نظر: دولت برنامه های بازیابی را ترک نمی هر کسی پشت

محتوای مقالهچه خواهد شد ما بعد از همه گیر آینده نگاه مانند?در هفته ها و ماه های آینده, سیاستمداران, سیاست کارش

توسط ATSHNEWS در 9 مرداد 1399

محتوای مقاله

چه خواهد شد ما بعد از همه گیر آینده نگاه مانند?

در هفته ها و ماه های آینده, سیاستمداران, سیاست کارشناسان و دانشگاهیان و کسب و کار سازمان های غیر انتفاعی و افکار عمومی را مهم انتخاب به عنوان ما به بازسازی زندگی ما و جوامع و نظم بین المللی.

در سراسر جهان دولتها در تمام سطوح در حال توسعه طیف وسیعی از برنامه های بازیابی. برخی از این برنامه ها را شیب به سمت ریاضت تلویحا قبول است که برخی از مردم را می توان پشت سر گذاشت. مراقبت های بهداشتی بودجه را ممکن است کاهش قابل توجهی, اما دیگر مهم خدمات عمومی مانند آموزش و پرورش می تواند بودجه خود را کاهش داد.

برخی از دولت ها صرف خواهد شد راه خود را برای خروج از رکود اقتصادی است. این دولت سرمایه گذاری قابل توجهی در بودجه برای حمایت از کسب و کار و جمعیت خود را و ساخت زیرساخت های جدید به امید تحریک اقتصاد. این سرمایه گذاری ها را به اشکال مختلف. در کانادا برای مثال وجود دارد همچنان به فشار به قید وثیقه از بخش نفت و گاز و شل اقدامات حفاظت از محیط زیست. اما نیز وجود دارد که تماس ها را به تبدیل کانادا واکنش اضطراری سود 500 دلار هفتگی پرداخت به افرادی که بیکار شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر به جهانی درآمد اولیه برنامه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im