پیشنهاد هادسون مرکز لجستیک است 'بیمار مناسب' به سبز چمنی سایت

به عنوان یک سابق رئيس جمهور از هادسون شهر, شورای selectman صندلی کمیته اجرایی از Nashua, برنامه ریزی منطقه ای

توسط ATSHNEWS در 26 تیر 1399

به عنوان یک سابق رئيس جمهور از هادسون شهر, شورای selectman صندلی کمیته اجرایی از Nashua, برنامه ریزی منطقه ای کمیسیون و عضو هادسون و برنامه ریزی. من باور دارم که من را در این زمینه به دولت است که مرکز لجستیک پیشنهاد شده است که بیمار مناسب برای سبز چمنی سایت.

به طور معمول چنین پروژه هایی از این ابعاد واقع عمده معابر برای دسترسی آسان به وسایل نقلیه برای رفتن به و خروج از امکانات است. به عنوان یک نتیجه, این پیشنهاد را یک تاثیر منطقه ای از کامیون های بزرگ خواهد شد با استفاده از در خیابان های شهر و جاده های شهر برای رسیدن به مرکز لجستیک.

طرفداران این مرکز لجستیک مدافع تکمیل پیرامونی بزرگراه به مسیر 111. اما عبور از تالاب به ساخت یک جاده افزایش هزینه در نمایی اساس. بدون نیاز به کلمه من تماس N. H. وزارت حمل و نقل و بخواهید بخش مهندسی و آنها را توضیح دلایل به شما. خاطرات کوتاه زمانی که پیرامونی بزرگراه برای اولین بار پیشنهاد حفاظت از قانون پایه و اساس مخالف بود و هیچ منطقی آنها را دوباره.

هنوز هم دیگر طرفدار دولت است که درآمد حاصل از این تسهیلات را سنگین تر بودن هزینه های شهر در زیرساخت های آتش نشانی و خدمات پلیس ، من به التماس متفاوت برای در نظر من هزینه خواهد شد بیش از هر درآمد متوجه شدم. اگر شک دارید تماس بگیرید شهر مدیر و اعضای هیئت Selectmen شهر و برنامه ریز شهر و مهندس و از آنها بخواهید اگر آنها می تواند تضمین کند که درآمد حاصل از پیشنهاد مرکز لجستیک تجاوز مربوط به هزینه های شهر در خدمت این مرکز است.

در پایان من با احترام درخواست شهروندان هادسون به پرسش از مقامات محلی صحبت می کنند به همسایگان خود و تبدیل شدن به آگاه قبل از آن خیلی دیر است برای ایجاد یک تفاوت.

یوسف ووزنیاک
هادسون, New Hampshiretinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب