نظر: پیدا کردن راه هایی برای کمک به بچه ها در ادامه توسعه با مدارس daycares برنامه تمام بسته

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

در نهایت ما باید آگاه باشید که هر خانه است که همیشه یک جای امن می شود و این می تواند حتی بدتر در طول بیماری همه گیر. با اضافه تنش در خانه زندگی بدون حد معمول چشم و گوش در کودکان و نوجوانان — معلمان, مربیان فوتبال, کمپ مشاوران بسیاری از دیگران — ما در حال از دست رفته بسیار مهم فرصت برای شناسایی و جلوگیری از کودک آزاری و غفلت است.

همانطور که برای خانواده های ما’ سوالات آنها آسان نیست و اغلب وجود دارد هیچ پاسخ حداقل هیچ کدام که رضایت بخش است. مانند فرزندان ما پس از آنها تقاضا پیچیده و خاص و اختصاصی پاسخ. ما نمی توانیم صبر کنید برای رسیدن به پاسخ این سوالات با ما بیماران در فرد است. ما نمی توانیم صبر کنید برای ما اتاق انتظار پر سر و صدا و کثیف دوباره. اما ما همچنین نمی توانید صبر کنید تا پس از آن به کودکان و حمایت آنها نیاز به بیرون آمدن از این سالم و شاد و بی خطر است.

دکتر Mahli Brindamour و دکتر Ayisha Kurji هستند ساسکاتون پزشکان اطفال در حال و دستیار اساتید با دانشگاه ساسکاچوان دانشکده پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>