پلیس مسئول قفل کردن کارگران با حمله نقض ترافیک

لیدر اسپات | No comments


محتوای مقاله در ادامه

بلیط آمد و با توجه به مشارکت خود در قبلی خودرو” ، آن همچنین به عنوان یک شگفتی به Bittman, با توجه به اینکه در اوایل فوریه یک کاروان از بیش از 80 نیمه کامیون سوار از طریق رجینا.

در ماه فوریه RPS سخنگوی الیزابت Popowich گفت: حمل و نقل گروه نیست درخواست برای مجوز پیش از این تجمع, اما آن را تنها لازم است اگر رانندگان بودند درخواست کرد که پلیس جلوگیری از خیابان.

Bittman محلی گفت: 594 نیست درخواست برای اجازه یا به عنوان آنها را برای درخواست ترافیک مسدود شود خود را به خاطر.

“نبود یک رژه و با COVID ما منابع محدود هستند که به آنچه که ما می توانید انجام دهید, بنابراین ما تصمیم به انجام یک ساعت در اطراف ایستگاه پلیس” گفت: Bittman. “من حدس می زنم آنها افزوده است.”

“ما فقط یک درایو, تظاهرات,” او اضافه شده است. “من مطمئن هستم که اگر آن را غیر قانونی برای رانندگی در جاده های دیگر, و یا چه.”

اجتماعی فاصله و اقدامات پیشگیرانه در اثر اعضای محلی 594 گرفته اند به اتومبیل های خود را به نشان می دهد. قبلا قفل شده از کارگران و حامیان خود را به خیابان آمدند تا نشان دهد بدون حادثه و بدون بلیط صادر می شود.

REGINA, SASK : April 29, 2020 -- A Unifor member drives an automobile past the Saskatchewan Legislative Building as part of a
یک Unifor عضو درایوهای خودرو گذشته ساسکاچوان قانونی ساختمان به عنوان بخشی از یک “وسایل نقلیه” برای اتحادیه در نظر گرفتن محل در Regina, Saskatchewan در 29 آوریل سال 2020 است. این تجمع در حمایت از Unifor محلی 594 اعضای آن در حال حاضر قفل شده خارج از Co-op پالایشگاه پیچیده است. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>