شمال میانه پرده اقدامات ایمنی

همانطور که در حال حاضر چیزی است که بتن در توجه به بالا مدرسه دو و میدانی برای 2020-21 سال تحصیلی.هیچ کس نمی تو

توسط ATSHNEWS در 13 تیر 1399

همانطور که در حال حاضر چیزی است که بتن در توجه به بالا مدرسه دو و میدانی برای 2020-21 سال تحصیلی.

هیچ کس نمی تواند برای برخی می گویند فقط در عین حال اگر ورزش اتفاق می افتد چه رسد به آنها چگونه نگاه خواهد کرد اگر آنها را انجام دهید.

به آن نقطه شمال Middlesex منطقه ای دبیرستان مدیر ورزشی کامرون فیسک منتشر شد نامه ای در این هفته به پدر و مادر از مدرسه دانشجو-ورزشکاران به آدرس مدرسه رویکرد به سال آینده مدرسه در حالی که COVID-19 pandemic همچنان به شدت تحت تاثیر جامعه است.

"در حالی که ما نمی توانیم آینده را پیش بینی ما می دانیم که این بیماری شده است به بسیاری از استرس زا و تشخیص دهند که ورزش و شرکت در فعالیت هایی مانند ورزش می تواند یک راه سالم برای کنار آمدن با استرس و ارتباط با همسالان" گفت: فیسک در این نامه است. "پس از فکر دقیق و برنامه ریزی ما هیجان زده به شما اجازه می دانم که ما برنامه ریزی برای ارائه یک اصلاح 6 هفته برنامه تابستان مطابق با تمام MEOEEA و CDC ملاحظات برای محافظت از بازیکنان و خانواده ها و جامعه ما است.

"سلامت و ایمنی ورزشکاران ما کارکنان و داوطلبان باقی می ماند بالاترین اولویت ما است."

نامه سپس به لیست خلاصه ای از اقدامات شمال میانه است که در نظر گرفتن برای کمک به اطمینان از آن است که کاهش COVID-19 خطر در حالی که همچنین اجازه می دهد ورزشکاران به بازی.

این اقدامات عبارتند از:

تشدید تمیز کردن و ضد عفونی با امکانات و محل تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس سطوح (در این زمینه و دادگاه حداقل روزانه یا بین استفاده به عنوان امکان پذیر است) تمیز کردن و ضد عفونی مشترک اشیاء و تجهیزات بین استفاده و حصول اطمینان از استفاده صحیح از مواد ضد عفونی کننده.

ترویج سالم بهداشت شیوه های مانند ارائه ضد عفونی کننده دست قبل و بعد از تمرینات تشویق بازیکنان به شستن دست های خود را پوشش سرفه و عطسه با داخل آرنج خود را و یادآوری آنها را به تف.

نیاز به ورزشکاران و مربیان و مسئولان و تماشاگران به یک پارچه صورت پوشش به راحتی در دسترس در این رویداد اجتماعی فاصله دشوار است برای به دست آوردن. بازیکنان و مربیان ممکن است انتخاب کردن به پوشیدن پارچه صورت پوشش در حاشیه و در طول بازی اگر امکان پذیر است.

محدود کننده های تجهیزات با ارائه تجهیزات اضافی برای به حداقل رساندن نیاز برای به اشتراک گذاشتن در حالی که همچنین تشویق بازیکنان به همراه تجهیزات خود را.

این مدرسه نیز با تکیه بر هر کسی که بیمار است و یا در تماس با کسی که تشخیص داده شده است با COVID-19 به حضور در جلساتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب