نظر: طبیعت می تواند تونیک در این جدا شده بار

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله

این یک بحران بهداشت عمومی بر خلاف هر چیزی که بسیاری از ما تا کنون شاهد بوده است.

این بار به چالش کشیدن التماس کردن تصاویر از افرادی که با هم برای خوب بیشتر کار side-by-side برای به انجام رساندن چیزی فوق العاده ای. و در عین حال آن را مهم تر از همیشه قبل از است که ما با توجه به توصیه مقامات بهداشت عمومی و عمل به مسئولیت اجتماعی فاصله. در این زمان ما قوی تر هستند در حالی که از لحاظ فیزیکی از هم جدا.

در هفته های آینده ما باید خلاق در راه است که در آن ما با هم می آیند برای خوب بیشتر. طبیعت می باشد که خروجی. برای سال, طبیعت, ساسکاچوان حفاظت از محیط زیست تلاش کرده اند با تمرکز بر اهمیت حفاظت از جهان طبیعی به طوری حیات وحش دارای یک شانس مبارزه در بقا. یک اکوسیستم می تواند تنها سالم که وب را از گونه ها متصل شده و بازی خود را در بخشی. کلید به طبیعت است اتصال. در حالی که ما به دنبال راه های مختلف برای اتصال به یکدیگر از این نیز مهم است برای ما سلامت جسمی و روانی برای اتصال به طبیعت است.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>