NHL بازیکنان به رویکرد مشترک در تلاش برای از سرگیری

توسط جان WAWROWهمکاری و یا مجسمه نیم تنه. با توجه به جاذبه جدید کروناویروس همه گیر و ناگهانی تصمیم به محل NHL

توسط ATSHNEWS در 22 تیر 1399

توسط جان WAWROW

همکاری و یا مجسمه نیم تنه.

با توجه به جاذبه جدید کروناویروس همه گیر و ناگهانی تصمیم به محل NHL فصل در مکث در ماه مارس آن را کمیسر گری Bettman و اتحادیه ارشد همین Fehr طولانی برای تحقق بخشیدن به آنها را باید با هم کار کنند اگر بازی بود به رزومه هر زمان به زودی.

نزدیک به چهار ماه به روز از آخرین جن کاهش یافته است دو طرف کنار گذشته تفاوت به یک بازگشت-به-بازی برنامه در محل و اطمینان از صلح کار از طریق سپتامبر 2026 برای رفتن با آن.

"هنگامی که ما به مارس 12 و تصمیم به توقف آغاز شد که یک دوره شاید بی سابقه همکاری و حل مسئله" Bettman گفت: در طول یک زوم کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت روز شنبه یک روز پس از لیگ و بازیکنان تصویب 24-تیم گسترش حذفی مجموعه ای برای شروع Aug. 1 و چهار سال تمدید توافق دسته جمعی.

"این بود که به رسمیت شناختن توسط هر دو طرف است که ما مواجه با فوق العاده دشوار است, یک رمان, وضعیت بی سابقه ای. من اعتقاد ما رسیدن به این نقطه به دلیل آن را درست انجام دهید برای بازی و برای همه درگیر در این بازی است."

Fehr, NHL بازیکنان' Association, مدیر اجرایی, نه تنها موافقت با Bettman اما از راه خود رفت و به اعتبار صاحبان این رویکرد است.

"من متقاعد شد و قبل از پایان ماه مارس است که نه تنها این متفاوت بود اما در حال نزدیک شدن در راه اساسا متفاوت. من همیشه فکر می کردم ما را در پیدا کردن یک راه برای رسیدن به یک توافق" Fehr گفت.

پیوند ایجاد شده بین دو آشکار بود در طول 55 دقیقه جلسه با Fehr موافقت با Bettman و سپس اذعان چگونه غیر معمول است که به او و گفت: "من فکر می کنم که نشان می دهد چیزی در مورد رویکرد است که گرفته شده بود در این مذاکرات است."

اردوگاه های آموزشی را در مجموعه ای برای باز کردن دوشنبه که همچنین نشان دهنده مهلت برای بازیکنان برای تعیین اینکه آیا برای انتخاب کردن بدون مجازات. اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده تیم را ترک خواهد کرد خود را برای دو مربوطه hub شهرهای تورنتو و ادمونتون, آلبرتا, در جولای 26 برای باز کردن دو ماه حذفی که منجر به اعطای جام استنلی.

بسیاری از ابهامات باقی می ماند با Bettman و Fehr قادر به ارائه پاسخ قطعی.

در حالی که تصدیق احتمال از بازیکنان تست مثبت برای COVID-19 معاون کمیسر لایحه دالی قادر به می گویند که چگونه بسیاری از بازیکنان را مجبور به انجام این کار برای لیگ برای به تعویق انداختن یا لغو برگشتی در دسترس نباشد.

هر چند کنفرانس های حذفی و جام استنلی نهایی برنامه ریزی شده برگزار می شود در ادمونتون یک فرد با دانش مستقیم از برنامه به اسوشیتد پرس گفت این سایت ممکن است تغییر کند اگر همه گیر خوشه در آلبرتا سرمایه است. این فرد صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به دلیل آن است که یک برنامه جایگزین که مورد بحث قرار نگرفته است publicly.

Bettman و دلی که مستقر در نیویورک, نیست, حتی اگر مطمئن یا زمانی که آنها می تواند از مرز عبور شخصا به حضور در بازی به دلیل آن ورود به کانادا نیاز به از خود جدا برای یک دوره 14 روزه.

تنها یقین است NHL شد, شمال امریکا, آخرین ورزش حرفه ای برای ایجاد یک مسیر بازگشت به بازی اما منهای عمومی سکسکه تجربه همتایان خود است.

لیگ اصلی بیس بال فصل تقریبا scuttled قبل از دو طرف توافق کردند به 60 بازی با فرمت. کمتر از سه هفته قبل از NFL اردوگاه های آموزشی را در مجموعه ای برای باز کردن لیگ در حال تجربه فشار از بازیکنان خود را در مورد اینکه آیا به بازی پیش فصل بازی در ماه آینده. لیگ برتر فوتبال تا به حال دو تیم در حال حاضر خارج از رقابت به دلیل تعدادی از بازیکنان تست مثبت برای coronavirus.

و نه تنها هاکی در آستانه بازگشت به CBA فرمت اطمینان مستقیم 12 سال کار صلح NHL طولانی ترین کشش پس از Bettman گرفت و در سال 1993. در آن زمان بازی متوقف شده است سه بار توسط lockouts گذشته در 2012-13 زمانی که فصل کوتاه شد به 48 بازی.

"من فکر می کنم همین و من هر دو را تشخیص صلح کار چیزی بود که ما حتی نمی تواند کمیت چقدر مهم آن این بود که" Bettman گفت. "اما ما هر دو می دانستند که برای کسب و کار از این بازی برای بازگشت قوی وجود دارد به اندازه کافی اختلال در رفتن در جهان است که ما نمی باید برای اضافه کردن به آن."

Fehr گفت: ماه-مذاکرات طولانی برای رسیدن به یک راه حل یک ماده از پشتکار است.

"این بسیار بد قیاس اما شما باید به مرتب کردن بر اساس از حرکت قایق پارویی اسکیموها در طوفان تا زمانی که این طوفان بیش, و سپس مطمئن شوید کایاک نیست پر از سوراخ به طوری که شما می توانید بروید و بادبان آن را در آرامش دریا" Fehr گفت: در یک مصاحبه جداگانه با AP. "و یا به آن را قرار داده راه دیگر هرگز وجود هر گونه تظاهر که این کسب و کار به عنوان معمول است."

صاحبان بهره مند شوند زیرا آنها می تواند تولید کند بسیار مورد نیاز درآمد از طریق حمایت های مالی و تبلیغاتی حتی اگر بازی برگزار خواهد شد در عرصه خالی.

هر چند بازیکنان به احتمال زیاد خواهد شد از دست دادن بخشی از حقوق خود را برای فصل آمده است به صورت 50-50 تقسیم درآمد آنها بهره مند از یک CBA است که شامل امکان بازگشت به بازی های المپیک پس از NHL تصمیم گرفتند از بازی های زمستانی 2018 در کره جنوبی. جدید قرارداد کار نیز خطاب به بازیکنان خواسته های به دست آوردن یک پست حرفه یارانه برای مراقبت های بهداشتی.

AP هاکی نویسنده استفان stefanie marie کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب