرین شنیده ام آن (جمعه) اما شما باید به یاد داشته باشید این است که یک لامپ کم مصرف خودخواسته مهلت و آن را یک CFLPA یا دولت مهلت. این سلسله مراتب از لامپ کم مصرف با قرار دادن پای خود را پایین. اگر آنها در حال نزدیک شدن هر چیزی از این دولت چشم انداز و یا ما نزدیک به یک معامله انجام می شود شما از دیدن این مهلت حرکت به هفته آینده و یا هر آنچه مورد نیاز است برای دریافت آن انجام می شود.

س: یک گزارش وجود دارد در 3DownNation.com که بیش از 85 درصد از CFLPA عضویت رد یک پیشنهاد مالی از لامپ کم مصرف که پرداخت بازیکنان pro-دارای پایه حقوق و دستمزد 33 درصد برای شش بازی فصل. افکار خود را در آن توسعه است ؟

یک: این اطلاعات کاملا نادرست است چرا که ما نمی فرستاده CBA رای در همه. ما فقط ارسال یک نظر سنجی و اطلاعات در آن وجود ندارد هر چیزی برای انجام با اعداد واقعی یا هر چیزی بتن. آن را بیشتر از یک احساس که در آن بازیکنان در زمانی که ما به زمان بحران با مذاکره اعداد بنابراین ما نه تنها به طور کامل حدس زدن در چه بچه ها و در حال حاضر به بازی برای.

س: درخواست که بازیکنان برای بازی با 33 درصد از حقوق و دستمزد پایه در کوتاه فصل معقول است ؟

یک: برای من نیست حتی یک استارت مکالمه. بقیه لیگ پرداخت 80 درصد از حقوق خود را و جمع آوری چک و ما در اینجا گرفتن هیچ چیز و هیچ کمک کند. سی و سه درصد برای بازیکنان کافی نیست زمانی که ما در حال تماشای سلسله مراتب ساخت دلار است. این لامپ کم مصرف تا حدودی پذیرفته مشکلات کسب و کار خود شد, گسل چرا که آنها را به تصمیم گیری کسب و کار. همیشه بازیکنان گسل حتی اگر از نظر مالی آن را یک شکست کسب و کار. آنها می خواهم به ترویج چگونه لیگ است که 108 سال سن و آنها تا به حال که زمان را به یک طرح و یا برخی از پس انداز و یا سرمایه گذاری برای زنده ماندن یک فصل. این نه کار من به آنها بگویید که چگونه برای اجرای کسب و کار خود را اما نگه داشتن آنها را به آینده را برای بازیکنان به کاهش زمانی که بچه ها در خارج وجود دارد با مشاغلtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب