پاول هشدار ممکن است پایدار از رکود همه گیر

توسط کریستوفر RUGABERواشنگتن (AP) — فدرال رزرو صندلی جروم پاول هشدار داد دوشنبه تهدید یک رکود طولانی مدت ناشی

توسط ATSHNEWS در 24 اردیبهشت 1399

توسط کریستوفر RUGABER

واشنگتن (AP) — فدرال رزرو صندلی جروم پاول هشدار داد دوشنبه تهدید یک رکود طولانی مدت ناشی از شیوع ویروسی و خواست کنگره و کاخ سفید را به عمل بیشتر برای جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی.

فدرال رزرو و کنگره گرفته اند دور از رسیدن به مراحل سعی کنید برای مقابله با آنچه که به احتمال زیاد به یک رکود شدید ناشی از گسترده shutdown از اقتصاد ایالات متحده. اما پاول هشدار داد که تعداد زیادی از ورشکستگی در میان کسب و کارهای کوچک و گسترش بیکاری برای بسیاری از مردم باقی می ماند یک خطر جدی است.

"ما باید به انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از این نتایج" پاول گفت.

اضافی کمک های نجات از هزینه های دولت و یا سیاست های مالیاتی هر چند پر هزینه خواهد بود "ارزش آن را اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی و برگ ما با قوی تر, بهبود," او گفت:.

پاول صحبت می کرد یک روز پس از مجلس نانسی پلوسی حزب دموکرات کالیفرنیا, پیشنهاد 3 تریلیون دلار بسته کمک های که مستقیم پول به دولت و دولت های محلی خانواده ها و مراقبت از سلامت کارگران. این پول را در بالا آمده است از حدود 3 تریلیون دلار در اوایل کمک های مالی که دولت فراهم کرده است. به تغذیه خود نیز مداخله کرده و با کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و ایجاد های متعدد اورژانس برنامه های وام دهی.

در عین حال تهمت مقامات دولت گفته اند که آنها می خواهند برای اولین بار ببینید که چگونه قبلی بسته کمک اقتصاد تاثیر می گذارد. و رهبران جمهوری خواه در کنگره آمریکا ابراز شک و تردید در مورد امکان قابل توجهی هزینه های بیشتر در حال حاضر. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی گفت: هیچ "ضرورت" به عمل می کنند.

پاول گرچه روشن ساخته نگرانی خود را که یک رکود اقتصادی ممکن است به اندازه کافی طولانی به علت آسیب گسترده به اقتصاد و بهبود ضعیف تر و کندتر است. در چنین یک سناریو کارگران بیکار خواهد از دست دادن مهارت ها و اتصالات آنها در بازار کار ساخت آن را سخت تر برای آنها برای پیدا کردن شغلی جدید. و با بسیاری از کسب و کارهای کوچک ورشکسته و شرکت های کمتری در دسترس خواهد بود به استخدام بیکاری.

"عمیق تر و طولانی تر از رکود می تواند ترک ماندگار آسیب به ظرفیت تولیدی اقتصاد" رئیس هشدار داد در آماده سخنان قبل از برگزاری یک بحث آنلاین با پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. "قابل اجتناب خانگی و کسب و کار insolvencies می تواند وزن بر رشد برای سال آمده است."

او گفت: از سوی فدرال ریزرو "در ادامه به استفاده از ابزار ما به کمال خود" تا زمانی که شیوع ویروسی فروکش. او هیچ اشاره از آنچه فدرال رزرو در مراحل بعدی ممکن است.

اما پاول شات پایین ایده برش فدرال رزرو در کوتاه مدت نرخ بهره است که در حال حاضر نزدیک به صفر به قلمرو منفی به عنوان بانک های مرکزی در اروپا و ژاپن انجام داده اند. این حرکت نیاز به بانک ها برای پرداخت بهره به ذخایر نقدی که آنها را نگه دارید در تغذیه. که خواهد بود در نظر گرفته شده به آنها را تشویق به قرض دادن پول به جای. در عین حال منفی نرخ به نظر می رسد به انجام کمی برای تحریک اقتصاد این کشور است که باید آنها را به تصویب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب ابراز تمایل خود را برای تغذیه به اتخاذ منفی نرخ توییتی سه شنبه گفت که "تا زمانی که کشورهای دیگر در حال دریافت مزایای منفی نرخ" ایالات متحده همچنین باید پیاده سازی آنها.

"من می دانم که وجود دارد طرفداران سیاست" پاول گفت. اما "این چیزی است که ما به دنبال در."

رئیس استدلال کرد که منفی نرخ احتمال صدمه زدن به صنعت بانکداری و او اشاره کرد که همه سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا تا به حال به ابراز مخالفت با منفی نرخ در آخرین بحث از آنها در مهر نادر نشان از اتفاق نظر در میان تمام 17 مقامات.

او تکرار هشدارهای قبلی خود است که تغذیه می تواند به من قرض بدهید پول حلال شرکت ها برای کمک به آنها را از طریق بحران اما که دیگر رکود احتمال ورشکستگی برخی از قبلا سالم شرکت بدون کمک بیشتر از دولت است.

پاول را بدبینی نمایش در تقابل با گفتار دوشنبه توسط چارلز ایوانز رئیس فدرال رزرو شیکاگو است. ایوانز ترسیم تر خوش بین چشم انداز و پیشنهاد کرد که "آن را معقول و منطقی به فرض مشروع بازگشت به رشد در نیمه دوم" از این سال و به 2021.

و تام Barkin رئیس بانک فدرال ریچموند, پیشنهاد روز سه شنبه در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال که اقتصاد است "ظرف" است و به احتمال زیاد "به رهبری است."

پاول در سخنان خود چهارشنبه تأکید برخی از عواقب دردناک از رکود است. در میان افرادی که مشغول به کار بود در ماه فوریه نزدیک به 40 درصد از خانوارهای با درآمد کمتر از $40,000 یک سال از دست رفته در ماه مارس پاول گفت.

هفته گذشته دولت گزارش داد که نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین میزان از زمان رکود بزرگ. و وجود دارد حدود 30 میلیون آمریکایی از کار.

پاول گفت: اقتصاد می تواند در نهایت بازگشت به جایی که آن را قبل از همه گیر با بیکاری در 50 سال اخیر از 3.5 درصد.

"آن را برخی از زمان به عقب بر گردیم به جایی که ما شدند." او گفت:. "من هر دلیلی به فکر می کنم ما باید به عقب وجود دارد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن