نیویورک به دسترسی بیشتر به پلیس انضباطی پرونده

توسط تام هیز و MICHAEL R. سیساکنیویورک (AP) — در آخرین فشار برای پلیس, اصلاحات, شهردار, بیل د Blasio چهارشنبه

توسط ATSHNEWS در 29 خرداد 1399

توسط تام هیز و MICHAEL R. سیساک

نیویورک (AP) — در آخرین فشار برای پلیس, اصلاحات, شهردار, بیل د Blasio چهارشنبه اعلام کرد که این شهرستان در حال راه اندازی یک پایگاه داده آنلاین است که به شما اجازه نیویورکی پیگیری موارد انضباطی علیه افسران پلیس متهم از نیروی بیش از حد و دیگر موارد نقض و مشاهده سوابق اداری.

اداره پلیس نیویورک نیز اتخاذ تنگ تر مهلت به سرعت انضباطی فرایند شهردار گفت. اصلاحات به معنای آوردن شفافیت بیشتر به یک سیستم طولانی برای انتقاد از اینکه بیش از حد مرموز و گرفتار تاخیر طولانی در برگزاری افسران پلیس پاسخگو در آوریم.

"ما می دانیم که اگر کاری را درست انجام شود, از آن خواهد شد به رسمیت شناخته شده و هنگامی که چیزی را اشتباه انجام داده عمل می شود و در" د Blasio گفت. "هنگامی که مردم می دانند که این چیزی است که کمک می کند تا آنها را بیشتر از ایمان است."

او افزود: "من می خواهم همه چیز ما را برای قرار دادن در آنلاین نیست."

حرکت درو سریع ملامت از رئیس پلیس خیرخواه انجمن شهر بزرگترین اتحادیه پلیس که گفت آن را تضعیف حریم خصوصی حمایت.

"این اجازه می دهد تا کارفرمایان به انتشار هر چه می خواهند در هر زمان و با این حال آنها می خواهند" PBA جمهور پاتریک لینچ در بیانیه ای گفت.

لینچ همچنین برچسب اقدامات لازم برای تسریع در موارد "خودسرانه" و آسیب پذیر به نتایج از پیش تعیین شده هدایت می شود سیاست است.

"در محیط فعلی هر افسر پلیس می داند آنچه که نتیجه خواهد بود," او گفت:.

تینا سیدنی یک وکیل با کمک حقوقی جامعه گفت: مدافع عمومی سازمان خواهد "نظارت بر این روند به اطمینان حاصل شود که هر یک پایگاه داده جامع و کامل و شامل افسران پر سابقه سوء رفتار."

شهردار اطلاعیه به شرح زیر تصمیم گیری در روزهای اخیر به افسران بدن-فیلم دوربین بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است و به منحل کردن یک لباس شخصی و ضد جرم واحد است که منتقدان گفته بود بیش از حد تهاجمی است. هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیز امضا قانون محرومیت NYPD و دیگر ادارات پلیس در دولت از نگه داشتن در تاریکی در مورد سوابق انضباطی.

د Blasio گفت که رفتن به جلو, نتایج NYPD اداری رسیدگی در برابر افسران و انضباطی خود را ثبت خواهد شد ارسال شده آنلاین. در ماه آینده, عمومی همچنین به دسترسی به اطلاعات در حدود 1100 انتظار موارد از جمله نام افسران اتهام و شنیدن خرما شهردار گفت.

علاوه بر این اقدامات جدید برای تماس NYPD مقامات برای تصمیم گیری در عرض 48 ساعت که آیا به حالت تعلیق و یا تحمیل میز وظیفه افسران متهم به ایجاد "آسیب قابل توجهی." این گروه پس از آن که دو هفته برای تصمیم گیری به اتهام, به عنوان مخالف به داشتن هیچ ضرب الاجل خاص در گذشته است.

همچنین روز شنبه دولت دادستان کل برگزار شد برای اولین بار از دو روز از جلسات از راه دور در NYPD خشن درمان مردم معترض در پی جورج فلوید مرگ است.

Letitia جیمز یک دموکرات در حال بررسی اتهامات که ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد برای سرکوب ناآرامی و اجرا سراسر شهر بود حکومت نظامی. درگیری در تصویری نشان داد پلیس وسایل نقلیه رمنج از جمعیت یک افسر پایین کشیدن یک مرد ماسک و اسپری فلفل به او در صورت و یک افسر خشونت تنه زدن یک زن باعث او را به ضربه به پشت سر خود را بر روی پیاده رو.

که زن Dounya Zayer شهادت داد که او دچار ثابت میگرن و تلاش برای پایین نگه داشتن مواد غذایی پس از مارس 29 پرتاب چپ او را در بیمارستان با تشنج و ضربه مغزی.

Zayer که گفت او نگران اقدامات تلافی جویانه اگر او را ترک خانه اش عصبانی شدم وقتی که جیمز پیشنهاد افسران درگیر در آسیب رساندن به او "واقعا نمی منعکس اکثریت قریب به اتفاق افسران و NYPD."

"کجا هستند پلیس خوب است که من می شنوم؟" Zayer گفت. "من از شما سپاسگزارم برای همدردی خود را, اما من نمی خواهم برای شنیدن وجود دارد پلیس خوب زمانی که یک پلیس خوب به من کمک کرد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im