اوه عزیزم! بسیاری از رویاهای در مورد نوزادان!

همه ما تا به حال به صورت نوعی از ترس ما گنجانیده شده اند به ما موجودات. این مستند تا به حال چنین تاثیر بر بسیا

توسط ATSHNEWS در 24 خرداد 1399

همه ما تا به حال به صورت نوعی از ترس ما گنجانیده شده اند به ما موجودات. این مستند تا به حال چنین تاثیر بر بسیاری از جنبه های زندگی ما و تشویق این ترس به خود در رویاهای ما برای تنها هدف از رهایی خودمان از آن است.

عزیز رویای سگ شکاری: من خواب است, در مورد نوزادان است. یکی فوت کرد و من به ارمغان آورد یک بازگشت به زندگی با دعا بیش از او. دیگر رویاهای هستند که من تا به حال بچه ها و من خواب بودم نوزاد و وجود خون در همه جا. من تا به حال فقط او تحویل داده و من برادر مرده بود و او را نگه داشتن.

در دو رویاهای من تا به حال از بچه ها من واقعا نمی مراقبت از آنها می خواهم من یک نوزاد! من یکی سمت چپ روی زمین در حالی که من در تمیز کردن و تنهایی بر روی یک تخت! در من رویای من خودم بپرسید "چرا من مثل این که من هرگز درمان یک کودک مثل این؟"

همه بچه ها در خواب هستند ، من معمولا بسیار رویاهای رنگی. من می توانم بوی شنیدن و گاهی اوقات احساس می کنید! — لوییزا

عزیز لوییزا: بچه ها نمایندگی جدید شروع و یک آغاز جدید در خاص است که رویای خود را با اشاره به یکی که شما فکر می کنید از دست داده بود و قادر به زنده نگه داشتن ایمان و صبر و شکیبایی است.

خون نشان دهنده نیروی زندگی و خود را برادر مرده (به نمایندگی از دست دانش) یادآوری به شما برای غلبه بر ترس خود و زندگی می کنند. من اعتقاد دارم که آن را نشان دهنده شما در حال یادآوری است که شما باید غلبه بر ترس قبل است و شما نیاز به یاد داشته باشید که.

مردانه توزیع انرژی شما انرژی خلاق است گفت آنچه را شما می دانید و به جلو رفتن با آن. بنابراین شما شده اند نادیده گرفتن و حتی به خطر انداختن این شروع جدید و شما متوجه این است که اگر چه در رویای خود را شما نیاز به خودتان یادآوری کنید از این. این می تواند آنچه در آن همه مورد است.

همه بچه ها دختران هستند و این چیزی است که باعث می شود من می گویند آن است که در مورد توانایی خود را به بیش از شروع. آن است که تمرکز و که است جدید خلاق یا انرژی زنانه. این رویایی است گفت: شما دانش یا انرژی مردانه برای انجام چیزهایی که شما قرار است به انجام به منظور تشویق این شروع جدید اما شما آن را انجام. انرژی مردانه چه می دانید و زنانه انرژی چیزی است که شما را با آنچه شما می دانید.

ایمیل جکی Bryson در dreamretriever@yahoo.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب