میهن پرستان نه paragons, برنده استقلال

همانطور که ما جشن 244th سالگرد ما اعلام استقلال از امپراتوری بریتانیا ما می بینیم یک کشور هنوز در تلاش برای در

توسط ATSHNEWS در 14 تیر 1399

همانطور که ما جشن 244th سالگرد ما اعلام استقلال از امپراتوری بریتانیا ما می بینیم یک کشور هنوز در تلاش برای درمان از جسمی ، اجتماعی و روانی زخم های وارده توسط نفرین میكنند.

یک سیل اخیر از افغانستان از آمریکایی های سیاه و سفید خدمت کرده است به عنوان یک کاتالیزور برای تمدید خواستار به رسمیت شناختن نژادی و نابرابری که هنوز معطل و اذعان آن دسته از افراد در کشور ما تاریخچه رنگ آمیزی با مشارکت خود را در این dehumanizing عمل.

ما نیاز به نگاه هیچ بیشتر از 56 نفر از مستعمرات 13 که قرار دادن امضا در سند در گرمای تابستان از فیلادلفیا در سال 1776 که خود را ابراز ملتهب تمایل به قطع روابط با پادشاه جورج سوم را سرکوبگر رژیم است.

برای برخی از این آموخته ثروتمند سفید که در بیشتر قسمت ها حک شده بود را راحت شهر را به عنوان تجار وکلا و مالکان به عنوان افراد از تاج تا به حال اغلب از دست دادن در این تلاش است.

Thomas Jefferson, Samuel Adams, John Adams و دیگران قرار داده و زندگی خود را در خط برای یک علت خاصی برای موفقیت است. خود را treasonous عمل در چشم انگلیسی ها می تواند هزینه های آنها را در زندگی خود را.

این تصادفی نیست این شکوه هدیه به کلمه نوشته شده آمده است با این عبارت: "ما متقابلا تعهد به یکدیگر زندگی ما و اقبال و مقدس ما افتخار است."

اما این هم درست است که بسیاری از این پدران موسس از جمله جفرسون اصلی نویسنده است که اعلام استقلال متعلق به بردگان ذره حکومت استعماری انگلیس بود.

آن را نیز یک واقعیت است که جفرسون که فصاحت و عقل مراتب بیشتر بسیاری از معاصران خود نمی تواند احضار شجاعت به قطع روابط با یک سیستم است که درمان دیگر انسان به عنوان اموال.

به عنوان اواخر مشهور نویسنده و مورخ Steven E. Ambrose نوشت: در ماه نوامبر سال 2002 نسخه از مجله اسمیتسونیان: "...در تمام این تناقضات در جفرسون متناقض زندگی, هیچ کدام بیشتر است. همه تناقضات در امریکا, تاریخ, هیچ کدام برتری نسبت به آن تسامح اول از برده داری و تبعیض نژادی است. Jefferson امیدوار بود و انتظار می رود که ویرجینیایی از Meriwether لوئیس و ویلیام کلارک نسل را لغو برده داری. نوشتن خود را نشان داد که او تا به حال یک ذهن بزرگ و محدود بود."

در حالی که این پرستان نگاه به جفرسون الهام بخش آنها در شمارش بیشتر مبتنی آمریکایی مانند جورج واشنگتن برای اقدام.

مانند جفرسون او نیز متعلق به بردگان اما بر خلاف همکار خود را Virginian او در نهایت آنها را آزاد.

آن واشنگتن که منجر قاره ارتش به پیروزی در یک مدت طولانی و دردناک جنگ انقلاب است که در نهایت تبدیل آن کلمات تکان دهنده از استقلال به یک واقعیت است.

و به عنوان این نوپای کشور اول رئیس جمهور, او عمدا تصمیم به فاصله این 13 ایالات متحده از هر گونه ظاهر به سلطنت بریتانیا توسط پله پایین بعد از دو نظر.

غم انگیز, Jefferson امید که یک نسل تغییر خواهد باز کردن زنجیره ای از برده داری نیست متوجه شدم. آن را در زمان یک جنگ ویرانگر تقریبا یک قرن بعد از آن که نزدیک به تقسیم این کشور جدا رسما به پایان رسید که شنیع عمل انشعابات که هنوز رنجاندن ما امروز.

در عصر کنونی از صحت سیاسی تشدید در حال حاضر با اصرار بر نژادی-روابط خلوص آزمون بسیاری از حقوق مدنی فعالان و آنارشیست ها — به دنبال بدنام واقعا قابل توجه موفقیت از مردان مانند جفرسون, Adams و واشنگتن است.

ما می خواهم به یاد کسانی که خم جهنم در سرنگونی بناهای تاریخی به یاد داشته باشید که این افراد بر خلاف سنگ که از آنها حک شده بود و واقعی انسان آغشته با تمام ضعف و نقاط قوت است که با آن می آیند.

و بدون شجاعانه خود را اولین گام ما ممکن است نه آزادی به معتقدان views مانند کسانی که در حال حاضر ما تسلط گفتمان ملی — مشخصه یک دموکراسی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن