سن ساکنان خانه اهدا تومان. 27,000 نسبت COVID-19 صندوق

میسور/Mysuru: حدود 40 ساکنان (24 زن و 16 مرد) اقامت در یک سن خانه, 'Pejawar Dhama'اجرا شده توسط Pejawar اعتماد

توسط ATSHNEWS در 31 فروردین 1399

میسور/Mysuru: حدود 40 ساکنان (24 زن و 16 مرد) اقامت در یک سن خانه, 'Pejawar Dhama'اجرا شده توسط Pejawar اعتماد در J. P. نگر در شهرستان. بسیاری از آنها از Mysuru بنگلور و چنای و سن بالای 65 سال است.

اعتماد انجام برنامه های فرهنگی گفتمان, Sahasranama, bhajans و مراقبه برای ساکنان این خانه به غیر از ارائه آنها وعده های غذایی مغذی در هر روز است. در مورد اورژانس پزشکی دکتر Nagendra پراساد و دکتر راما Nagendra پراساد حضور در خانه تماس.

COVID-19 اقدامات

در میان این مستند مدیریت در سن خانه افزایش تا تمام اقدامات ایمنی پس تمام ساکنان 65 سال و بالاتر هستند و در معرض خطر ابتلا به ویروس مرگبار است. "هیچ کس مجاز به ورود به ساختمان بدون دلیل معتبر و بستگان بازدید از ساکنان نمایش هستند و درجه حرارت اندازه گیری شده قبل از اجازه دادن به آنها را در داخل" اعتماد اداری افسر Balakrishnan گفت: ستاره میسور.

ساکنان کمک به سانتی صندوق امداد

Krishnaraja MLA S. A. Ramdas بازدید سن صفحه اصلی دیروز و توزیع مواد غذایی به ساکنان. به مناسبت 40 ساکنان اهدا مجموع از Rs. 27,000 به سمت سانتی COVID-19 صندوق امداد و ارائه Ramdas با یک چک از طرف آنها.

Ramdas خطاب به ساکنان و از آنها تشکر عمیقا برای خود سهم و گفت که هدف از سفر خود به " Pejawar Dhama بود برای بررسی در رفاه ساکنان. GSS بنیاد D. Srihari, Pejawar اعتماد اداری افسر Balakrishnan و دیگران حاضر بودند در این مناسبت است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب