رجینا را کای ویلیامز پذیرای بازگشت به شهر خانه خود را

محتوای مقالهصفحه اصلی شده است شیرین برای کای ویلیامز در ماه گذشته است.ویلیامز به همراه همسر حقیقت-جید و 10 ماه

توسط ATSHNEWS در 31 فروردین 1399

محتوای مقاله

صفحه اصلی شده است شیرین برای کای ویلیامز در ماه گذشته است.

ویلیامز به همراه همسر حقیقت-جید و 10 ماهه دختر بیشتر saieh-سوفیا بازگشت به رجینا پس از COVID-19 همه گیر پایان ناگهانی به انگلیسی, بسکتبال لیگ برتر فصل. ویلیامز در حال بازی برای نیوکاسل عقاب در لیگ حرفه ای زمانی که این تصمیم برای به تعویق انداختن این فصل در 17 مارس است.

Kai Williams (right), his wife Verity-Jade (left) and daughter Ayla-Sophie safely returned to Regina after the British Basketball League postponed its 2020 season due to the COVID-19 pandemic. Williams and his family, show in a file photo, are living with his parents. Photo courtesy Kai Williams.
کای ویلیامز (سمت راست) را حقیقت-جید (سمت چپ) و دختر Ayla-سوفیا با خیال راحت بازگشت به رجینا پس از انگلیسی لیگ بسکتبال به تعویق افتاد آن سال 2020 فصل با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. ویلیامز و خانواده اش نشان داده شده در یک فایل, عکس, زندگی با پدر و مادر خود را. عکس حسن نیت ارائه میدهد کای ویلیامز. کای ویلیامز

ویلیامز و خانواده اش قادر به کتاب یک پرواز به رجینا, اما تنها پس از سرعت بسته بندی و فروش و یا نگهداری برخی کالاهای خانگی.

"همه چیز nerve-racking, بدیهی است," گفت: ویلیامز بود که در فصل سوم خود را با عقاب. "تنها بودن در یک پرواز با یک دسته از افراد مختلف است که شما نمی دانید که از آنها و که آنها در تماس با آمده بود ترسناک زمان. در زمان ما فرود آمد در کلگری آن بود آه امداد به دلیل آن را بسیار آرامتر در کانادا از آن در انگلستان است."

اضافه کردن به ویلیامز استرس این واقعیت است که حقیقت-جید و بیشتر saieh-سوفیا در ابتدا اجازه نداشتند به هیئت مدیره پرواز هستند زیرا شهروندان بریتانیا. ویلیامز گفت: آنها بررسی می شود به این مسئله چندین بار قبل از پرواز و گفته شد نمی توان آن را یک مشکل است زیرا آنها متاهل بودند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im