رجینا رویداد صنعت در تلاش برای بازیابی پس از از دست دادن نزدیک به $400 M

محتوای مقالهاین COVID-19 همه گیر ضربه رجینا گردشگری و رویداد صنعت سخت و سریع و راه را برای بهبود اقتصادی همچنا

توسط ATSHNEWS در 16 تیر 1399

محتوای مقاله

این COVID-19 همه گیر ضربه رجینا گردشگری و رویداد صنعت سخت و سریع و راه را برای بهبود اقتصادی همچنان تیره برای یک بخش است که به شدت متکی به بازدید کنندگان است.

رجینا هتل شده اند و در سخت ترین ضربه کسب و کار در شهر و به احتمال زیاد در میان آخرین به بازیابی گفت: تریسی Fahlman, رئيس جمهور و مدیر عامل این هتل رجینا انجمن.

"اولین 75 روز در اتاق درآمد به تنهایی ما از دست داده و 18 میلیون دلار و ما بیشتر طرح ریزی بیش از 40 میلیون دلار در درآمد از دست رفته به علت COVID-19-مربوط به لغو," او گفت:.

هتل های استخدام بیش از 1600 رجینا ساکنان حدود 1200 از آن باقی گذاشته است. دو هتل در شهرستان باید به طور نامحدود به حالت تعلیق عملیات و کسانی که باقی می ماند باز عامل با "اسکلت کارکنان" گفت: Fahlman. اتاق occupancies را 78 درصد نسبت به سال گذشته است.

Fahlman همچنین اشاره کرد که بیش از نیمی از این شهر هتل های متعلق به ساسکاچوان ساکنان و بسیاری از آنها در معرض خطر بسته شدن به عنوان برخی از آنها پرداخت معوق آمده با توجه حتی به عنوان درآمد خود باقی می ماند کسری از آنچه که آنها قبل از همه گیر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب