کار از راه دور ارائه می دهد: 10 نکته برای کمک به شما را تا ذهن خود را

همه گیر تحویل یک یادآوری در مورد مشاغل از راه دور: بله آنها وجود داشته باشد. قبل از سال 2020 از راه دور موقعیت را ندارد این کار لیست آرزو برای اکثر دانش آموزان, اما در حال حاضر این مشاغل به احتمال زیاد چوب در اطراف و برخی می گویند که آنها در آینده است. با وجود آن مشخصات پایین از کار از راه دور و مشابه محیط کار شیوه های مانند انعطاف پذیر برنامه ریزی در حال رشد در محبوبیت است. در پنج سال گذشته FlexJobs گزارش 44 درصد رشد در تعداد کارمندان از راه دور. یک FlexJobs نظرسنجی همچنین نشان داد 74 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که کار انعطاف پذیر است “طبیعی است.” بنابراین قبل از اینکه شما راه رفتن مصمم به فراموش نکنید که افتضاح ترم بهار رفته مجازی از شنیدن برخی از جوانب مثبت در مورد آنچه که یک کار از راه دور به نظر می رسد خارج از بحران.

اخیر grads فعلی دانش آموزان: با استفاده از این نرم افزار راهنمایی برای تصمیم گیری در یک کار از راه دور ارائه و یا پهلو آنها را برای بعد.

1. شما باید انعطاف پذیری بیشتر در برنامه خود را و به طور کلی

Aladdin gif
giphy.com

قبل از همه گیر بسیاری از کارگران نمی تواند چرت زدن خود را به ساعت زنگ دار. یک روز کامل در انتظار اغلب دیکته 9 صبح تا 5 بعد از ظهر روز کاری است. “[رفتن به یک دفتر] شامل من داشتن بودجه اضافی برای پرداخت کسی به دخترم را به مدرسه و یا هماهنگ با کسی که در صبح زود” گفت: کلودیا فرناندز یک سرمایه انسانی در کسب و کار شریک برای منابع انسانی و حقوق و دستمزد شرکت خدمات TriNet. “سپس من تا به حال به ترتیب با شرکت من به من اجازه ترک در 4:30 p. m. بنابراین من می تواند نوع ضرب و شتم ترافیک و انتخاب کنید تا بچه های من. فقط وجود دارد بسیاری از امکانات رفاهی که من نیاز به زمانی که من در رفتن به دفتر.” یک کار از راه دور اجازه می دهد تا شما را به تناسب هر روز به آنچه شما می خواهید و یا نیاز دارید بیشتر. “من باید انعطاف پذیری لازم برای دریافت تا زمانی که من می خواهمخوردن صبحانه و استراحت و به نوبه خود بر روی کامپیوتر من توسط 9:30 a. m.” او گفت:. فناوری همچنین باعث می شود کار قابل حمل – به پاسیو, اتاق رختشویی یا مدرسه پارکینگ. “ما باید نرم افزار را قادر می سازد که ما را به شرکت من نسخه تعادل کار و زندگی,” فرناندز گفت. “من به اندازه کافی نرم افزار و فن آوری کنم که به نشستن در مقابل کامپیوتر من به طور کارآمد و به کار و پاسخ [به سرعت].” در بسیاری از راه های کنترل از راه دور شیوه زندگی قرار می دهد کارگر اولین ترک چه و که در آن شما صرف روز تا به شما.

2. شما می توانید زندگی می کنند هر کجا که شما می خواهید (در بیشتر قسمت ها)

The Hobbit gif
giphy.com

در عصر اینترنت مردم اقامت تا تاریخ در محل کار از هر نقطه و مشاغل از راه دور آن را یک گام بیشتر است. کارکنان همه کار برای همان شرکت ممکن است دهانه های متعدد متحده و یا حتی کشور است. “به راستی امکان استفاده از کنترل از راه دور شما را به آن مرحله است. اگر شما فقط مشغول به کار در یک شهرستان است که شما قرار داده شد و در آخرین کار خود را این است که واقعا جایی که شما می خواهید ؟ ” گفت: Darren Murph از راه دور در GitLab یک شرکت نرم افزاری با کارکنان در 67 کشور جهان است. “[این] مدارس شما واقعا می خواهید بچه های خود را برای رفتن به ؟ آیا شما حتی مانند تیم های ورزشی?” یک کنترل از راه دور شرکت اجازه می دهد تا شما را به رشد و تکامل است. اگر شما انجام می شود با نوار محلی صحنه کارفرمای شما نمی خواهد شما را از فرار از خانه فعلی خود پایه برای چیزی جدید. “پیدا کنیم که بسیاری از مردم در GitLab آنها در اینجا کار می کنند زیرا آنها می خواهند به زندگی می کنند که این تنها گزینه” Murph گفت. “من قادر به اینجا زندگی می کنند که در آن من می خواهم به زندگی می کنند در نزدیکی خانواده من چون از راه دور [کار].” اگر بیشتر کارگران بازگشت به زادگاه خود را از راه دور, مشاغل, شهرهای کوچکتر می توانید ببینید احیای و همچنین تغییر و تحول است. “همه [شهرها] باید انجام دهید این است که سرمایه گذاری در زیرساخت های,” او گفت:. “ساخت یک بیمارستان ساخت یک فضای سبز – [مردم] را می توانید شغل خود را. آن را به طور کامل upends چگونه شهرستانها ساخت و راه آن پایدار است.” انعطاف پذیری محل می تواند متفاوت باشد بسته به کارفرما و پس از سوال در مورد توانایی به حرکت قبل از شما کتاب پرواز خود را در خانه.

3. خود نظم و انضباط است که باید

Shark tank gif
giphy.com

هر کس مربوط به جستجو برای انگیزه در میان همه گیر است که به جز در حال حاضر کارگران از راه دور. به نظر می رسد در نگاه اول آنها lucked, اما آنها به سادگی به دست آورد و مهارت های لازم برای کار از راه دور قبل از بقیه از ما. “این قطعا یک مهارت آموخته شده,” فرناندز گفت. “برای اولین بار در زندگی خود را, شما, مانند, آه خدای من, من رئیس اینجا نیست هیچ کس را به تماشای آنچه من انجام می دهند بنابراین آن را بسیار آسان به سقوط به [مشاهده] Netflix در تمام طول روز و فقط با چشم پوشی از [این] کار و اجازه دهید آن را شمع تا.” تصمیم به رفتن از راه دور در درجه اول پایین می آید به خود درک از کار فردی عادات. “اگر آن را به دانشجویان [آنها فکر می کنم] که در آن مطالعه کردند. اگر آنها مطالعه در کتابخانه انجام آنها مانند تحصیل برای چند ساعت و سپس راه رفتن در اطراف زمین برای دیدن اگر آنها می دانند که مردم ؟ ” گفت: سارا Kilver ارشد استعداد sourcer برای یادبود نظام سلامت است. “[آنها نیاز] به شکل واقعا از چه انگیزه آنها را برای دریافت از طریق کار خود را و آنها قادر به نشستن در جایی بدون واقعا از دیدن مردم؟” اگر چه بسیاری از متعارف کارگران بی میلی نقل مکان از راه دور در بهار امسال برخی از آموخته به آن لذت ببرید. “اگر شما مانند آن را انجام دهد. درست است که از هر کار از راه دور و یا در غیر این صورت گفت:” ریک Shacklett یک ویرایشگر کپی بین المللی سرویس خبری صدای امریکا. “شما مطمئنا می تواند فکر می کنم از راه به خودتان را راحت تر و شما می توانید یک ریتم از انواع. اما شما نمی توانید خود را تغییر طبیعت است. اگر شما در پیدا کردن محیط زیست بیش از حد آرام محدود و یا کهنه شما نیاز به یک محیط مختلف.” زمان را به تأمل در تنظیمات خود را یاد بگیرند در مورد این شرکت و بحث آن را با یک مشاور یا دوست. دانستن نیازهای خود را به خوبی به شما اعتماد به نفس زمانی که شما کشف شغل مناسب.

4. بدون رفت و آمد? هیچ مشکل.

traffic gif
giphy.com

هیچ کس دوست دارد صدای شاخ وافغان پشت سر آنها و قطع در آخر دوم در مسدود آزادراه اما انگیزه به سادگی رفتن به خانه درایوهای نا امیدی. بسیاری از مردم می خواهم به خود را صرف رفت و آمد و زمان انجام کار بهتر و آرامش بخش تر همه چیز. “من تا به حال به وجود در 8:30 صبح که به معنای من مجبور به ترک 6:30 صبح” فرناندز گفت. آیا شما دوست نداشتن ساعات اولیه و یا مقدار زمان در راه رفتن از راه دور rids خود را بعد از یک هرج و مرج شروع و پایان. “بزرگترین چیزی است که من زمان [شما] می توانید آن را به عقب رفت و آمد زمان. دو ساعت صبح و دو ساعت در شب,” او گفت:. “[پس از آن] گرفتن خانه در 7:00 p. m. و سپس به شام و انجام مشق شب با من [دختر]. [در حال حاضر] در 5:00 p. m. I close my computer من در آشپزخانه است. من فقط راه رفتن و من آماده رفتن هستم.” در بالای صرفه جویی در زمان و پول بر روی گازدر برخی از مناطق از راه دور کار به معنی اجتناب از بلیزارد و دیگر آب و هوای نامساعد. “کار از خانه نیز به شما اجازه می دهد جلوگیری از رفت و آمد است که درد به خصوص در زمستان و کاهش آن, راه را به پایین در قرار گرفتن در معرض سرماخوردگی و آنفولانزا” گفت: Shacklett است که بر اساس در آیووا. “حتی قبل از coronavirus زده من دیدم کار در خانه به عنوان یک مزیت بزرگ در این زمینه است. هیچ کس در اینجا عطسه اما من.” هر آنچه شما انجام و یا انجام نمی به جای رفت و آمد در آن تنها مسائل است که شما خواستار آن زمان و کنترل بیش از روز کاری خود را.

5. همه از راه دور و کارفرمایان به طور یکسان

Schitt's Creek gif
giphy.com

بحث از راه دور شغل conjures تا عکس از یک lassiez-faire شرکت بدون سازمان است. در واقع موفق کار از راه دور نیاز به مدل های کسب و کار با صدا در بنیاد و ساختار – و نه همه شرکت های آن است. “خوب از راه دور شرکت ها باید شفاف باشد. اگر شما متوجه است که یک کنترل از راه دور شرکت یا کسی که ادعا می کند برای پشتیبانی از راه دور است که چیزی نوشته شده است وجود دارد تقریبا هیچ چیز یافت می شود در وب سایت خود را که یک پرچم قرمز” Murph گفت. “از آنجا که اگر شما می توانید به عنوان خوانده شده خوب چه ارزش های خود را در حال و چه در فرهنگ خود مانند این است که بدون داشتن یک مصاحبه تصور کنید که چگونه آن را می شود به شکل هر چیزی را هنگامی که شما در واقع وجود دارد.” که احساس می کند مانند بسیاری برای قرار دادن بر روی یک دانشجو فقط به دنبال کار مناسب است ؟ اما قطعنامه ساده وجود دارد: درخواست واضح سوالبپرسید برای نمونه و در آغوش جزئیات. “من می خواهم از آنها بخواهید که در مورد من بگو آنچه در آن مانند به کار در اینجا” Murph گفت. “آیا شما به طور کامل ناهمگام? چه نرم افزار استفاده می کنید به [انجام] این ؟ چه زندگی بود ؟ چه انعطاف پذیری چیست؟” آن را هنوز هم احساس می کند مانند بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین اما بهتر است شما خودتان را می دانید و این شرکت بهتر است شما می توانید احساس می کنید در مورد گفت: بله برای این کار مناسب است. “ما بسیار صریح و روشن در استخدام فرهنگ مناسب اما برای مقادیر مناسب” Murph گفت. “در یک مصاحبه ما را به معنای واقعی کلمه بکشید تا GitLab ارزش صفحه و از طریق آن با نامزدهای … و ما می خواهیم مردم را به بحث در مورد [ارزش]. چگونه است که متناسب با [شما]? می کند که با شما طنین انداز? می کند که شما را لگد? ما نیاز به بحث در مورد آنچه که بدان معنی است.” در مورد این موجب چند سوال در مورد کنترل از راه دور کار را به اتمام GitLab همه-کنترل از راه دور صفحه برای راهنمایی بیشتر و ورودی از کارکنان.

6. به یاد داشته باشید به خودتان و تعیین مرزهای

Treat yourself gif
giphy.com

کارفرمایان نگران کار از راه دور را تشویق می کند به تعویق اما کارمندان از راه دور در واقع ممکن است شروع به کار بیش از حد. پس از کنترل از راه دور کار می کنند بستگی دارد self-monitoring, هیچ کس شما را برای خوردن ناهار یا متوقف کردن کار. “[با کنترل از راه دور] شما احتمالا قادر به گرفتن زمان بیشتری را دور از محل کار در یک معنا اما در واقعیت آن را “آه من در راه من به تخت و من عبور کامپیوتر من به عنوان ممکن است به خوبی بررسی کنید ایمیل من: پس شما نشستن وجود دارد برای یک ساعت و دو ساعت” Kilver گفت. مهارت های مانند نظم و انضباط کمک به کارگران از راه دور هنگامی که صفحه اصلی و مسئولیت کار رقابت برای توجه خود را. فقدان این تعادل کار و زندگی می تواند به معنای به راحتی فراموش کردن در مورد توده ای از لباس های شسته شده در مانع و یا ظروف در سینک. “کسی که با این نسخهها کار از خانه می توانید انجام دهید [خانواده] کارهای هر زمان” Shacklett گفت. “اما آن را نیز باعث می شود به تأخیر انداختن کارهای آن بسیار آسان است. از راه دور کارگر نیاز به طراحی نوعی از ساختار و یا برنامه به دنبال.” اگر شما در حال رهبری برای یک کار از راه دور پیش بینی یک دوره تنظیم و ساختمان روال خود را. “من فکر می کنم بسیاری از مردم زمانی که آنها برای اولین بار رفتن از راه دور آنها مبارزه با [تعادل کار و زندگی],” Kilver گفت. “من یک مقدار زیادی از دوستان است که می تواند به توقف کار [در حال حاضر].” اگر شما احساس می کنید مجبور به کار به طور مداوم در یک کنترل از راه دور, محیط, مرحله عقب, بررسی سلامت روانی خود را و خود را منعکس قرنطینه عادات کار. برای مشاوره بیشتر لطفا این قطعه از FlexJobs و برای شیرجه رفتن عمیق به کنترل از راه دور انتقال از طریق خواندن GitLab راهنمای.

7. محل کار روابط نیاز به مراقبت و توجه

The Office gif
giphy.com

کار از راه دور تجدید نظر به بسیاری از مستقل کار خود را برای مایل به تنهایی کار نمی کند و همیشه در برابر تمایل به تنهایی. این ترجیح واقعا پایین می آید به هر فرد است. “کسی که نه تنها دوست بلکه تغذیه تعامل شخصی با دیگران است که قصد ندارم به کار از راه دور و ممکن است کمتر موثر” Shacklett گفت. “اما یک فرد خوب در [خود] را پوست که نمی کند نیاز به تماس نزدیک و یا گروه انرژی احتمالا خوب خواهد بود.” واريانس در شخصیت و سبک کار کارکنان در یک کنترل از راه دور محل کار به معنی درک خود را به عنوان به خوبی به عنوان شغل و چه از راه دور شرکت های ارائه نظر همکار اتصال اگر هر چیزی. “من بسیار خوش شانس در نقش من چرا که من برای رفتن به عقب در هر ماه هر دو ماه, بنابراین من قادر به ارتباط برقرار کردن با تیم من در فرد و واقعا ایجاد این روابط” Kilver گفت. اگر چه به طور کامل از راه دور تیم خواهد شد و ارتباط متفاوت و نوآوری های آن را ممکن است. “شما ممکن است قادر به ایجاد یک رابطه بزرگ [عملا] آن فقط بستگی به محیط کار خود را مانند برخی از جلسات ممکن است بیشتر در سطح شخصی و شما قادر به اتصال” او گفت:. خوانده شده از طریق این راهنمای با راهنمایی در مورد آشنایی خود را از راه دور و همکاران. با این حال روابط آنلاین فرم کارمندان از راه دور باید همیشه در ارتباط ماندن با دوستان و خانواده و حیوانات خانگی در راه است که مطابق با نیازهای خود را. “من فکر می کنم آن را دانستن است که ایجاد روابط مهم استتا زمانی که شما یک تماس با یک همکار همیشه سعی کنید به صورت شخصی با آنها و همچنین به ادامه ساخت که رابطه و احساس گناه در مورد در نظر گرفتن زمان برای صحبت با آنها را,” او گفت:. “از آنجا که اگر شما این است که محیط کار برای من این است که یک بخش مهم است.” بررسی شرح شغل خود را از حق دور سنج چقدر محل کار موضوع روابط و خواندن چگونه این شرکت ها به تقویت روابط با کارکنان خود را.

8. شما باید بیشتر استقلال خود را در پروژه ها و تکالیف

Beyonce gif
giphy.com

اگر شما رشد در کار به طور مستقل و نیاز به حداقل جهت از سرپرستان: شما در حال حاضر تسلط نیمی از کار از راه دور. اما به منظور ماندن در مسیر از راه دور کارگران باید همچنان مدیریت و تسلط بر خود-نظم و انضباط و سازمان در هر روز است. “همچنین می افتد شما را به مطمئن شوید که اگر شما در حال گرفتن یک جواب از کسی که شما در حال گرفتن در تلفن و تماس آنها” Kilver گفت. “شما باید بسیار سازمان یافته در این معنا نیز هست چرا که شما باید به خودتان یادآوری برای پیگیری با این فرد حتی اگر شما فرستاده [یک] ایمیل و فقط شنیده نشده است.” در یک محیط از راه دور, همکاران, آیا ارتباط برقرار کردن در یک دفتر گاهی اوقات ترک شما برای پاسخ به سوالات خود را. “از زمانی که من [انجام] بیشتر از تحقیقات خودم پس من آموخته اند به تر دستی… من تا به حال به انجام است که بیشتر و یاد بگیرند که چگونه به دفاع از خودم” فرناندز گفت. در حالی که کارکنان به دنبال استقلال کارفرمایان نیاز به یک اعتماد و صادقانه ارتباط با کارمندان از راه دور, از آنجایی که آنها نمی به اشتراک گذاری همان فضا در هر روز است. “این واقعا چیزی است که من تا به حال برای دریافت استفاده می شود به مانند ‘وای این سرد است.’ آنها به من اعتماد کن من هستم مستقل و از آنجا که آنها به من اعتماد دارند و توانایی مستقل باشد, من آن را به عقب به آنها” فرناندز گفت. این مسابقه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار خود را و می دانم که نگرانی های شما ممکن است نیاز به مطرح کردن با کارفرمایان بالقوه.

9. بهره وری را افزایش می دهد بدون معمولی حواس او را پرت

The Office gif
giphy.com

کارگران از راه دور سفارشی کردن محیط کار از نوشیدنی که جرعه به صندلی نشستن آنها در حالی که مشغول به کار است. بهترین از همه – co-کارگران نمی تواند گله در مورد انتخاب های خود را. “من کنترل تمام حواس او را پرت — دفتر پچ پچ هیچ دفتر زنگ یا دیگر همهمه و من می توانید انتخاب کنید به موسیقی و یا کانال تلویزیونی است که در صورت وجود” Shacklett گفت. “مزایای استفاده در راحتی و کنترل بسیاری هستند.” موفقیت در کار از راه دور اغلب ریشه در گر چه هنر یک محیط است که تسهیل تمرکز و گاهی اوقات با استفاده از شیوه های مانند بلوک برنامه ریزی است. “اگر من تا به حال تماس به من بلوک یک زمان خاص و می دانم که چگونه بسیاری از تماس های من می تواند انجام شود در آن زمان و پس از آن است که آنچه که من انجام می شود که در آن زمان” Kilver گفت. “این فقط کمک می کند تا واقعا از طریق کار به سرعت. هنگامی که شما در یک شیار و هنگامی که شما قادر به حداقل رساندن حواس او را پرت در اطراف شما در خانه, سپس شما را در کنترل خود برنامه و وظایف است که شما باید در دست است.” در هنگام شروع کار از راه دور برای اولین بار پیدا کردن چیزهای کوچک است که توجه و ایجاد انگیزه در شما. “من همیشه مطمئن شوید که من در آشپزخانه, تمیز, تخت من ساخته شده است و من تغییر از من لباس خواب,” او گفت:. “شما واقعا هنوز هم شاخص برای روز فقط به طوری که شما نمی پریشان.” اگر شما می توانید آن را به کار اقامت در لباس خواب شما – هیچ چیز شما را متوقف.

10. برقراری ارتباط و سپس برقراری ارتباط بیشتر

parks and rec gif
giphy.com

در حالی که بسیاری از جنبه های از راه دور کار به شما اجازه می دهد کنترل بیشتری در طول روز ارتباط ناهمگام می توانید بازی شیر یا خط آن احساس آرامش از پنجره به بیرون. “اگر وجود دارد بسیاری از راههای ارتباطی شما همیشه می توانید تعداد در یک واکنش سریع” Shacklett گفت. “من در یک اتاق کار من می تواند به سادگی راه رفتن به یک فرد میز و سوال بپرسید و یا من می توانم در یک نگاه ببینید که آنها که بودند و یا در دسترس نیست. در هنگام کار از راه دور, شما نمی توانید همیشه می دانم چه خبر است.” ساده کولر آبی چت از این گذشته ممکن است کمتر احساس آرامش به خصوص اگر شما همکاری از راه دور با سایت کارکنان. “وجود ندارد که به راحتی در حال اجرا را به کسی در راهرو یا به شما یادآوری از یک پروژه است که شما در حال کار بر روی و یا حتی فقط برای چت سریع در مورد آن” Kilver گفت. “این قطعا بر روی شانه های شما است که اگر شما یک سوال شما باید برای رسیدن به خروج. اگر شما می خواهید به بحث در مورد پروژه شما نیاز به راه اندازی آن زمان. واقعا هر چیزی که شما نیاز دارید, شما مسئول هستند که برای دریافت ابلاغ شود.” به طور کامل از راه دور شرکت GitLab با بهره گیری از مستندات دقیق به عنوان یک کنترل از راه دور, ارتباطات, استراتژی. “[در GitLab] شما در حال رفتن به مجبور به نوشتن چیزهایی بنابراین ما از مردم, ‘آیا شما مانند ارتباطات نوشته شده?'” Murph گفت. “ما بسیار خاص در مورد چگونه مردم را به برقراری ارتباط به انجام این کار. آن را به نام کم زمینه است که تناقض به معنی دقت بالا و جزئیات بالا. اگر مردم راحت نیست نوشتن در ظهر و سپس آنها احتمالا نمی خواهید به مانند آن را در اینجا.” اما فراموش نکنید که کار از راه دور است که چیزی جز یکی از اندازه متناسب با تمام. مشاغل و شرکت ها متفاوت است به طوری مصاحبه با یک ذهن باز و به اشتراک گذاری سوالات خود را. تحقیقات ارزش ها و عملیات در GitLab و در شرکت های دیگر با تمرکز بر کار از راه دور و بررسی کسب و کار هاروارد نقد و بررسی مقاله در ارتباطات از راه دور برای یک تیم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید