اعتراضات و یک بیماری همه گیر: 10 دریک دانشگاه تشکل های دانشجویی جعل جلوتر

دانش آموزان به طور معمول پیوستن به سازمان های دانشگاه برای چند دلیل: اتصال جامعه یک علت شایع و یا همه از بالا.

توسط ATSHNEWS در 27 خرداد 1399

دانش آموزان به طور معمول پیوستن به سازمان های دانشگاه برای چند دلیل: اتصال جامعه یک علت شایع و یا همه از بالا. همه گیر دادند به دانش آموزان جدا اما اخیر خواستار عدالت اجتماعی اصلاحات در سراسر کشور در حال آوردن آنها را به عقب با هم. آیا با اعطای وام یک دست و یا یک صدای به افرادی که به آن نیاز دارید و یا حفظ و پشتیبانی از یک دیگر سازمان های دانشجویی در دریک دانشگاه رسید توانمندی و قدرت از زمان مبارزه جمعی و فاجعه است. زمانی که برخی ممکن است انتظار می رود آنها را به پژمرده رهبران دانشجویی نمایش سرسختی و انعطاف پذیری است. اقدامات خود را می گویند در اتحاد: دست کم نگیرید ما.

در اینجا 10 دریک تشکل های دانشجویی که در زمان بازگشت آنچه از دست این ترم.

1. میزگرد وحدت

A group of people
رهبران دانشجویی از وحدت میزگرد 2019-20. عکس حسن نیت ارائه میدهد JJ Binion.

وحدت. یک کلمه ما را بشنود غالبا معمولا در طول زمان دشوار است. اما آن چه واقعا به ویژه در میان شرایط کشور چهره ؟ برای پنج سال و شمارش وحدت میزگرد پشتیبانی از 14 فرهنگی دانشجویی سازمان هایی که دانش آموزان از رنگ و عجیب و غریب, غیر فعال و جوامع مذهبی در محوطه دانشگاه. "وحدت دارای یک بودجه تنظیم که در آن ما برنامه ریزی رویدادهای متعدد اما هدف اصلی ما این است که واقعا کمک به بالا بردن و تقویت ما به حاشیه رانده شده گروه دانشگاه" گفت: JJ Binion سابق UNITY Co-رئیس جمهور و دریک ارشد. "کسانی که سازمان به ما می آیند زمانی که آنها نیاز به پول برای حوادث و یا پشتیبانی و یا آنها حتی به ترویج. وحدت است که واقعا وجود دارد به عنوان یک ابزار برای کمک به با این چند فرهنگی و گروه های به حاشیه رانده شده." تقریبا تمام گروه های نشان داده شده توسط UNITY شاهد حوادث لغو این بهار با وحدت به پایان سال و چند فرهنگی barbeque یش بر روی آن لیست. "این یکی از حوادث بزرگ که در آن دانش آموزان از همه پیشینه ها با هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن برخی از مواد غذایی, برخی از بازی ها و برخی از خنده و برخی وحدت" Binion گفت. "من لزوما شده است که من احساس می کنم [که] احساسات من در خط مقدم هستند و یا مانند چیزهایی است که من بیان نیست جدی گرفته شود و من احساس می کنم این مورد برای بسیاری از دانش آموزان به حاشیه رانده شده در اینجا در دانشگاه" این که آیا آن مسابقه خود را و یا هویت جنسی خود را, و یا حتی ناتوانی جسمی من فکر می کنم وقتی که می آید به حاشیه رانده شده دانش آموزان سخن گفتن از مسائل ما نه لزوما شنیده می شود." یک جامعه متمرکز گروه وحدت به دنبال بالا بردن صدای هر عضو.

در حالی که در قرنطینه صفحه اصلی وحدت ماند مشغول است. دانش آموزان منتخب جدید سهام و ورود دانشجو سناتور که در زمان بیش در پایان سال تحصیلی به عنوان co-رئیس جمهور از سازمان است. درک اثرات زیر را جورج فلوید قتل در دانش آموزان رهبران برنامه ریزی برای حمایت از نیازهای خود را در این پاییز. "من یک مقدار زیادی از دوستان که دانش آموزان از رنگ شده اند که به خصوص تحت تاثیر حوادث چند هفته گذشته گفت:" مورگان کلمن یک شرکت رئیس جمهور از وحدت و یک تازه وارد در دریک. "بنابراین من چیزی است که من متمرکز به سمت ساخت مطمئن شوید که خدمات بهداشت روان ارائه می شود می توانید برای آن دسته از دانش آموزان و مطمئن شوید که ما یک سیستم پشتیبانی است که آنها دسترسی به برخی از راه های ابراز احساسات و بیان چگونه است که نوع نقش در پردیس زندگی خود را به عنوان به خوبی." به عنوان دانش آموز نمایندگان برای سهام و ورود آن دو رنگ را با دریک علمی و اجرایی اتصال آنها را با نگرانی و تلاش برای عادلانه طرز فکر در محوطه دانشگاه. "برای من شخصا سهام و ورود مانند آن است که یک تعهد است, اما آن را تعهد روزانه" گفت: Madyson Sklar, UNITY co-رئیس جمهور و دریک junior. "این فقط یک تعهد زمانی که چیزی اتفاق می افتد در محوطه دانشگاه." بعد از این همه وقت از هم جدا دانشجويان امید به بازگشت در پاییز و به دنبال تغییرات مورد نیاز در دریک پردیس (و شاید بخوان که آهنگ مورد reuniting). "هر آنچه که ما باید انجام دهیم اگر ما را مجبور به نشستن در یک دایره بزرگ در Helmick عوام و یا اگر ما را تا یک فضا در علم اتصال ساختمان که در آن ما می توانید تمام جداول از هم جدا و هر کس می تواند هنوز هم امن است. سرد است. ما در حال رفتن به کشف که از" Sklar گفت. "در پایان روز کسانی که در جلسات حضوری هستند واقعا که وحدت اتصالات قالب و جایی که این همکاری برای حوادث آمده است." بازدید drake.edu/diversity برای یادگیری در مورد چگونه به درگیر شدن با دریک فرهنگی جوامع! دریافت در تماس با رهبران دانشجویی: [email protected] و [email protected]

Instagram: @unityroundtable

2. دریک اقدام زیست محیطی لیگ (معامله)

A group of people outside
معامله اعضای تمیز کردن آن به تصویب رسید بخش از جنگل خیابان در Des Moines, Iowa. عکس حسن نیت ارائه میدهد الا زمینه است.

طبیعت. تنها جایی به "خارج" در هنگام شهرستانها در سراسر کشور قفل شده است. حتی غیر outdoorsy انواع دست آورده و قدردانی برای آن اگر فقط به این دلیل آن را نگه داشته ما عاقل. در حالی که مردم لذت می برد در خارج از منزل به عنوان یک فعالیت های اوقات فراغت, دریک اقدام زیست محیطی لیگ همچنین می خواستم برای اطمینان از آن را برای اعطا گرفته. این گروه به تصویب رسید و بخشی از جنگل خیابان برای تمیز کردن پس از یک ترم – در این سال اعضای خلاص حتی بیشتر مکان های زباله. "ما تا به حال یک خیابان مجازی پاکسازی این ترم در طول هفته زمین" گفت: الا زمینه مقابله جمهور و دریک junior. "ما به چالش کشیده اعضای انتخاب کنید تا به سطل زباله در اطراف محله خود را و به اشتراک گذاری عکس با ما." با تشکر از Netflix حزب ویژگی حتی سالانه غربالگری از طبیعت مستند ماند در دستور کار است. "اعضای بپیوندید و از همه شما می توانید به تماشای همان فیلم مستند یا برنامه Netflix بکشد در همان زمان. سپس در سمت, شما می توانید نوع کمی نظرات" درست گفت. اگر چه یک منحنی یادگیری همراه با انتقال به یک فرمت آنلاین آن را در مفید آمده است در صورتی که دریک برنامه نوبت مجازی در هر نقطه. "من فکر می کنم ما قطعا چیزهای زیادی یاد گرفتم از آن به خصوص خودم و فقط بدانند " آه ما باید با استفاده از این پلت فرم است و ما باید جلسات هر از چند گاهی'," او گفت:. "[ما] فقط بدانند که چگونه به انجام همه چیز از آنجایی که ما تا به حال به [باید] جدید و نوآورانه راه برای ارتباط با مردم است." آیا مجازی و یا حضوری معامله را در آغوش ترم پاییز برای حفظ آموزش و درگیر شدن دریک دانش آموزان است. ایمیل [email protected] در مورد درگیر شدن و ساخت دریک توسعه پایدار در دانشگاه.

Instagram: @دریک.معامله

Facebook: @DrakeEnvironmentalActionLeague

3. کالج, جمهوری خواهان

A logo with an elephant and words
facebook.com

در مرکز پردیس, رنگارنگ, پنجره چسبیده تحمل عبارت "که در آن سیاست زنده" جایگزین مردیت هال استفاده شده است ، دانش آموزان در سراسر محوطه دانشگاه و طیف سیاسی قبول این کلمات را به عنوان یک ماموریت و عمل از طریق سازمان هایی مانند کالج خواهان. "[ما] یک جامعه از محافظه کاران در دریک گفت:" جان التندرف Co-صندلی کالج جمهوری خواهان و دریک ارشد. "یک محل برای افرادی که به بحث در مورد ایده های خود را برای تبدیل شدن به بیشتر مطلع در اعتقادات و باورهای درون طیف محافظه کار." دانش آموزان شروع به خود و باورهای خود را در کالج و افزایش نسل از دانش آموزان می خواهم برای حمایت و به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها فکر می کنم. برای جمهوری خواهان این به این معنی بیان دیدگاه های یک جوان محافظه کار نسل. "بهترین دانشگاه است که به طور کامل پشتیبانی از بازار آزاد ایده هاو برای انجام این کار شما نیاز به همه طرف طیف ایدئولوژیک و اعتقادات" التندرف گفت. "...در برابر محافظه کار دانش آموزان آن را احساس نمی کند مانند آنها می خواهند به صحبت می کنند و ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها از این ابزار برای انجام این کار است که آنها احساس آنها قادر به انجام این کار به دلیل آن را یک بخش مهم از این بحث است. محافظه کار نمایش و سیستم عامل می تواند فقط به عنوان آکادمیک دوستانه به عنوان لیبرال و مترقی views." با وجود این هرج و مرج پایان ترم بهار آنلاین, اعضای, با حضور زوم تماس در مورد دانش آموز سنا در انتخابات و به صحبت با خانه نامزد دیوید جوان با موفقیت های مشابه به عنوان قبلی در شخص وقایع است.

میزبانی یک سخنران در دانشگاه باقی می ماند یک هدف برای جمهوری خواهان این سقوط به عنوان دریک در حال حاضر قصد دارد تا دانش آموزان را به یک "اپیدمی ماکرو اس دی" پردیس. تظاهرات اخیر موجب یک ایده برای متحد کردن دانش آموزان در سراسر محوطه دانشگاه. "یکی دیگر از گزینه خواهد بود کسی که به بحث در مورد مسائل در جریان امروز با نژادی عدالت است که یکی از این مسائل من فکر می کنم که مردم خیلی بیشتر تراز وسط قرار دارد با بیش از رسانه های اجتماعی را دوست دارد به تصویر بکشد" او گفت:. "من فکر می کنم آن می تواند سرد اگر ما می تواند همکاری با برخی از سازمان های دیگر و یک بلندگو است که همه ما دوست داریم به شنیدن از این مسائل است." به ارتباط با جمهوری خواهان رسیدن به [email protected]

Instagram: @drake_college_republicans

توییتر: @DrakeCollegeRep

Facebook: @drakecollegerepublicans

4. دریک دموکرات

a group of people around a table
اعضای یک عکس پس از جلسه روز دریک محوطه دانشگاه. عکس حسن نیت ارائه میدهد Kody Craddick.

پس از بی سابقه حزبی آیووا فصل که نگهداری بسیاری از دریک سیاسی متعصب از کوره در رفته برای ماه اعضای دریک دموکرات ها ممکن است احساس کمی آبی امروزه. (به علاوه یک اگر شما را دیدم جناس). "آن را همیشه در زمان انتخابات برای ما" دریک دموکرات رئیس جمهور Kody Craddick گفت. اولیه مسابقه برای آیووا در سنای صندلی فرمان اعضا توجه در سراسر بقیه قرنطینه ترم. "ما در واقع یک Facebook Live بحث سازمان دیده بان حزب بود که نسبتا موفق" Craddick گفت. "[تلویزیون نشان می دهد] آیووا مطبوعات تا به حال یک بحث چند هفته پیش. ما قادر به قرار دادن چیزی با یکدیگر دارند و اعضای ما بپیوندید." در یک زمان هنگامی که ما نگاه به مقامات منتخب خود را برای رهبری رای دهندگان نیاز به تعامل به طور موثر تصمیم گیری خواهد کرد که حل و فصل مسائل و چگونه. "ما می دانستیم که این یک زمان دشوار برای همه به طور فعال در سازمان, اما ما همچنین می دانستند که ما باید حداقل ارائه یک خروجی برای مردم به یک حس عادی," او گفت:. "بلافاصله پس از ما پیدا کنند ما همه قرنطینه. ما در حال حاضر شروع به جلسات در آنچه که می تواند ما را عملا? آنچه می تواند ما را به مطمئن شوید که دانش آموزان باقی می ماند فعال سیاسی در دانشگاه؟" حتی اگر کلی انتخابات باید مجازی این نوامبر دریک دموکرات ها با خوشحالی در انتظار چالش است. ایمیل [email protected] برای دریافت اطلاعات بیشتر و عضویت در این گروه.

Instagram: @drakedems

توییتر: @drakedems

Facebook: @DrakeUniversityDemocrats

5. D+ تریک گروه

A group of people
اعضای D+ تریک گروه تئاتر. عکس حسن نیت ارائه میدهد امیلی اسمیت.

تریک سرگرم و شگفت زده می کند — یک دسته کوچک موسیقی جاز به ضرب و شتم. چگونه کسی که آمده تا با کمدی در یک تقسیم دوم ؟ کسی که وقتی می خندد مهم ترین هر دو به مخاطبان و هنرمندان مانند دریک D+ تریک گروه تئاتر. شاید جالب ترین سازمان دانشجویی در محوطه دانشگاه این گروه فراهم می کند دانش آموزان طنز امداد رسانی در هر زمان ممکن است. "ما همکاری زیادی با گروه های دیگر در محوطه دانشگاه انجام کمی از 15 دقیقه را نشان می دهد و یا افتتاحیه پروژه های دیگر و سازمان و سپس سعی کنید به حداقل دو یا سه نفر از ما خود مستقل ساعته را نشان می دهد در هر ترم بیش از حد" گفت: امیلی اسمیت یک دریک تاریخ و D+ رئیس جمهور. اگر چه همه گیر پایان دادن به اجراهای زنده در شخص و یا مجازی تغییر آنلاین مجاز گروه برای کشف غیب کنار تریک: پیوند. "ما هنوز در واقع جلسه حتی اگر ترم به پایان رسیده است در مورد یک بار در هفته به بازی Jackbox بازی ها و یا بازی های آنلاین است که ما با هم می تواند از راه دور و فقط صرف زمان با یکدیگر" اسمیت گفت. حتی بدون کلاس اتصال عملا ایجاد می کند برخی از حس ظاهر ،

کمدی استعداد ممکن است به طور طبیعی اما اعتماد و روابط مورد نیاز برای اجرای آن نیاز ریشه در ارتباط است. "هر improviser به شما بگویم که چیزی که واقعا مهم در تریک تی استاو ارتباط شما با مردم است که شما در حال انجام با" اسمیت گفت. "از آنجا که شما می توانید به پنج مورد از جالب ترین مردم روی زمین, بر روی صحنه با هم اما و اگر وجود دارد هیچ کار تیمی و آنها در واقع با بهره گیری از آنچه آنها انجام می دهند با یکدیگر آن را برای رفتن به یک مقدار زیادی کمتر سرگرم کننده به تماشای." تریک ممکن است بهترین تجسم روح سازگاری هر دانش آموز مواجه می شوند این ترم. "شما باید برای انطباق با هر وضعیت به معنای واقعی کلمه در یک صحنه" او گفت:. "شما نمی توانید گیر شود در راه خود را اگر چیزی می رود به چپ چپ یا نیست راه شما آن را برنامه ریزی شده. بنابراین توانایی را به آنچه قبول است و تغییر آنچه شما می توانید و جریان با آنچه که شما می توانید فکر می کنم کسانی که مهارت های شخصی در من تقویت شده است از طریق زمان انجام تریک." انتظار برای دیدن D+ پشت در پردیس این سقوط Bulldogs — و آماده سازید. ارسال یک پیام خصوصی به [email protected] برای اطلاعات بیشتر!

Instagram: @drakeuimprov

6. La Fuerza لاتین

A group of people
اعضای La Fuerza, لاتین, حضور ایالات متحده آمریکا هیسپانیک رهبری موسسه کنفرانس در شیکاگو است. عکس حسن نیت ارائه میدهد گلپر ریس.

دوباره ایجاد شده توسط چهار Latinx دانش آموزان در سال 2015 پس از یک وقفه La Fuerza لاتین نشان دهنده و پشتیبانی دریک Latinx جامعه است. "ما از تاسیس خود به عنوان یکی از چند فرهنگی سازمان است که با تمرکز بر ایجاد یک فضای امن برای Latinx دانش آموزانگفت:" گلپر ریس جمهور La Fuerza و دریک ارشد. درگیر دانش آموزان لذت می برد مواد غذایی-محور حوادث در محوطه دانشگاه و مربی Latinx دانش آموزان دبیرستان قبل از همه گیر. در فوریه 10, اعضای, حضور, ایالات متحده آمریکا هیسپانیک رهبری کنفرانس موسسه پس از یک سال فاصله. "این فوق العاده است چرا که بسیاری از دانش آموزان زمان زیادی دور از آن و بسیاری از اتصالات و این فقط یک تجربه بزرگ" ریس گفت. برای بقیه ترم رسانه های اجتماعی و ارتباطات ایمیل هنجار تبدیل شد و همچنین دیگر تلاش برای کاهش استرس از این بیماری همه گیر برای اعضای. "از آنجا که سازمان ما بودن نوع کوچک ما قادر به گوش دادن به همه" ریس گفت. "من فکر می کنم که یکی از بزرگترین چیزهایی که من در زمان دور بود که این نوع از موقعیت های واقعی اتفاق می افتد, شما واقعا باید برای خاموش کردن بزرگتر مردم و گوش دادن به افرادی که آسیب پذیر هستند." زمانی که جامعه سیاه و سفید به نام برای متحدان پشتیبانی در پی جورج فلوید قتل La Fuerza, لاتین, پاسخ داده است. "وجود دارد یک این سازمان به نام مواد غذایی برای ما مبارزان که در آن بسیاری از اعضای ما پیوست به جمع آوری پول و منابع برای بسیاری از تظاهرات که در حال رفتن در حال حاضر" ریس گفت. "آن گروه است که مطمئن شوید که ما در حال ایستاده تا برای دیگر جوامع و مطمئن شوید که ما در حال نشان دادن به آنها را زمانی که آنها نشان می دهد تا برای ما است." تماس [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر و درگیر کنید.گزارش این آگهی

Instagam: @lafuerzalatinadrake

توییتر: @DUFuerzaLatina

7. ذهنیت مثبت

group of people around a table
unsplash.com

درخواست دریک دانش آموزان آنچه را که آنها از دست بسیاری از مدرسه — "دوستان" به احتمال زیاد در صدر لیست. سازمان های دانشجویی ارائه یک منبع اتصال و آسایش دو چیز تمام دانش آموزان از دست رفته در ناگهانی انتقال به نزدیک جداسازی کامل. مثبت ذهنیت را فراهم می کند فضا برای ارتباط و گفتگو باز اعم از موضوعاتی مانند نقش های جنسیتی و تعریف واقعی از مردانگی به رضایت جنسی و حمله. "آنچه که من در مورد ذهنیت مثبت است که شما فقط می توانید بروید و یک گفتگو با یک گروه از بچه ها و واقعا بحث در مورد آنچه شما احساس می کنید در یک موضوع خاص و چیزهایی که شما تلاش بر این موضوع گفت:" مت Deike یک سال اول در دریک. اگر چه برگزار می شود در قالب یک گروه غیر رسمی بحث این گروه دارای قدرت به آموزش و برطرف کردن کلیشه. "[این گروه] فقط به من آموخت زیادی بودن یک مرد, یک مرد واقعی و پیدا کردن که تعریف نه با جامعه است اما در خودم," او گفت:. قبل از رخصتی بهار در جلسات هفتگی در روزهای دوشنبه از ساعت 8:30 p. m. به معنای پناه است و در یک زمان برای شرکت و باز کردن احساسات از هفته گذشته. همه گیر منتقل شده و آنها را به زوم در جلسات 7 p. m. به جای آن اما این گروه برای حمایت از یکدیگر را متوقف نمی کند. "اکثریت این گفتگو این بود که چگونه ما در حال انجام است که با انتقال به خانه" Deike گفت. "ما می خواهم که این مهم مکالمات اما آن را نیز مانند یک گروه پشتیبانی, به خصوص برای کسی [که] یک سال اول در دانشگاه و ترم بهار رو برش های کوتاه." یک راه یا دیگری, مثبت, ذهنیت برنامه به نگه دارید تا ارتباط خود را در پاییز. این گروه استقبال دریک دانش آموزان از هر جنسیتی هویت به عضویت; رسیدن به [email protected] برای اطلاعات بیشتر.

8. دانشجو سنا

A group of people
facebook.com اعضای 33rd جلسه دریک, دانشجو, سنا.

با وجود خالی دانشگاه ها و فاصله بین اعضای دولت باید ادامه یابد حتی اگر فقط به نگه داشتن همه چیز شناور است. خوشبختانه دریک, دانشجو, دولت مظهر روح سازگاری و انعطاف پذیری. "من احساس می کنم وجود دارد هرگز واقعا یک نمونه ترم برای دانشجو دریک مجلس سنا گفت:" آدم کخ بدن دانش آموز جمهور و دریک ارشد. "ترم بهار معمولا کمی شلوغ از آنجا که انتخابات در پایان سال و سالانه بودجه." در این سال, صرفه جویی در این موارد مهم برای آخرین جمله یک رای در ارائه رایگان قاعدگی محصولات در محوطه دانشگاهنیز به معنای انتقال آنها را آنلاین. "ما تا به حال برخی از مهم ترین ما به طور کلی موارد به کار در همه اتفاق می افتد درست در زمانی که ما تا به حال برای رفتن آنلاین," او گفت:. اگر چه ترم بهار به پایان رسید دانش آموز سنا کار همچنان ادامه دارد به عنوان چهره جهان همزمان با بحران.

به عنوان اخبار تبدیل شده به سمت همه گیر و تماس های فوری برای نژادی, عدالت, دریک, دانشجو, مدیران منتقل تمرکز خود را در همان جهت. این به چه معنی برای دریک آموزان ؟ عمل است. به دانش آموزان کمک مالی نهفته COVID-19 دانشجویی سنا خواستار آن برگزاری رشته کیف پول — "من مشغول به کار با ما مشارکت مدنی سناتور برای رسیدن به گفتگو با برخی از نمایندگان ما برای به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه و دانش آموز نگرانی" کخ گفت. دانشجو سنا را نیز در همکاری با دریک فصل از NAACP که ایجاد یک طومار با بیش از 2000 امضا در درخواست دانشگاه به قطع روابط با Des Moines, اداره پلیس. "در طول هفته گذشته ما را دیده اند مردم Des Moines, از جمله دانشجویان دانشکده و فارغ التحصیلان که شرکت دریک دانشگاه در تلاش برای اعتراض مسالمت آمیز و یا به سادگی قدم زدن در محوطه دانشگاه دریافت تجاوز پاره-گاز کشته و یا مورد آزار و اذیت" درخواست می خواند. "دریک دانشگاه دارای روابط مستقیم با پردازنده Moines, اداره پلیس کسانی را که مرتکب این اعمال ناحق." دیدن پرشور و پاسخ فوری آشکار می سازد عمل تنها مناسب گام در حال حاضر. "من متوجه شدم به خصوص با این بیماری همه گیر وجود دارد بسیاری از ما نمی تواند انجام دهد در حال حاضر بلکه در به دنبال پس از قتل جورج فلوید و دیدن چگونه این جوامع افزایش یافته است و دانش آموزان دریک افزایش یافته است تا ما واقعا می توانید کنترل بیشتری از سرنوشت ما از ما متوجه" کخ گفت. این جنبش به دنبال خواهد داشت دانشجویان به محوطه دانشگاه این سقوط — چنگ زدن به این فرصت را به صدای که شنیده می شود. تماس از طریق [email protected] و اقامت تا تاریخ با drakesenate.com.

Instagram: @drakesenate

توییتر: @drakesenate

Facebook: @drakesenate

9. رنگین کمان اتحادیه

A logo with colored triangles and the letters RU
facebook.com

با غرور ماه بر ما دریک رنگین کمان اتحادیه می تواند در نهایت لذت بردن از این زمان به بعد از این ضرر و زیان از بهار ترم. "[گیر] لغو تمامیت افتخار ما هفته بود که مایه تاسف است به حداقل می گویند," گفت: دکتر cyan solutions, رنگین کمان, اتحادیه رئیس جمهور و یک تازه وارد در دریک. دانش آموزان نگاه به جلو به یک کشیدن نشان می دهد در هر ترم است که منافع آیووا مدارس امن سازمان حمایت از تجاوز+ جوانان در سطح ایالت. "در یک جایگزینی برای ما کشیدن نشان می دهد ما کار می کرد با [فعالیت های دانشجویی هیئت مدیره] آورده و مونیک هارت از rupaul's Drag Race و کشیدن یکنوع بازی شبیه لوتو رویداد. پس از آن بود یکنوع بازی شبیه لوتو با Monique بودن میزبان" cyan solutions گفت. جدا از سرگرم کننده و یا رویدادهای آموزشی رنگین کمان اتحادیه جلسات ارائه یک خروجی برای گفتگو و ارتباط با افراد همفکر. "آن را هنوز هم مهم است برای حفظ این معنا از جامعه است که ما از آنجا که بسیاری از اعضای ما ندارد و این حمایت وجود دارد که بین اعضای رنگین کمان اتحادیه در خانه" گفتند. "این واقعا مهم است که یک جامعه حمایت و با آن که به خانه فرستاده آن را واقعا نوع حیاتی برای جامعه ما به هر یک از دیگر برای مردم به صحبت کردن و رسیدن به." رسیدن به دریک رنگین کمان اتحادیه در [email protected] برای کسب اطلاعات بیشتر.

Instagram: @drakerainbowunion

توییتر: @DrakeRainbowU

Facebook: @drakerainbowunion

10. American Marketing Association

A group of people
اعضای 2019 کک پروژه جشن یکی دیگر از پروژه موفق. حسن نیت ارائه میدهد عکس کریستن Tollas.

دانش آموزان به طور سنتی بیزار پروژه های گروه. همه رنج می برد از طریق حداقل یک فاجعه سناریو که به پایان می رسد با اقامت در اواخر شب قبل و کاملا winging آن است. برخی گروه های مجازی پروژه به نظر می رسد برای رسیدن به یک سطح جدید از وحشت و عوارض. اما نه برای دریک فصل American Marketing Association. "اگر شما یک عضو در زمستان شما می توانید شرکت در آنچه ما تماس بگیرید کک پروژه گفت:" کریستن Tollas AMA جمهور و دریک ارشد. "ما باید همکاری با کوکا کولا. اطلس بسته بندی مایعات جایگزین شرکت دارای یک مرکز توزیع در Des Moines منطقه ما را بزرگ یکپارچه بازاریابی, برنامه ریزی برای آنها هر بهار." در زمان بیماری همه گیر به دست آورد بخار در مارس و فرستاده دانش آموزان, صفحه اصلی گروه در حال حاضر در چند ماه کار در این سال کک پروژه که به معنای بازگشت ندارد. "مردم فقط در تقسیم کردن و به [بخش]," Tollas گفت. "[اگر] کسی تا به حال در حال حاضر گرفته شده در [قطعه] آن را در حال حاضر به آنها را برای نهایی کردن تحقیقات و نهایی این طرح است." دانش آموزان در زمان اتهام همکاری و ارتباط با موفقیت به هماهنگی 40 صفحه طرح بازاریابی (Phew! که سزاوار دور از کف زدن سمت راست وجود دارد). "همه بسیار خلاق خود را در یک راه است و مردم باید تخصص های مختلف, بنابراین این نوع از خنک ببینید که چگونه همه ما با هم کار می کنند," او گفت:. حتی در یک جامعه فاصله پردیس AMA را حفظ خواهد کرد نشست شبکه (تقریبا) و رشد با هم. اگر شما کامپیوتر همه چیز بازاریابی و لذت بردن از ایجاد 40-صفحه اسناد و ایمیل [email protected] و پیوستن به AMA.

Facebook: @AMAdraketinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب