اول ایمنی: اجتماعی فاصله راهنمای به دولت آفتاب

به یاد داشته باشید در اوایل روز از قرنطینه وقتی که همه عصبی ذخیره بر روی کاغذ توالت ما صرف تمام زمان ما در Net

توسط ATSHNEWS در 10 تیر 1399

به یاد داشته باشید در اوایل روز از قرنطینه وقتی که همه عصبی ذخیره بر روی کاغذ توالت ما صرف تمام زمان ما در Netflix و Hulu و بیشتر ورزش ما بود و ما روزانه رفتن از یخچال به نیمکت ؟ پس از چهار ماه طبیعی antsy احساسات در مجموعه و هر کس خارش به عقب بر گردیم به حالت عادی. اما ما نمی توانیم بدون احتیاطی مناسب. به عنوان فلوریدا شروع به باز کردن back up (در میان سنبله موارد) عمل اجتماعی فاصله و به دنبال دستورالعمل های لازم برای ایمنی خود را حمایت از کسب و کارهای محلی و رستوران ها و یا بیرون رفتن و کاوش در خارج از منزل بزرگ!

خود را با شتاب و اتمام این 10 محلی (و امن) همه چیز برای انجام در سراسر جنوب فلوریدا.

1. برخی از آفتاب در ساحل

Tanning GIF
giphy.com

هر کس می داند فلوریدا برای سواحل زیبا! شهر بوکا راتون در ساحل پارک به روی عموم باز است به عنوان از آوریل 26, پس از نزدیک به 2 ماه خاموش کردن. این شهرستان اجرا برخی از اقدامات ایمنی در ساحل مانند 10-فرد محدودیتی در تجمعات و 6 پا اجتماعی فاصله بین احزاب است. این دستورالعمل تبدیل به امری ضروری به عنوان مورد تعداد سنبله در سراسر فلوریدا هر روز را به دیگران ایمنی به حساب در حالی که با بهره گیری از سرگرم کننده خود را در خورشید است.

2. کاوش خود را در محله

Neighborhood GIF
giphy.com

جنوب فلوریدا به برخی از زیبا ترین جوامع در دولت جای تعجب نیست که هر کس پدربزرگ بازنشسته در اینجا! در علاوه بر این به snowbirds فلوریدا آب و هوا در تابستان استقبال دانشجویان از بازگشت از شرق. "من عاشق کاوش در حالی که در اجرا دوچرخه سواری یا اسکیت سواری," دانشگاه ییل افزایش junior Juanita گارسیا. "من سعی می کنم به نقشه یک مسیر متفاوت در هر زمان و پیدا کردن مکان یا محله های نزدیک به من که من تا به حال هرگز این شانس را به بازدید قبل از." استفاده روزانه خوب آب و هوا و کاوش محله خود را.

3. منظور از خیابان پارک BBQ

BBQ GIF
giphy.com

قرنطینه خاموش کردن اجباری بسیاری از رستوران های محلی به بستن درهای خود را به شدت تحت تاثیر کسب و کار خود را. بسیاری از مکان ها در زمان این فرصت را به ارائه را خارج و تحویل گزینه برای مشتریان به دنبال لذت بردن از وعده های غذایی مورد علاقه خود را از صفحه اصلی. "من کل خانواده را دوست دارد و کباب و ما عاشق شدن را از خیابان پارک BBQ" دانشگاه نیویورک افزایش junior Maddy Stillman گفت. با مکان در سراسر پالم بیچ شهرستان, شما نمی خواهد که به درایو دور به دست آوردن برخی از برای خودتان. منوی خود را برآورده هر نوع BBQ فن و حتی caters به خاص محدودیت های رژیم غذایی. "من یک گیاه خوار هستم و آنها چنین گیاهی خوشمزه رژیم غذایی گزینه!" Stillman گفت. حمایت از کسب و کار محلی و نظم در از خیابان پارک BBQ!

4. بازی واکشی در Mizner پوست

از هر کس در زندگی در قرنطینه حیوانات خانگی ما هستند قطعا شاد. من قطعا می توانید می گویند که سگ من را دوست دارد پس هر کس در خانه برای مدت طولانی! اگر شما می خواهید به بیرون رفتن در نظر آوردن حیوان خانگی خود را همراه بیش از حد. Mizner پوست به عنوان کامل در فضای اجتماعی-فاصله محل مناسب که هر دو شما و دوستان خزدار خود را می توانید لذت ببرید. واقع در بوکا راتون این سگ پارک دارای سه حصار-در بخش های کوچک و متوسط و بزرگ به اندازه سگ است. دفعه بعد شما می خواهید در خارج از ماشین به Mizner پوست با سگ خود را و لذت بردن از یک بعد از ظهر از واکشی با هم.

5. منظور از فلافل فروشی و مشروب فروشی

Falafel GIF
giphy.com

می خواهم یکی دیگر از کسب و کار محلی برای پشتیبانی ؟ چک کردن فلافل فروشی و مشروب فروشی و شراب نوار. واقع در کورال اسپرینگز در این گاه به گاه و دنج رستوران در خدمت معتبر فلافل, بابا ganoush حموس و دیگر مدیترانه ظرافتهای. با توجه به COVID اقدامات ایمنی فلافل فروشی و مشروب فروشی ارائه می دهد منظقه وانت—با 10 درصد off coupon code اگر شما سفارش از طریق وب سایت خود را. "[این] رستوران های مورد علاقه من به ترتیب در از" دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس افزایش junior اتان لوئیس گفت. "آنها بهترین حموس و مرغ shawarma من و ام تا به حال." خود را برآورده مدیترانه هوس و منظور از فلافل فروشی و مشروب فروشی!

6. سازماندهی امن پیک نیک با دوستان

Picnic GIF
giphy.com

به عنوان فضاهای عمومی در سراسر پالم بیچ و Broward شهرستان باز شما باید از این فرصت مناسب برای دریافت خلاق با برنامه های خود را. "باید اجتماعی فاصله پیک نیک با دوستان" دانشگاه فلوریدا افزایش دانشجوی سال اول نائومی Rozenberg گفت. پس از چهار ماه از قرنطینه همه ما ارزو تعامل اجتماعی است. کلید ایمنی است. "من کمی نگران در افراد با سلامت روان در قرنطینه و قطعا احساس به عنوان اینکه پیدا کردن راه های خلاق به معاشرت با خیال راحت می تواند به طور قابل توجهی به نفع همه." برخی از محبوب پارک در اطراف این منطقه شامل اسپانیایی, رودخانه, صخره قرمز و بامیه مرکز برزخ طبیعت. جمع آوری یک گروه از دوستان, را, ماسک پتو به نشستن و یا برخی از تنقلات و لذت بردن از روز خود را در پارک—6 فوت از هم جدا ،

7. شرکت در یک محلی BLM اعتراض

BLM GIF
giphy.com

به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند موضوع دستاوردهای جنبش ملی توجه تظاهرات پاپ در سراسر جنوب فلوریدا. بسیاری از اعمال اجتماعی فاصله و نیاز به facemasks برای همه معترضان به عنوان یک اضافی اندازه گیری ایمنی. "سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و همراه با تظاهرات از دست رفته نیست و شتاب و این مهم به ادامه خواستار تغییر تا زمانی که ما می بینیم قابل توجهی در اجرای قانون سیاست های کشور" گارسیا گفت. "این یک راه بسیار خوبی برای حمایت از علت تماس گرفته و برای تغییر معنی دار." به عنوان محلی برای طرح های سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اتحاد Broward سازماندهی تظاهرات و ترویج منابع متعدد برای فعالیت و آموزش و پرورش. رویای مدافعان تاسیس و پس از غم انگیز قتل 17 ساله Trayvon Martin, دعوا برای بالا بردن سیاه و قهوه ای جوامع و لغو مضر قوانین در ایالت فلوریدا. تحقیقات محلی تظاهرات و طرح های در منطقه شما و صدای شما را شنیدم—با خیال راحت ،

8. منظور از افزایش سوشی

Sushi GIF
giphy.com

مایک و ویویان Tsang باز محل اول خود را از افزایش سوشی بیش از 10 سال پیش است. پایگاه خود را از مشتریان وفادار گسترش در طول سال و در نهایت outgrew خود رستوران کوچک. در ماه مارس سال 2018 صاحبان خود را باز جدید, گسترده, محل سکونت در بوکا راتون. هنوز استقرار همان باقی می ماند: یک منحصر به فرد سوشی اغذیه فروشی و مشروب فروشی در خدمت شگفت آور, ادویه کاری, شرق دور, entrees و خلاق سوشی و ساشیمی گزینه برای برآوردن همه مهمانان. "افزایش است همیشه مورد علاقه من بوده است محل سوشی در بوکا" دانشگاه میشیگان افزایش ارشد الهام درن گفت. "این فوق العاده آرامش قادر به سفارش از آنها را به بطور منظم احساس آن زمان در حالی که من به برخی از زمان اضافی با خانواده ام این روزها." درمان خود را به برخی از سوشی و نظم را خارج از افزایش!

9. کشف یک دنباله طبیعت

Nature GIF
giphy.com

جنوب فلوریدا آب و هوای گرمسیری دارای یک مقدار باور نکردنی از اکوسیستم های متنوع. به عنوان دولت آغاز می شود باز تا نظر بازدید یک دنباله طبیعت به صورت روزانه خود تفرج. Serenoa بیشه حفظ ویترین نادر توسعه نیافته قطعه اقیانوس اطلس ساحلی Ridge, با اسکراب و کاج فلیتوودز زیستگاه. Pondhawk طبیعی منطقه محافظت 79 هکتار از اسکراب زيستگاه ها و تالاب ها از جمله تالاب اپل سلوق با برخی از بلندترین تالاب درختان سیب در دولت است. مرور نوین در بامیه مرکز برزخ طبیعت به شما اجازه می دهد تجربه فلوریدا گسترده اکوسیستم نزدیک; و حتی آن را متصل به صخره قرمز یکی دیگر از محبوب پارک عمومی. خود را صرف بعد از ظهر کاوش در طبیعت دنباله با خانواده خود به عنوان بهانه ای برای خارج شدن از خانه!

10. دوچرخه همراه A1A

Bike GIF
giphy.com

A1A دولت است جاده ای که در امتداد سواحل شرق فلوریدا با نمایش خیره کننده از اقیانوس. آن را اجرا می کند از Miami-Dade County خط به پالم بیچ شهرستان خط عبور از شهرهای بزرگ مانند فورت Lauderdale بوکا ریتون و ماهی پامپانو ساحل. علاوه بر این یک بخش از علائم جاده یک مسیر برای هر کسی که می خواهد دوچرخه سواری در کنار دریا! کل جاده امتداد حدود 22 مایل, اما شما لازم نیست که به یک رکابزن به لذت بردن از این منظره. فراموش نکنید که شما کرم های ضد آفتاب قبل از رفتن به خارج و لذت بردن از سوار شدن!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن