شکستن همه چیز و سوختن ساختمان است که با بهره گیری از رواج آن نشده بود و پس از اواخر دهه 1960 و اوایل دهه 1970.

آتش سوزی و غارت چندساله از ویژگی های ناآرامی های شهری شده است اما خیلی جهانی را محکوم کرد و برای چندین دهه در حال حاضر — تا هفته گذشته یا بیشتر.

مجبور به انتخاب بین انتقاد از جورج فلوید تظاهرات زمانی که آنها را از دست و دفاع غیرقابل دفاع فعالان و نویسندگان چپ وسوسه شده است به دومی.

خود را مبتکر اگر کاملا پوچ مشاجره این است که تخریب اموال به عنوان واجد شرایط نیست, خشونت, و, در پایان روز نیست چنین چیزی بد شاید حتی سودمند چیز.

برنده جایزه پولیتزر معمار نیویورک تایمز’ 1619 پروژه, قدیمی, هانا جونز استدلال در مصاحبه: “خشونت زمانی است که یک عامل از حالت زانو زده در یک مرد گردن تا زمانی که همه از زندگی است که ذرات آزاد شده از بدن خود را. از بین بردن اموال است که می تواند جایگزین است نه خشونت. به استفاده از همان زبان به توصیف آن دو چیز است نه اخلاقی.”

سردبیر نیویورکر دیوید Remnick, مطلوب به نقل از یک co-founder of Black Lives Matter شبکه جهانی که توضیح داد: “ما همین حالا هم به انگشت تکان دادن معترضان در مورد اموال. که می تواند بازسازی شود. هدف دوباره باز خواهد شد.”

مقاله ای در امور جاری اظهار داشت که استفاده از کلمه “خشونت” به تخریب اموال خطرات “ساخت واژه مفهومی نامنسجم و — بسیار مهم — conflating اعمالی که انجام این کار بسیار جدی آسیب فیزیکی به مردم با عمل است که نه از لحاظ جسمی آسیب به هر کسی.”

در حال حاضر آن را به وضوح درست است که آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید مشمئز کننده است و آسیب رساندن به یک فرد است که بسیار بدتر از آسیب رساندن به اموال. اما این بدان معنا نیست که هر دو نیست اعمال خشونت و هر دو نیست اشتباه است.

ملک است نه انتزاعی. آن را می دهد مردم سرپناه و حس حفاظت و ثبات است. اگر ملک است که یک کسب و کار اغلب نشان دهنده سال از عرق و اشک و آرزو.

برای کسی که آمده و آن را از بین ببرد در یک اسپاسم خشم یا خوشدل غارت است احساس به عنوان عمیقی نقض و قابل درک است.

در مینیاپولیس تظاهر غارت نوار از یک آفریقایی-آمریکایی سابق آتش به نام Korboi Balla. او تا به حال به سرمایه گذاری پس انداز زندگی خود را در جایی که او در حال برنامه ریزی برای باز کردن هر روز. “من نمی دانم آنچه که ما در حال رفتن به انجام” Balla گفت. “ما در حال کار بسیار سخت برای این مکان. این فقط برای من, آن را برای خانواده من است.”

اما دوست عزیز این فقط اموال.

کسانی که به حداقل رساندن غارت اغلب توضیح است که کسب و کار بیمه, پس چه معامله بزرگ است ؟ اما Balla بیمه نیست و نه بسیاری از کسب و کارهای کوچک.

چگونه در مورد فروشگاه های زنجیره ای مانند هدف ؟ آنها بیشتر منابع. اما هنوز هم وجود دارد یک هزینه. آنها ممکن است تصمیم بگیرید که آن را بیش از حد خطرناک برای باز کردن back up در یک محله که در آن یک فروشگاه غارت شده است. و این کسب و کار استخدام افراد سیاه و سفید و سیاه و مشتریان.

آن است که غیرتاریخی به فرض که مناطق شهری به راحتی جستن به عقب از مقیاس تخریب اموال. شهرستانها مانند نیوآرک دیترویت و واشنگتن مسلما هرگز بهبود و یا در زمان دهه به طور کامل بهبود می یابند از این شورش از 1960s.

در نهایت وجود ندارد چنین تمایز روشن بین آسیب رساندن به اموال و مردم است. برخی از مغازه داران سعی خواهد کرد برای دفاع از معیشت خود و یا استخدام ماموران امنیتی به آن را انجام دهد. ما دیده ایم صاحبان کسب و کار مورد ضرب و شتم و یک گارد امنیتی در سنت لوئیس فروشگاه ضرب گلوله کشته شد توسط افرادی که احتمالا آغاز “تنها” که مایل به از بین بردن و سرقت اموال.

این آسان برای cavalier در مورد اموال شخص دیگری. سابق ESPN NBA خبرنگار کریس مارتین پالمر جشن یک تصویر از یک ساختمان در حال سوختن در مینیاپولیس, به tweeting, “سوزاندن که s— پایین. رایت همه را.”

سپس هنگامی که تظاهر کردم به جایی که او زندگی می کردند پالمر شدت انتقاد کرد آنها را به عنوان “حیوانات.”

او پس از آن توضیح داد که او نمی تایید تخریب اموال و پشتیبانی از تظاهرات مسالمت آمیز. که سمت راست اگر چه که در حال حاضر فوق العاده به اندازه کافی بحث برانگیز است.

(ریچ لوری در توییتر @RichLowry)
(c) 2020 توسط پادشاه ویژگی های سندیکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو