تعداد کالج حذف برنامه های ورزشی نزدیک 100

توسط اریک اولسونAP ورزشی نویسندهچهار سال دانشگاه رو کمبود بودجه ناشی از این بیماری همه گیر در حال نزدیک شدن نا

توسط ATSHNEWS در 11 خرداد 1399

توسط اریک اولسون
AP ورزشی نویسنده
چهار سال دانشگاه رو کمبود بودجه ناشی از این بیماری همه گیر در حال نزدیک شدن ناخواسته یک نقطه عطف: در روزهای آینده تعداد حذف برنامه های ورزشی تقریبا قطعا تصویب 100.
تحقیقات توسط آسوشیتد پرس در بر داشت در مجموع 97 تیم های حذف شده در چهار سال مدارس تا جمعه. این تعداد فقط شامل تیم های برش با coronavirus شیوع و اثرات آن ذکر شده به عنوان تمام یا بخشی از دلیل.
از 78 تیم های از دست رفته در بخش دوم و سوم و NAIA, 44 بودند از سه مدرسه که بسته حداقل در بخشی به دلیل مالی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.
هیچ قدرت پنج کنفرانس مدرسه شناخته شده است به کاهش یافته است هر ورزشی. بسیاری از 19 بخش من تیم های برش — 15, مردان, چهار زنان — از مدارس در این گروه به اصطلاح از پنج همایش.
برخی از این کاهش ممکن است ساخته شده است منتقدان می گویند اگر تصمیم گیران در نظر گرفته شده بود منافع کسانی که ورزش را به مدارس به عنوان یک کل.
"کالج رئیس جمهور در حال تفکر نه تنها این طریق" سابق دانشگاه آیداهو جمهور چاک Staben گفت. "من نمی توانم باور کنم که آنها در حال ساخت تمام این احتمالا بد تصمیم گیری های مالی برای دانشگاه خود را هنگامی که آنچه ما به آنها نیاز به انجام در مواجهه با این بیماری همه گیر و در انتظار کاهش بودجه از شهریه و کمبود بودجه کمبود است و به خوبی تصمیم گیری های مالی که به نفع دانش آموزان است."
Staben استدلال می کند اغلب ورزشکاران از پرداخت بیش از ارزش خود را جزئی کمک هزینه تحصیلی برای شهریه اتاق و هیئت مدیره و کتاب و در بسیاری از موارد را تنوع به دانشگاه. او گفت: امر به ویژه مهم است در زمانی که ثبت نام در حال کاهش شتاب به عنوان بودجه گلایه آمار آموزش عالی است.
اکران مدیر ورزشی لری ویلیامز دستور داده شد به ریز ریز کردن 23 درصد و یا $4.4 میلیون دلار از بودجه خود را. اکران بستگی به شهریه دانشجویی برای 40 درصد از بودجه ورزشی و ثبت نام است که انتظار می رود به پایین 20 درصد این سقوط. مدرسه کاهش یافته است مردان صلیب کشور و گلف و تنیس زنان دو هفته پیش وجود خواهد داشت و دیگر هزینه و کاهش کارکنان.
ویلیامز با اشاره به سیستم حسابداری مورد استفاده توسط او و دیگر دانشگاه ها اغلب در نظر ورزشی اداره یک مرکز هزینه و درآمد است به طور کلی در نظر گرفته شود.
"بنابراین ما در دو و میدانی نمی توانید اعتبار برای هر یک از کسانی که شهریه پرداخت می شود که با راه رفتن-ons. دانشگاه" ویلیامز گفت.
ویلیامز گفت: عمیق کاهش به فوتبال می تواند یک ایده خوب برای کاسه تقسیم مدارس به دلیل این ورزش به طور معمول پشتیبانی از بقیه گروه ورزشی. اکران برای مثال تساوی درآمد از اواسط آمریکا, کنفرانس, تلویزیون, قرارداد تضمین برای بازی nonconference, جاده بازی ها, فروش بلیط, حمایت های مالی و کمک های مالی.
دیوید Ridpath دانشیار در دانشگاه اوهایو را مدیریت ورزشی برنامه و رئیس جمهور دریک گروه غیر انتفاعی است که طرفداران برای تمامیت علمی و ورزشکار رفاه گفت: همه گیر نشانه یک نقطه اوج برای کالج های ورزشی.
"وجود دارد یک تن از چربی به قطع قبل از اینکه شما به حذف تیم," او گفت:.
Ridpath گفت که با شروع فوتبال نشان می دهد وجود دارد بیش از حد بسیاری از مربیان و کارکنان در D-I تیم است. او همچنین گفت: باید وجود داشته باشد بیشتر منطقه ای و برنامه ریزی برای تمام رشته های ورزشی به صرفه جویی در هزینه های سفر و که یک مدرسه باید انعطاف پذیری به بازی فوتبال در بخش, سطح, اما بازی, تنیس, گلف و دیگر غیر-درآمد های ورزشی در بخش سوم که در آن وجود دارد هیچ کمک هزینه های تحصیلی ورزشی.
بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby گفت که نگرانی در مورد مدارس برش ورزشی المپیک. یک عضو سابق ایالات متحده در کمیته ملی المپیک گفت: دانشگاه نقش مهمی در توسعه بین المللی-ورزشکاران در سطح.
"وجود دارد تنها 17 مردانه, ژیمناستیک, برنامه های در کشور," او گفت:. "اگر کسانی که رفتن ما به المپیک تلاش در مردان, ژیمناستیک را ویران خواهد شد. به طور مشابه با شماره های مختلف همان درست است با زنان ژیمناستیک و شنا و کشتی مجموعه ای کامل از چیزهای دیگر مانند آب چوگان.
"گسترده مبتنی بر برنامه نویسی آسان است به بحث در مورد و گران قیمت به انجام," او اضافه شده است. "اما همه از برنامه های ما خواهد فقیر برای داشتن آن دانشجو-ورزشکاران در اطراف. این کوته بینانه به نظر قطع ورزش به عنوان یک اولویت بالا و دوام راه برای صرفه جویی در پول است."
کوچک کالج ها به مدت طولانی با استفاده از ورزش به عنوان یک ثبت نام راننده و Staben گفت: این مدل می تواند کار را برای مدارس بزرگتر.
به عنوان آیداهو رئیس جمهور از 2014-19, Staben خنثی کردن یک طرح به کاهش سه ورزش دو سال پیش. حذف زنان شنا و فوتبال و گلف را کمرنگ $1 میلیون نفر است.
Staben گفت که او یک مطالعه تجزیه و تحلیل درآمد حاصل از شهریه-پرداخت ورزشکاران در آن و دیگر مشتقات جزئی-بورس تحصیلی ورزشی در بر داشت و آنها به نمایندگی از سود خالص را برای دانشگاه — حتی اگر آن را نشان نمی دهد در ورزشی, گروه معین. کامل-بورس تحصیلی ورزشی مردان و زنان بسکتبال و والیبال زنان در ترکیب به از دست دادن بیش از 2 میلیون دلار.
"شهریه ورزشی بخش می پردازد به دانشگاه از طرف دانشجویان ورزشکار است که واقعا یک انتقال داخلی و آن را واقعا مهم نیست" Staben گفت. "شهریه دانشجویی پرداخت می کند مهم است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب