رستوران می تواند فروش نوشیدنی مخلوط تحت لایحه جدید

بوستون – رستوران ها می تواند فروش ظروف مهر و موم شده از نوشیدنی مخلوط با رفتن سفارشات تحت یک لایحه ثبت شده توس

توسط ATSHNEWS در 12 خرداد 1399

بوستون – رستوران ها می تواند فروش ظروف مهر و موم شده از نوشیدنی مخلوط با رفتن سفارشات تحت یک لایحه ثبت شده توسط یک سناتور از متوئن.

اورژانس مقدمه در ایالت دیانا DiZoglio لایحه (SD 2952) می گوید اهداف آن است "برای گسترش درآمد-تولید گزینه های در پاسخ به COVID-19 بحران اقتصادی محلی و موسسات دارای مجوز فروش مشروبات الکلی."

یک قانون دولتی چارلی بیکر امضا شده در مارس 3 اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها به فروش مقادیر محدودی از آبجو و شراب در ظروف اصلی خود با takeout و تحویل سفارشات.

رستوران ها باقی می ماند و محروم از خدمت مشتریان خود را در اتاق ناهار خوری تحت مارس منظور از بیکر.

برخی از رستوران و بار من شده اند دفاع اجازه داده می شود به خدمت کوکتل با خود takeout سفارشات به عنوان یک اندازه گیری است که اجازه داده شده در برخی از کشورهای دیگر از جمله رود آیلند.

آنلاین "کوکتل به صورت مشترک المنافع" دادخواست تا به حال بیش از 400 امضا که از صبح روز دوشنبه.

خواسته سه شنبه گذشته اگر او می خواهم نظر اجازه می دهد برای رفتن کوکتل فروش بیکر ذکر جدید آبجو و شراب قانون است.

"هر چیزی فراتر از آن که نیاز به قانون است و من فکر نمی کنم وجود دارد هر چیزی در انتظار است که در این نقطه," او گفت:.

DiZoglio لایحه ثبت چهارشنبه گذشته اجازه می دهد رستوران ها که مجوز برای خدمت به الکل به فروش "تهیه نوشیدنی و نوشیدنی مخلوط" تعریف شده به عنوان یک ظرف مهر و موم شده برگزاری بین 4 و 64 اونس مایع, مشروب و مخلوط کن ترکیب در رستوران به همراه برو دستور غذا.

این لایحه cosponsored توسط جمهوری خواهان در کنگره لنی میرا از West Newbury دیابت پاتریک اوکانر از ویموته و تشکر. دیوید DeCoste از نورول و دموکرات ایالت آن گبی از اسپنسر, Rep. مایک کانلی از کمبریج و تشکر. دیوید رابرتسون از توکسبری.

مجلس سنا روز دوشنبه با اشاره به حمایت از مصرف کننده و حرفه ای اخذ مجوز کمیته برای بررسی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن