منطقه ای مرکز اعزام با تاخیر دوباره

توکسبری — باز کردن یک جدید منطقه ای مرکز اعزام شده است دوباره به تعویق افتاد, با این مرکز در حال حاضر مجموعه ا

توسط ATSHNEWS در 13 تیر 1399

توکسبری — باز کردن یک جدید منطقه ای مرکز اعزام شده است دوباره به تعویق افتاد, با این مرکز در حال حاضر مجموعه ای برای باز کردن در ماه سپتامبر.

شمال Middlesex منطقه ای اورژانس مرکز ارتباطات که مسئولیت رسیدگی به اعزام خدمات دراکات و توکسبری بود که قبلا انتظار می رود برای باز کردن این هفته در ویپل جاده ها است. اصلی, مارس راه اندازی تاریخ به تعویق افتاد جولای اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای آموزش کارکنان, شهر, مدیر ریچارد Montuori گفت: در ماه مارس است. اما با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس آموزش در انتظار قرار داده شد و مقامات متمرکز به جای پیدا کردن تجربه dispatchers به کارکنان این مرکز است.

"واقعا چه آمد آن را به ما فقط ما نمی تواند پیدا کردن تجربه کنندگان،. ما در بر داشت یک زن و شوهر که هدف ما این بود که به تجربه کنندگان در محل به طوری که ما می تواند آماده برای رفتن" Montuori گفت: پنج شنبه. "اما آن را واقعا سخت برای پیدا کردن تجربه کنندگان در هر جامعه و آنها را در موقعیت های دشوار را پر کنید."

در حال حاضر که COVID-19 احتیاطی شده اند آرام کمی Montuori گفت: این مرکز قادر خواهد بود به استخدام و آموزش داوطلبان با تجربه کمتر. او اشاره کرد که مقامات در حال انجام مصاحبه هفته آینده برای پر کردن باقی مانده پوزیشن های باز. این مرکز خواهد بود که کارکنان یک مدیر اجرایی, Kevin Lessard که آغاز شده و در ماه ژانویه همراه با چهار سرپرستان 12 full-زمان dispatchers و دو پاره وقت dispatchers.

Montuori گفت که در خارج از نیروی انسانی این مرکز است که در "یک جای خوب" برای باز کردن در ماه سپتامبر. ساخت و ساز در 6,500 فوت مربع تک-طبقه کامل است و برخی از تجهیزات از دولت 911 بخش است و انتظار می رود نصب شده در اواسط ماه جولای ،

دراکات امضا برای پیوستن به مرکز منطقه ای در سال 2015 تبدیل شدن به اولین جامعه دیگر از توکسبری به انجام این کار پس از یک چند نفر دیگر از جمله لوول و Chelmsford, تصمیم گرفتند از همکاری. Montuori گفت: وجود پتانسیل برای دیگر جوامع به ثبت نام در پایین جاده.

"ما امیدوار. ما باید این توانایی را در دیگر جوامع و خواهیم دید که چگونه همه چیز بیش از چند ماه آینده به خصوص که منابع مالی تبدیل به سخت تر در جوامع و آنها به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در پول" Montuori گفت.

مقامات گفته اند که این $4.35 میلیون پروژه که بودجه توسط دولت ارائه خواهد شد جدید دولت از هنر تجهیزات و حرفه ای بیشتر فرصت رشد برای کنندگان و همچنین به عنوان توانایی به تمرکز صرفا بر اعزام و پشتیبانی بیشتر در دست برای بزرگتر شرایط اضطراری.

در جلسه اخیر از دراکات هیئت Selectmen اقدام رئیس پلیس Stephen Chaput گفت: هیئت مدیره که تاخیر ارائه می کنند زمان بیشتری برای اداره پلیس برای انتقال به سیستم عامل جدید است که خواهد شد مورد استفاده در این مرکز است. او همچنین گفت که در نور از تاخیر وزارت درخواست برای اعزام از آن 911 تماس از متوئن اداره پلیس که اخیرا اعزام خواستار این بخش با توجه به مسائل نیروی انسانی در دراکات.

"آن را به ما توانایی طول تابستان به ما افسران آموزش دیده به سیستم عامل ما در حال رفتن به رفتن به منطقه ای" Chaput گفت. "... که به پایان آن در حال حاضر برخی از چالش ها با حفظ اعزام کارکنان است که ما تا به حال در محل است که ما انتظار می رود به نوبه خود به منطقه ای در ژوئیه 1. بنابراین من تا به حال بحث می کنیم و کاری با شهر manager برای پوشش هزینه های آن."

هنگامی که آن را به بالا و در حال اجرا و شرکت در مسابقات منطقه ای اعزام مرکز انتظار می رود که منجر به صرفه جویی قابل توجهی برای دراکات با توجه به شهر و مدیر ان خرابکاری.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب