نظر: زمان در حال حاضر به 'بهتر' در سلامت روان, اعتیاد, بودجه

محتوای مقاله در ادامهاردن Wakelam با مامان جنی چرچیل در خواهر نیکول عروسی در سال 2007. عکس خانوادگیواقعیت این

توسط ATSHNEWS در 27 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

Jordan Wakelam with his mom Jenny Churchill at his sister Nicole's wedding in 2007. Submitted/family photo.
اردن Wakelam با مامان جنی چرچیل در خواهر نیکول عروسی در سال 2007. عکس خانوادگی

واقعیت این است که ما همیشه استفاده از مواد مخدر و با آن هزینه های مرتبط و جرم و جنایت. غیرقانونی صنعت بسیار پر سود و بیش از حد فاسد برای هر دیوار و یا تفنگ به توقف تولید آن است. اضافه کردن به این توهم که ما می توانید پیدا کردن یک راه برای پایان دادن به سوء استفاده است که منجر به مادام العمر تروما و یا پیدا کردن یک درمان برای بیماری های روانی و بیماری اعتیاد. زمانی که ما انسان درد و رنج ما باید استفاده از مواد مخدر. تا زمانی که ما نیاز به فرار از این لحظه وجود خواهد داشت یک بازار برای مواد است که ما را دور. بازیابی یک اسم بی مسمی است. ما فقط می توانیم مدیریت نتایج را رفع آنها. هنگامی که ما خودسرانه و بی پروا حاضر به باز کردن ذهن ما به شواهد و مدارک است که پشتیبانی از جهت های مختلف در استفاده از مواد مخدر مدیریت ما قبول نتایج منفی.

متاسفانه فردا بدون شک شبیه امروز. یک تیم خسته و غرق اولین پاسخ دهندگان انجام همه آنها می توانند و مادر دیگری را وادار به دست کشیدن بر روی درب. پس از آن او خواهد بود سمت چپ به حرکت نه تنها خرد کردن برای همیشه لطفا برای از دست دادن اما هتک ابرو خدمت به او فرزند بی ارزش در مرگ با مصرف بیش از حد.

بله وزیر ریتر اگر شما در حال گوش دادن شما باید انجام دهید بهتر است.

ماری Agioritis زندگی در ساسکاتون. جنی چرچیل زندگی در رجاینا. آنها اعضای مادران جلوگیری از آسیب کانادا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب