بازگرداندن کشور ما را راهنمایی

پنج شنبه گذشته رئیس جمهور تهمت خود را اعلام کرد دستورالعمل برای “باز کردن امریکا دوباره” است که یک چارچوب برای فرمانداران به استفاده از برای آغاز فرایند از راه اندازی مجدد خود را در موتورهای اقتصادی و تقویت معیشت ساکنان خود را.

معیارهای بخش از دستورالعمل برقرار مناسب شروع نقطه برای دولت برای آغاز فرایند و یا به عنوان دستورالعمل به عنوان خوانده شده: “اطلاعات محور شرایط هر منطقه و یا دولت باید برآورده قبل از اقدام مرحله به مرحله باز کردن.”

شاخص های است که می تواند آغاز روند بازگشایی عبارتند از: پیشرفت کلی در COVID-19 موارد است که “رو به پایین مسیر از موارد مستند در یک دوره 14 روزه” و “رو به پایین مسیر مثبت آزمایش به عنوان یک درصد از کل آزمون ظرف مدت 14 روز (تخت یا افزایش حجم آزمون.)”

در یک بخش به نام “هسته ای دولت آمادگی مسئولیت” چندین آیتم های چک لیست شده اند جلو و مرکز در اخبار برای هفته مثلا سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به “توانایی به سرعت و به طور مستقل عرضه کافی تجهیزات حفاظت شخصی و انتقادی تجهیزات پزشکی برای رسیدگی چشمگیر افزایش نیاز” و “توانایی افزایش ICU ظرفیت.”

دستورالعمل برای افراد حس مشترک اقدامات است که در حال حاضر شده است و یا به تازگی تبدیل به روال مانند تمرین بهداشت خوب و ماندن در خانه اگر یک بیمار احساس می کند.

روند باز کردن امریکا دوباره گذاشته است تدریجی در سه مرحله. بازگشت به کار “در فاز” در حالی که تشویق “telework”و در نهایت از سرگیری “بدون محدودیت نیروی انسانی از worksites” توسط فاز 3.

که نقطه میله ورزشگاه و سالن همه می تواند باز کردن در حالی که efforting فیزیکی فاصله به صورت جدی.

رئیس جمهور تهمت و پس از در اوایل هفته اعلام کرد که او “کل سازمان” در بازگشایی این کشور روشن ساخته است در طول یک شنبه تماس با فرمانداران که آنها را در تصمیم گیری خود را.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را,” او به آنها گفت. “من و بعد فورا رفت واز به می دانم که تقریبا همه شما بیشتر از شما من شناخته شده و برخی بسیار خوبی است. شما قادر مردم من فکر می کنم در همه موارد قادر مردم است. و شما در حال رفتن به تماس می شود عکس های خود را.”

دستورالعمل نیست گرانول اما آنها خوب کلی ابزار برای افراد کسب و کار و دولت برای استفاده از. وجود خواهد داشت نیاز به انعطاف پذیری بین آمریکا و رئیس جمهور دستورالعمل را که روشن است.

شکست این coronavirus است که کار یکی برای همه ما در این نقطه, اما واقعیت این است که قوه مجریه و دولت فرمانداران شروع به برنامه ریزی برای پست-COVID-19 جهان می فرستد یک سیگنال مثبت برای شهروندان و کسب و کار به طور یکسان. هر چه زودتر ما می توانید با خیال راحت بازگشایی این کشور بهتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید