تشکر. Trahan دیابت Markey آمار خانه های پرستاری در Facebook پخش زنده

لوول — کنگره ایالات متحده لری Trahan و سن. Ed Markey برگزار Facebook پخش زنده دوشنبه برای بحث در مورد نیاز به

توسط ATSHNEWS در 25 اردیبهشت 1399

لوول — کنگره ایالات متحده لری Trahan و سن. Ed Markey برگزار Facebook پخش زنده دوشنبه برای بحث در مورد نیاز به افزایش نظارت در خانه های پرستاری در میان coronavirus همه گیر و همچنین حمایت خود را از $3.3 تریلیون coronavirus بسته امداد پرده برداری از سه شنبه.

Markey آغاز شد و حدود 30 دقیقه پخش با ارجاع اعداد منتشر شده توسط وزارت بهداشت که از روز شنبه نشان می دهد حدود 60 درصد از 5,315 و میر نسبت به COVID-19 در ماساچوست رخ داده است در دراز مدت مراقبت از امکانات.

"مشکلی وجود دارد," Markey گفت. "ما می دانیم که وجود ندارد به اندازه کافی کار انجام شده به منظور حفاظت از آنها."

برای مثال خورشید منتشر شده داستان روز شنبه بیان کرد حدود سه چهارم از COVID-19 مرگ و میر در لوول اتفاق افتاده در خانه های سالمندان.

در طول بحث Markey و Trahan هدفمند زندگی مرکز مراقبت از Nashoba دره مستقر در لیتلتون که در آن 16 ساکنان و یک پرستار — ماریا Alner از Lunenburg — درگذشت ویروس.

Trahan شده است بحرانی در زندگی, مراکز مراقبت از امریکا که در عمل لیتلتون تسهیلات بیان پرستاری صفحه اصلی شرکت بود و نه شفاف با مقامات دولتی که COVID-19 در ابتدا در زمان برگزاری در محل.

گارد ملی نیز نامیده می شد به نخل مانور خانه سالمندان در چلمزفورد که در آن مدیر اجتماعی به تازگی درگذشت COVID-19.

در گذشته Trahan گفت: او محلی, مقامات بهداشت و نمایندگان منتخب تا به حال به "سنگ فرش با هم" گزارش از بیمارستان های منطقه و آتش نشانان به یاد بگیرند که از شدت این مشکل در زندگی مراقبت در لیتلتون.

در روز چهارشنبه پخش Trahan اشاره LCCA عملیات از زندگی, مراکز مراقبت در Kirkland, Washington شد اولین خانه سالمندان در کشور به گزارش حضور ویروس و مرتبط است به حداقل 37 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری است.

"هنگامی که شما به یک شبکه مانند زمانی که شما یک شرکت ملی شما باید اقتصاد تجربه" Trahan گفت. "که نفع خود را. و آنها استفاده نمی کند که تجربه و تجهیز همه امکانات دیگر در ماساچوست و فراتر از آن."

ماه گذشته تیم Killian سخنگوی LCCA تاکید لیتلتون تسهیلات شده است دستورالعمل زیر را از دولت فدرال و مقامات پس از آغاز شیوع. مراقبت از زندگی نیز انجام شده تلفن تماس به روز رسانی با هیئت مدیره بهداشت و درمان و لیتلتون مقامات.

Trahan وجود دارد گفت: باید ارتباطات منتقل شده به مقامات بهداشت و نمایندگان اگر شیوع در هر خانه های پرستاری یا مراقبت دراز مدت تسهیلات در سراسر کشور. او افزود: سازمان های مانند مراکز مدیکر و مدیکید خدمات موظف به نظارت بر چنین امکانات برای اطمینان از آنها در حال اجرای پروتکل های ایمنی و اقدامات احتیاطی.

Markey گفت که او و همکار دموکرات ایالت الیزابت وارن در حال کار نسبت به افزایش مغفول و "اطمینان بهداشت و درمان کارگران دریافت منابع آنها نیاز" از جمله تجهیزات حفاظت شخصی.

"ما به اندازه کافی PPE به بازوی ما مقدم" Trahan گفت. "هنگامی که شما فکر می کنم در مورد ماریا Alner او درگذشت ما در خطوط جبهه در ذهن ما است. من برابر است که به ما هرگز ارسال نظامی مردان یا زنان به نبرد بدون دنده و تجهیزات مورد نیاز آنها و در عین حال که اتفاق افتاده است. آن را در معرض بزرگ عرضه شکاف در زنجیره تامین ما در اینجا در ایالات متحده"

قبل از coronavirus همه گیر ایالات متحده دریافت مقدار از آن تجهیزات پزشکی از چین است. اما چین محدود صادرات در اوایل سال جاری با توجه خود را برای مبارزه با ویروس که شروع وجود دارد. زمانی که فدرال ذخایر زد کوتاه آمده است که تا به حال تنها حداقل لوازم شدند تکاپوی به تلاش برای خرید تجهیزات مورد نیاز.

Trahan تاکید کرد نیاز به عرضه های پزشکی تولید کنندگان در ایالات متحده آمریکا کشور کرده است.

"من نمی خواهم به ما متکی به یک خارجی زنجیره تامین," او گفت:. "من می خواهم به مطمئن شوید که ما آن را به کسانی که مشاغل در اینجا به ایالات متحده است و ما دولت فدرال همکاران با شرکت های تجهیزات پزشکی, بنابراین ما می تواند به اندازه کافی برای اطمینان از بهداشت عمومی ما."

Trahan و Markey هم زمان به بیش از دموکرات ها' $3.3 تریلیون قهرمانان قانون که مجلس نانسی پلوسی پرده برداری کرد روز سه شنبه.

Trahan گفت که به زودی عازم واشنگتن به رای دادن به نفع این بسته است که نزدیک به $1 تریلیون ساخته شده در ایالات و شهرستانها برای جلوگیری از اخراج. بسته کمک نیز تمرکز $375 میلیارد دلار برای کوچکتر برون شهری و روستایی شهرداری تا حد زیادی از سمت چپ قبل از خود اسکناس است.

مانند قبلی 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27, آخرین coronavirus بسته امداد را ارائه دهد: دور تازه $1,200 مستقیم کمک نقدی به افراد است. که در مجموع می توان به افزایش تا 6000 $در هر خانواده است. پکیجهای نیز راه اندازی $175 میلیارد مسکن کمک صندوق برای کمک به پرداخت اجاره و رهن.

"ما شده ایم در این هشت هفته" Trahan گفت. "مردم در حال مبارزه است."

این بسته امداد نیز 75 میلیارد دلار بیشتر برای ویروس تست.

"این فقط در مورد قرار دادن نشانه باز در کسب و کار" Trahan گفت. "این در مورد مصرف کنندگان با داشتن اعتماد به نفس به مراجعان در آن کسب و کار دوباره. تا زمانی که ما یک واکسن ما باید به مردم اطمینان دارد که یک تست زیرساخت در محل.

"این سخت گیرانه اقدامات فقط بستن همه چیز را" او بعد از آن اضافه شده است. "آن نیاز باشد به این ترتیب اگر ما سرمایه گذاری در, تست و ردیابی و جداسازی بنابراین ما می تواند حاوی ویروس با سرعت بیشتری و هنوز هم بخش هایی از اقتصاد ما و بخش هایی از کشور ما بازگشایی شده است."

Trahan و Markey انتقاد اعضای حزب جمهوری خواه — یعنی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل — برای خود اظهار داشت: بی توجهی به بسته امداد. گزارش های رسانه ها نشان می دهد تسکین لایحه مسدود خواهد شد در سنا است.

مک کانل و دیگر جمهوری خواهان با احتیاط از دور دیگری از امداد و کمک های اولیه با توجه به گزارش. مک کانل اعلام کرد پیشنهاد گرفتن یک کیسه از "حیوان خانگی اولویت" است و نه چیزی است که "معاملات با واقعیت است."

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtistinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن