غرور پرچم BLM نشانه ای از خانه به سرقت رفته در چلمزفورد

چلمزفورد — دن تانگ گفت که حداقل از یک سال پیش هنگامی که یک غرور پرچم بود که از خانواده اش در صندوق پستی به سرقت رفته بود از خود Elm Street اموال.

تانگ گفت که او و همسرش به سرعت جایگزین پرچم نماد, لزبین, گی, bisexual, transgender, و عجیب و غریب pride — این بار چفت و بست آن را سخت تر به صندوق پستی را به مطمئن شوید که اگر کسی آن را به سرقت برده و آنها را به “کار برای آن است.”

“ما نیز به پایان رسید تا نگه داشتن آن در طول سال این زمان به خاطر ما نه به خصوص ترس از مردم از دیدن یک غرور پرچم” تانگ گفت.

پس از شنیدن اغتشاش در خارج از خانه در صبح زود ساعت صبح روز یکشنبه, تنگ خود را کشف آخرین غرور پرچم بود دوباره پاره شده از خانواده پستی.

“وقتی که من از خواب بیدار شدم و دیدم آن غرور پرچم به سرقت رفته بودم: ‘بیا'” تانگ گفت. “منظورم این است که آن را ماه ژوئن است. آن سال 2020 است. این دوباره؟”

این Tangs بودند نه تنها قربانیان از صبح زود سرقت. در مجموع چلمزفورد اداره پلیس در حال بررسی این سرقت دو افتخار پرچم سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نشانه گرفته شده از خواص مختلف در جنوب چلمزفورد در حدود 2 صبح یکشنبه.

یک کار به سبک ون اعتقاد بر این است که در دزدی از پرچم با توجه به چلمزفورد پلیس سرهنگ ادوارد کوین.

با توجه به تنگ یک زن زندگی می کند که در پادگان جاده بود دیگر چلمزفورد ساکن بود که غرور پرچم به سرقت رفته از طرف خانه اش. او گفت: یک سوم زن به حال یک زندگی موضوع نشانه ای است که بنا در حیاط گرفته شده است. سیاه و سفید زندگی می کند مهم این است که یک جنبش حقوق بشر راه اندازی شده توسط آفریقایی جامعه که مبارزات علیه نژادپرستی.

تانگ گفت که او می خواهم در حال حاضر قرار داده شده یکی دیگر از غرور پرچم به صندوق پستی خود را از بعد از ظهر یکشنبه. همچنین پس از آشکار خبر از سرقت در Facebook گروه Chelmsford, اخبار تانگ گفت: اعضای جامعه را نشان داد قصد دارد به چسبیدن به افتخار پرچم خود را بر اموال خود را در نشانه ای از همبستگی.

“ما پرواز آن در طول سال چون ما خانواده و دوستان است و آن را به معنای زیادی به آنها” تانگ گفت. “ما در حال رفتن به پایین.”

هر کسی با اطلاعات در مورد سرقت از پرچم خواسته است به تماس چلمزفورد اداره پلیس در 978-256-2521.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید