نظر: Diefenbaker پروژه به ارزش هزینه

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

از یک سیاست عمومی منظر منافع حاصل از این پروژه برای خشکسالی تصحیح مسئله هستند. چنین پروژه دریافت تاریخ و آب مجوز که تضمین آب حدود هفت سال در 10. گلاب پاش صبرنكلرس نمی خواهد بود قادر به رسم یک منبع در زمان خشکسالی است. اقتصاددانان صحبت از هزینه فرصت پول است. اگر بدهی زده فدرال و استانی بودند به قرض گرفتن 3 میلیارد دلار برای خرج کردن در کاهش تغییرات آب و هوایی در ساسکاچوان چه فرصت های دیگر برای صرف که پول وجود دارد ؟ خواهد به عنوان مثال هزینه برای حفظ 43,000 کشاورزان در استان است که بستگی دیم کشاورزی بود بهتر گزینه است ؟ یک میلیارد دلار خواهد بود به اندازه کافی برای محافظت از ساسکاچوان مزارع و جوامع روستایی در برابر عود یک دوره مانند 2010-2015; آن همچنین می تواند محافظت از ساسکاچوان عمده مراکز شهری. چگونه در مورد هزینه یک میلیارد دلار 1000 مگاواتی انتقال خط اتصال به مانیتوبا آبی تا به عنوان افزایش, کاهش, Saskatchewan استفاده از انرژی های تجدید قدرت. چگونه می تواند از 3 میلیارد دلار کمک به, Saskatchewan زغال سنگ و کارگران صنعت نفت انتقال به یک آینده پایدار?

بدون شک وجود دارد که دولت نیاز به سرمایه گذاری برای آینده از جمله سرمایه گذاری های قابل توجهی در رفع بحران تغییرات آب و هوایی. آنها خواهد بود عاقلانه به بی اعتنایی آقای Goodale پیشنهاد در انجام این کار است.

R. A. Halliday است ساسکاتون-بر اساس مهندس مشاور و مدیر سابق کانادا ملی هیدرولوژی مرکز تحقیقات. او صندلی همکاران برای Saskatchewan River Basin.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>