در شلیک UMass Lowell را دکتر لسلی نیل-Boylan

Bravi به مارتی Meehan و دیگر مدیران UMass Lowell برای شلیک دانشکده پرستاری دکتر لسلی نیل-Boylan در Kafkaesque

توسط ATSHNEWS در 21 تیر 1399

Bravi به مارتی Meehan و دیگر مدیران UMass Lowell برای شلیک دانشکده پرستاری دکتر لسلی نیل-Boylan در Kafkaesque "محاکمه" به جرم گفتن "تمام زندگی مهم است." این تظاهرات با شکوه از اورول "دو-فکر می کنم" است که دانشگاه در آن بهترین. در حالی که پرستاری حرفه ای ترین و متعهد به ارتقای سلامت انسان — تنها "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

دانشکده تحصیلات و باید به چالش کشیدن. آینده نگر پرستاران باید اضطراب اگر آنها می دانند که همه 206 استخوان و 640 ماهیچه در بدن انسان. خدا کمک بیماران (سیاه قهوه ای و زرد و سفید) از "راحت" UMass Lowell پرستاری فارغ التحصیل نمی دانیم که یک ترقوه از یک استخوان درشت نی.

در حال BLMs اعتراض به 630,000 سفید اعلام کرد که آزادی خود را به بردگی کشانده اجداد و اطمینان آنها به معترضان خواهد بود متولد شده با بیشترین آزادی از هر گونه مردم بر روی زمین ؟ در حال BLMs در برابر کمک های مالی دولت و برنامه های کمک های هدفمند برای کمک به سیاه پوستان به طور خاص و عمدتا تامین 70 درصد از سفید مالیات دهندگان ؟ مثبت است اقدام توهین که حکم آموزش و پرورش و اشتغال مواضع داده و آفریقایی-آمریکایی ها بیش از اغلب بهتر واجد شرایط قفقازی-آمریکایی ها ؟

Jason رایلی (استاد دانشگاه هاروارد و وال استریت ژورنال editor) گزارش بیش از 90 درصد از مردان جوان قربانیان قتل در حال کشته شدن توسط دیگر سیاه پوستان و پلیس بیش از شش برابر بیشتر احتمال دارد به قتل یک سیاه از بالعکس. ظاهرا میان امن تر در بازداشت پلیس در جامعه و یا در خانه.

خاص خود رشته ترویج موفقیت در مدرن آمریکا و اقتصاد جهانی: اتمام دبیرستان در حداقل; انتظار به کودکان در ازدواج; پدران به طور فعال پدر و مادر در خانه; و مهارت در زبان انگلیسی استاندارد (مدرن lingua franca). این اصول موفقیت هستند نه نژاد پرست و نه "امتیاز سفید." آنها واقعیت است.

اجازه دهید ما را تحسین چند میلیونر مشهور و ورزشکاران با استفاده از زندگی خود و اقبال و مقدس افتخار برای ترویج رسیدن به این اصول اقتصادی در جوامع سیاه.

ویکی مارتین
کلیرفیلد یوتا

چگونه گذشته شکل حال و آینده

من قدردانی خود را سرمقاله (تهمت را فراهم می کند ستارهای دفاع 7/7/20).

شکسپیر "چه گذشته است مقدمه" مجموعه صحنه را برای حوادث آینده است. برای از بین بردن آثار تاریخی کشور ما بنیانگذاران است به انکار شرایط ناگوار از ما ناقص وقایع گذشته.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی زیبا در کوه راشمور مثبت و امیدوار کننده است.

پاتریشیا ویلیامز
لوولtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن