ملکه نیمکت با استفاده از "اتاق حمله رعد اسا" برای مقابله با جمع شدن

محتوای مقاله در ادامهدر حالی که شمارش چگونه بسیاری از فایل ها شنیده می شود نیست و در عین حال در دسترس Popescul

توسط ATSHNEWS در 25 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

در حالی که شمارش چگونه بسیاری از فایل ها شنیده می شود نیست و در عین حال در دسترس Popescul اشاره کرد که برای هفته ژوئن 8, Saskatchewan ملکه نیمکت دادگاه شد و انتظار می رود به شنیدن حدود 250 اتاق های برنامه های کاربردی.

"هر برنامه پرداخته و در حال حاضر حذف نیاز برای این برنامه شنیده می شود در پاییز" Popescul گفت. "همچنین حل و فصل مسائل رویه قبلی را هموار راه را برای عمل به این نتیجه رسیدند یک راه یا دیگری — با حل و فصل و یا محاکمه."

به طور کلی COVID-19 تا به حال تاثیر در دادگاه به عنوان آن را تقریبا در هر جبهه در درون جامعه است. اما Popescul تاکید می کند که از دادگاه باقی مانده است "باز" در طول و پس همچنان ادامه دارد و برای مقابله با مسائل مختلف از جمله پرونده های جنایی — به گارد در برابر بیشتر جمع شدن. آن را ادامه خواهد داد به انجام این کار در طول ماه های تابستان با پیش از محاکمه همایش و هنوز در حال بررسی خلاصه محکومیت تجدید نظر.

"دادگاه به هر قصد از سرگیری محاکمه و دیگر جلسات پس از سپتامبر. 1," او گفت:. "ماهیت و میزان موارد که نیاز به شنیده می شود در سقوط یک کار در حال پیشرفت است. در حالی که مسیر رو به جلو در پاییز به طور کامل توسعه یافته و وجود دارد بدون شک چالش های است که نیاز به بر طرف شود دادگاه با اعتماد به نفس است که از آن خواهد شد قادر به ادامه به درستی در خدمت وکلا و طرفین دعوا که به نظر می رسد قبل از آن است."

hpolischuk@postmedia.com

twitter.com/LPHeatherPtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن