بحث ریاست جمهوری هستند باید

آن را ضروری است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شرکت در زنده تلویز

توسط ATSHNEWS در 30 تیر 1399

آن را ضروری است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن شرکت در زنده تلویزیونی ریاست جمهوری بحث.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد سه برنامه ریزی شده اما صدای ظاهر نشان می دهد که بحث باید nixed به طور کامل.

در اواخر ماه ژوئن در یک قطعه با عنوان "از آن زمان به تجدید نظر ریاست جمهوری بحث" واشنگتن پست مقاله نویس کارن Tumulty ادعا که بحث ایجاد برنامه ریزی و تدارکات چالش ها و خوانندگان هشدار داد که "با توجه به رئیس جمهور از نمایشهایش آماده شدن برای بسیاری از کشمکش بر قوانین زمین و انتخاب مدیران."

در حالی که Tumulty تا حد زیادی تحت فشار قرار دادند در برابر یک چهارم بحث که تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است, دفاع از, بیش, در, نیویورک تایمز مقاله نویس تام فریدمن به نام برای بایدن به جلو و خارج از بحث در یک قطعه به نام "بایدن نباید بحث تهمت مگر اینکه ..." که در آن او گذاشته شرایط را برای رییس جمهور وقت.

"اولین بایدن باید اعلام کند که او را در یک بحث تنها اگر تهمت خود را منتشر اظهارنامه مالیاتی برای سال 2016 از طریق 2018" فریدمن نوشت.

"و دوم" فریدمن ادامه داد: "بایدن باید اصرار دارند که یک زمان واقعی واقعیت-بررسی تیم های تایید شده توسط هر دو نامزد استخدام شود" و این که این تیم در حال حاضر باید یک گزارش در پایان این بحث به "گزارش هر گمراه کننده بیانیه های ساختگی اعداد یا دروغ آشکار هر دو نامزد بود زبان آمده است."

"به این ترتیب هیچ کس در آن گسترده مخاطبان تلویزیون می توانید به راحتی از بین برود گمراه" فریدمن نتیجه می گیرد.

بدیهی است که فریدمن واقعیت-بررسی پیشنهاد پوچ است. این ایده که هر واقعیت-جستجوگر را می توان یافت که هر دو راضی نامزدها و حامیان آنها یک رویا لوله و نه فقط به خاطر تهمت را بالا تعمیر و نگهداری و شخصیت.

لیبرال ها و چهره های رسانه ها یک بار دیگر دست کم گرفتن تاثیر درمان خود را از میت رامنی در سال 2012 در لحظه ای سیاسی فعلی: چند محافظه کاران که به تماشای آب نبات کراولی را بداهتا از خود راضی و کاملا نادرست "واقعیت بررسی" از رامنی در دومین مناظره ریاست جمهوری که سال موافق به این ترتیب.

علاوه بر این واقعیت است که فریدمن معتقد است که بحث ها چیزی بیش از لفاظی پهناور نگران کننده است.

"مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به خوبی دروغ و گمراه کردن برای کل مناظره بایدن مجبور به صرف اکثریت از وقت خود را تصحیح مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ساخت خود امتیاز" او می نویسد.

دروغ و گمراه کننده در یک مناظره ریاست جمهوری در دوران مدرن است که به نام مناظره ریاست جمهوری. نیمه حقایق doublespeak, مبالغه و حذفیات پرت در اطراف این مرحله اغلب ادا در گرند اما مانور روایات.

از طریق آن همه, هر چند آن را می دهد مردم آمریکا فرصتی برای استفاده از قضاوت خود را و احساسات به اینسو انسو جمع کردن شخصیت نامزدها و ماده از ایده های خود را.

اگر رئیس جمهور تهمت می خواهد به دروغ به مردم آمریکا به او اجازه دهید آن را در چشم ساده و آنها خود را تعیین تکلیف ،

اگر معاون رئیس جمهور بایدن رنگ غیر واقعی و تصویر تحریف شده از خود را قانونی, ضبط, به او اجازه دهید رنگ آن تا قبل از بحرانی چشم مردم آمریکا است.

بالا فکر نگاران در نخبگان موسسات ممکن است اعتماد خود را کمتر-طلاکاری هموطنان به توانایی مصرف سیاسی عملکرد هنر با یک سطح سالم از درک و بصیرت اما آمریکایی ها گنگ هستند.

آنها نمی نیاز به دادگاه و پانل ها و تیم های میانه به تقطیر مبادلات آنها شاهد. آنها فقط نیاز به شاهد آنها.

است که چرا ما نیاز به قوی مناظره های تلویزیونی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب