کاوشگر شروع به ردیابی منبع ننجنگود COVID-19 خوشه

میسور/Mysuru: پس از یک بخشنامه از دولت ارشد IAS افسر Harsha گوپتا بود که قبلا منصوب شده به عنوان گره افسر COVID-19 کنترل عملیات Mysuru منطقه آغاز شده است و رسیدگی به مرموز Coronavirus گسترش از ننجنگود مبتنی بر جايزه Generics مواد مخدر-ساخت شرکت.

دولت در اواخر شب گذشته دستور داد یک کاوشگر برای تعیین دلایل گسترش COVID-19 در Mysuru منطقه و از آن برگزار شد که مدیریت خیلی خوشحال Generics مسئول گسترش موارد مثبت.

دبیر کل T. M. Vijay Bhaskar خواسته Harsha گوپتا برای انجام این کاوشگر برای پیدا کردن منابع و دلایل گسترش ویروس و همچنین بررسی مسئولیت کارخانه در گسترش ویروس. Harsha Gupta خواسته شده است برای ارائه یک گزارش در یک هفته.

“با وجود اقدامات سختگیرانه دلیل اصلی Mysuru منطقه به عنوان یک کانون (برای COVID-19) است خیلی خوشحال Generics گیاه در ننجنگود,” ویجی Bhaskar گفت: در سفارش خود را.

صحبت با خبرنگاران در شهرستان صبح امروز Mysuru معاون کمیسر Abhiram G. Sankar گفت که دبیر کل را سفارش آمد شب گذشته و Harsha گوپتا در حال حاضر شروع خود پروب با جمع آوری اطلاعات از منطقه اداره پلیس و وزارت بهداشت.

وزارت بهداشت منابع گفت: ‘ستاره میسور” که این تحقیق را بررسی منبع عفونت در ننجنگود شهر و دلایل برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر تاثیر گیاه کارکنان خود را به اعضای خانواده و بستگان. Mysuru سرپرست پلیس (SP) C. B. Ryshyanth معاون خود و سه بازرسان کمک خواهد کرد Harsha گوپتا در ردیابی علت ریشه این ویروس گسترش منابع اضافه شده است.

از مجموع 88 COVID-19 موارد گزارش شده در Mysuru منطقه 73 مرتبط هستند خیلی خوشحال Generics. On Mar. 26 35 ساله بیمار (P52) کارمند خیلی خوشحال جنریک ها آزمایش مثبت برای COVID-19. اولین مورد گزارش شده از Nanjangud, P52 تا به حال هیچ سفر و یا تماس با تاریخ است.

پس از آن بسیاری از کارکنان این شرکت و اولیه خود را تماس با ما (اعضای خانواده و بستگان) آزمایش مثبت مقدماتی آن را به عنوان یک خوشه مورد. یک محموله از چین که فرود آمد در کارخانه در ابتدا مشکوک به منبع عفونت است. چین محموله بود که مواد اولیهی مورد استفاده در مواد مخدر مانند آزیترومایسین Dihydrate و آزیترومایسین مونوهیدرات که نیاز به مبارزه با COVID-19 بیماری است.

بعد محموله وارداتی از چین آزمایش منفی برای ویروس توسط دولت اجرا موسسه ملی ویروس شناسی در پونا. تا کنون چگونه P52 تا به حال قرارداد عفونت باقی مانده است رمز و راز است. حتی دولت به دنبال اطلاعات از اتباع خارجی که برای بازدید از کارخانه قبل از Coronavirus موارد گزارش شده است.

ساکنان محلی به رهبری ننجنگود MLA B. Harshavardhan شده اند خواستار کامل پروب به عنوان آنها را نگه دارید شرکت مسئول برای گسترش این بیماری همه گیر. اما تنها یک کاوشگر می تواند به حل این رمز و راز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im