رجینا پلیس هدف قرار speeders, پر سر و صدا وسایل نقلیه و بیشتر

محتوای مقالهاین رجینا Police Service (RPS) در حال افزایش آموزش عمومی و اجرای قانون برای قرار دادن ترمز در سرعت

توسط ATSHNEWS در 22 خرداد 1399

محتوای مقاله

این رجینا Police Service (RPS) در حال افزایش آموزش عمومی و اجرای قانون برای قرار دادن ترمز در سرعت و بیش از حد وسیله نقلیه سر و صدا در خیابان های شهر.

پروژه سرعت (بهار عمومی آموزش و اجرای درایو) را ببینید از افسران ایمنی ترافیک واحد, همراه, ترافیک, خدمات, Saskatchewan (CTSS) و گشت افزایش ترافیک, اجرای, ارائه آموزش و پرورش در قوانین از جاده ها و استانداردهای خودرو و همچنین سعی کنید به کاهش تعداد خطرناک رانندگی, حوادث.

با توجه به انتشار اخبار پلیس شده متوجه افزایش سرعت و خودرو بیش از حد سر و صدابه عنوان یک نتیجه از COVID-19 همه گیر و ظهور و هوا گرمتر.

Sgt. علامت <url> از ایمنی ترافیک واحد گفته شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در ترافیک شکایت از ساکنان به RPS و شهر رجاینادر هفته های اخیر.

"ما اعضای آن را متوجه شده و ساکنان آن را متوجه شده. سرعت بیش از حد و بیش از حد وسیله نقلیه سر و صدا در ما جاده است مشکل ساز و خطرناک است" گفت: <url> در این نسخه. "The Regina خدمات پلیس متعهد به ارسال یک پیام قوی به رانندگان که زیر قوانین و کسی که در حال به خطر انداختن امنیت عمومی در حالی که پشت فرمان."

پروژه سرعت خواهد شد و هدف همه ترافیک جرائم در رجینا جاده اما تمرکز به طور عمده در speeding, بیش از حد وسیله نقلیه سر و صدا, stunting/مسابقه خیابانی و غیر قانونیخودرو تغییرات.

این طرح اجرا خواهد شد در طول ماه ژوئن اما ساکنان انتظار می رود ادامه داد: در اجرای این دیگر نقض ترافیک در طول ماه های تابستان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب