مقاومت ایجاد بیش از علفزار سبز Golf Club توسعه برنامه های

هادسون, N. H. – جیم Dobens زندگی می کردند در عقاب درایو برای 37 سال و به عادت سیار tee عکس فرود در جنگل در نزد

توسط ATSHNEWS در 15 تیر 1399

هادسون, N. H. – جیم Dobens زندگی می کردند در عقاب درایو برای 37 سال و به عادت سیار tee عکس فرود در جنگل در نزدیکی خانه خود را.

او سطل توپ گلف به عنوان شواهد.

اما Dobens تا به حال هیچ مسائل با زندگی در مجاورت سبز Meadow Golf Club, 36-سوراخ طرح محبوب با گلف بازان در نیوهمپشایر و ماساچوست است. او می کند اما باید نگرانی های عمده در حال حاضر که این باشگاه تحت قرارداد به فروش می رسد به Hillwood خواص سرمایه گذاری.

Hillwood یک Dallas-بر اساس شرکت قصد دارد به ساخت سه توزیع امکانات در مجموع 2.6 میلیون فوت مربع در 380 هکتار بسته است.

"در نهایت زمین در حال رفتن به در حال توسعه" Dobens گفت. "آن را باید به توسعه صنعتی است. من فکر می کنم ما بهتر از فرصت عادلانه (از توقف طرح) به دلیل تاثیر کیفیت زندگی در هادسون. قصد ما این است که آن را متوقف کند."

کلمه توافق بین Hillwood و Friel, خانواده, صاحبان علفزار سبز پس از افتتاح آن در سال 1960 شناخته شد در اواخر ماه آوریل است.

اواخر ماه گذشته یک وکیل کار برای Hillwood اعلام کرد در هادسون برنامه ریزی جلسه هیئت مدیره که این شرکت نیاز به زمان به اندازه کافی آدرس نگرانی های همسایگان است. جلسه بعدی تنظیم شده است برای جولای 22 در هادسون مرکز جامعه.

"ما نه نا امید" گفت: جاستین دان Hillwood مدیر پروژه. "همیشه وجود دارد چالش های ما باید کار را از طریق و ما همچنان به کار با همسایگان. بدیهی است که هر پروژه دارای مجموعه خود را از چالش است. ما همیشه با اعتماد به نفس باقی می ماند."

همسایگان رهبری Dobens و یک زن و شوهر با دیگران, ایجاد یک وب سایت savehudsonnh.org برای اعلام مخالفت با این پیشنهاد. تی شرت و چمن نشانه هایی تولید شده اند و این گروه با استخدام یک وکیل محیط زیست.

این گروه گفت: این پیشنهاد باید اوراق به سه دلیل – نگرانی های زیست محیطی ترافیک گلایه و انتظار است که ارزش ملک در نزدیکی سبز چمنزار را کاهش می دهد.

"چندگانه وجود دارد اثرات در اینجا. من بسیار نگران آلودگی" Dobens گفت.

Hillwood تخمین زده است که 150-200 کامیون ها می آیند و می روند هر روز از این تاسیسات به عنوان هادسون مرکز تدارکات. Dobens گفت: برآورد این است که راه بیش از حد کم است. او این رقم را در 400-600.

"آنها کم بها دادن به طور قابل توجهی چه در حال رفتن به در جاده ها. و زیرساخت های ما می تواند آن را اداره کند" Dobens گفت. "شما باید وسایل نقلیه در جاده ها 24-7 و آنها فقط نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آن است."

Dobens معتقد است خانه ارزش ملک در مجاورت محله در حال حاضر کاهش یافته است پس از توافق بین Friels و Hillwood اعلام شد.

دان گفت: Hillwood آماده است برای انتشار یک تجدید نظر در گزارش. این تغییرات شامل ایجاد یک بزرگ berm علاوه بر این از یک صدا دیوار و قوی تر محوطه سازی. Hillwood نیز پیشنهاد بزرگتر منطقه حائل بین هر یک از ساختمان ها و همسایه ها. Hillwood اولیه پیشنهاد نام برای 230 از 380 هکتار بودن حفظ شود به عنوان فضای سبز از جمله کشش در امتداد Merrimack رودخانه.

Dobens گفت Hillwood برنامه خواهد تاثیر منفی منطقه شهرها و شهرستانها با توجه به افزایش ترافیک و بالقوه آسیب های زیست محیطی به Merrimack.

علفزار سبز افتتاح شد و در سال 1960 توسط فیل Friel. بر Friel مرگ در سال 2000 فرزندان خود فیلیپ سوم, دیوید و تام شد ،

در قبل از مصاحبه با دیوید Friel گفت: داشتن یک زمین گلف نیست که سود آور آن را به عنوان یک بار بود و آن زمان درست بود به فروش برساند. علفزار سبز منحصر به فرد است چرا که آن را ارائه می دهد دو 18-سوراخ, پوسته دشت و جنگل. اگر Hillwood پیشنهاد می شود تصویب این خواهد بود علفزار سبز نهایی سال است.

دان گفت: این پیشنهاد دارای مقدار زیادی از پشتیبانی در شهر است. او تخمین می زند از 2500 شغل ایجاد خواهد شد.

توافق بین Friel و Hillwood دارای سوخت مقدار زیادی از بحث در اطراف شهر با توجه به برندا کالینز مدیر اجرایی بیشتر هادسون اتاق بازرگانی است.

"آره زیادی وجود دارد به بحث در مورد" کالینز گفت.

کالینز گفت: در بسیاری از شهر علاقه مند به یادگیری بیشتر در جولای 22 جلسه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب