رجینا مناقصه به مرکز شهر به صورت آزمایشی CFL فصل

محتوای مقاله در ادامهرجینا در اصل برنامه ریزی شده به بازی میزبان به 2020 خاکستری جام در موزاییک ورزشگاه در نوا

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

رجینا در اصل برنامه ریزی شده به بازی میزبان به 2020 خاکستری جام در موزاییک ورزشگاه در نوامبر. 22. بازی و جشن منتقل شد 2022 به دلیل عدم اطمینان ایجاد شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

Fougere احساس می کند که رجینا ارائه می دهد برخی از کشور های پیشرو امکانات وقتی که می آید به بودن لامپ کم مصرف hub شهرستان.

"(موزاییک ورزشگاه) بهترین ورزشگاه در کانادا" Fougere گفت. "حمایت توسط همکاران خواهد بود بسیار رقابتی و به خوبی کار خواهد کرد. ما نیز قلب لامپ کم مصرف و هتل ما فوق العاده هستند.

"با فرض این که بسیاری از بازیکنان خواهد شد در یک به اصطلاح حباب, اما آنها هنوز هم می تواند انجام برخی از فعالیت های اجتماعی در شهر است. این شهر زیبا و ما تعداد زیادی از مزایای. همکاران با هم قرار دارند واقعا رقابتی بسته خواهد شد که امیدوارم ما این است."

آیا 2020 CFL فصل باقی مانده است دیده می شود به این دلیل که لیگ و لامپ کم مصرف بازیکنان' Association هنوز در حال کار بر روی یک توافق دسته جمعی در مورد شرایط بازگشت به بازی. لیگ خودخواسته مهلت برای یک توافق احتمالی با CFLPA پنج شنبه است.

دستیابی به بودجه فدرال باقی می ماند یک کلید لامپ کم مصرف اقدام 2020 فصل است. لیگ درخواست کرده است $42.5 میلیون دلار از دولت فدرال به منظور به حرکت به جلو با این فصل است.

mmccormick@postmedia.com

twitter.com/murraylp



tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن