پلیس پروب تهدید در لیتلتون خانه سالمندان که در آن بیماران درگذشت COVID-19

لیتلتون — پلیس در حال بررسی یک نامه تهدید در زندگی مرکز مراقبت از Nashoba ولی اوایل صبح روز چهارشنبه بود اما ظ

توسط ATSHNEWS در 30 فروردین 1399

لیتلتون — پلیس در حال بررسی یک نامه تهدید در زندگی مرکز مراقبت از Nashoba ولی اوایل صبح روز چهارشنبه بود اما ظاهرا نه اولین تهدید دریافت تسهیلات.

رئیس پلیس متی Pinard اظهار داشت: در آزادی مطبوعات صادر شنبه که پلیس به نام به مرکز پرورش و خیابان در حدود ساعت 8 صبح روز چهارشنبه برای یک گزارش از یک نامه تهدید نوشته شده در کیسه های کاغذی.

پس از ورود پلیس داده شد نامه ای است که توسط ستاد ثبت نام در ورودی این مرکز در حدود ساعت 6:20 صبح این نامه نوشته شده در کاغذ قهوه ای کیسه های ساخته شده, تهدید, خشونت آمیز, سخنان برابر زندگی مرکز مراقبت در مرجع اخیر مرگ و میر در تاسیسات با توجه به این رمان coronavirus (COVID-19) انتشار اعلام کرد.

تیم Killian سخنگوی زندگی مراکز مراقبت از امریکا گفت: بوستون گلوب مرکز دریافت شده است ده ها تن از شبیه نامه ها و ایمیل. این مرکز که در آن 14 نفر و یک پرستار ماریا Alner از Lunenburg فوت کرده اند از coronavirus شد انتقاد از مقامات محلی و قانونگذاران در اوایل این ماه برای آنچه که آنها به نام عدم شفافیت است.

تسهیلات خانه 75 ساکنان و تا به حال 67 موارد مثبت در میان ساکنان و کارکنان Killian گفت. Killian اضافه شده اند وجود دارد هیچ جدید موارد تایید شده در این مرکز در هفت روز گذشته.

در نور از روز چهارشنبه تهدید پلیس خواهد ساخت اضافی گشت با مراقبت از سالمند در خانه Pinard گفت: در آزادی مطبوعات.

هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه را تشویق به تماس با لیتلتون اداره پلیس در 978-952-2300.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن