نه اتفاقا دموکرات نماینده لری Trahan است “و بعد فورا رفت واز یادداشت” و امضا شده به این مفهوم است که نژاد پرستی است یک مشکل بهداشت عمومی. است که به خصوص قابل توجه پس از آن به سختی می تواند در نظر گرفته جسمی رنج ها مانند آنفولانزا Covid19 و یا برای کسانی که به یاد داشته باشید فلج اطفال. “نابرابری نژادی” نیست همان چیزی که به عنوان “نژاد پرستی.”

در حالی که تا حد زیادی unpublicized در سالهای اخیر این همه توجه است زیرا یکی از سرکش افسر پلیس کشته شدن یک مرد سیاه و یک مرد او گزارش می دانستم که حتی با کار می کرد و در برابر آنها او ممکن است یک انتقام گیری شخصی در.

من را آزادانه پذیرفت که در حال رشد در لوول در 1950s من تقریبا هرگز مواجه می شوند, مردم سیاه و سفید در فرد است. آنها همیشه به عنوان به تصویر کشیده شده در تلویزیون به عنوان “آموس و اندی” یا “روچستر” یا در فیلم به عنوان “گامی Fetchit,” “لله” یا “مردیا جوان زن صفت.” از سوی دیگر, البته, نیز وجود دارد, خوانندگان و نوازندگان که من فکر کردم تمام شد درخشان اجرا.

شروع در اواخر دهه 1960 هر چند من شروع به برخورد مردم سیاه و سفید در یک سطح شخصی; به عنوان اساتید دانشگاه و همکاران و همسایگان کشیش, مذهبی, راهبه, وزرای, پزشکی, پزشکان و متفقین کارکنان همکار اعضای باشگاه و دوستان است. که همه چیز تغییر کرده برای من چون من به این درک رسیدم که به عنوان انسان ما همه به طور یکسان و تنها های مختلف در سطح.

این همه منجر به من شک دارم که این اتهامات از “جهانی نژاد پرستی” و نژادپرستی به عنوان یک مشکل بهداشت عمومی چیزی بیش از یک اختراع به تازگی ساخته شده توسط سیاستمداران دموکرات خود را در رسانه های جریان اصلی متحدان و ضد آمریکایی آنارشیست شورشیان به دامن زدن اختلاف میان ما به علت هرج و مرج و دروغ نخورد به سیاستمداران دموکرات کاملا بدون استحقاق استفاده سیاسی در انتخابات آینده. اجازه ندهید که خود را فریب خورده می شود.

مایکل Langlois
دراکات

دوستان در اشکال مختلف آمده

اجتماعی فاصله مطمئن شده است تنها. پس بیایید قدر ما chipmunk دوستان که تابستان بازديد ارائه ضروری شرکت.

چاق-خرما سنجاب ها — که گاهی اوقات از تماس در کر مانند شخصیت کارتونی آلوین — مشغول جمع آوری دانه ها و میوه ها و آجیل را به فروشگاه خود را برای خواب زمستانی. ما می توانیم ما جلوگیری گل های زینتی از اینکه بخشی از برداشت محصول خود را با چند اقدامات ساده. ترک خرد شن در پایه گل و محافظت از لامپ با سیم تخت. گیاه “خوشمزه” گلها مانند لاله آینده به کمتر اشتها آور انواع مانند لاله ها برای تضعیف حفر.

محل فیدر پرنده از رسیدن تمیز ریخته و دانه و نظر با استفاده از دانه ها مانند Nyjer و گلرنگ که سنجاب ها نمی مانند. مهم نیست چقدر موثر نقب زدن ممکن است نگاه وجود دارد موارد مستند از سنجاب ها باعث آسیب ساختاری به خانه. اما ما می توانید با نزدیک کردن پاسیو با سنگین سخت افزار پارچه. اگر یک موش خرمای زمینی به پایان می رسد تا در داخل خاموش کردن چراغ باز کردن درب جلو و به آنها فضا: موش خرمای زمینی را در خارج از منزل.

جسیکا Bellamy
این PETA بنیاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de