بازیکنان NFL افزایش نگرانی ها در بازی دیگران چشم پوشی مشاوره

توسط Rob MaaddiAP طرفدار فوتبال نویسنده برخی از بازیکنان NFL در حال افزایش نگرانی ها در مورد بازی فوتبال میان

توسط ATSHNEWS در 12 تیر 1399

توسط Rob Maaddi

AP طرفدار فوتبال نویسنده

برخی از بازیکنان NFL در حال افزایش نگرانی ها در مورد بازی فوتبال میان coronavirus همه گیر در حالی که دیگران در حال نادیده گرفتن مشاوره از کارشناسان پزشکی با کار کردن با هم تیمی.

JC Tretter یک مرکز در کلیولند براونز و رئیس جمهور از بازیکنان NFL ارتباط نوشت, نامه ای سرگشاده به بازیکنان در روز سه شنبه گفت: آنها باید به مبارزه برای "لازم COVID-19 حمایت."

New Orleans Saints ایمنی مالکوم جنکینز هفته گذشته گفت که "فوتبال یک غیرضروری کسب و کار و بنابراین ما نمی نیاز به آن را انجام دهد."

Pittsburgh Steelers دفاعی lineman کامرون Heyward آسم بنابراین او می خواهد به "هر احتیاط" اگر او بازی می کند.

"ما شکست ناپذیر نیست و به عنوان گزارش های اخیر نشان داده اند که ما قطعا نمی ایمنی بدن به این ویروس" Tretter در نامه خود نوشت. "شرایط اساسی مانند BMI بالا و آسم و آپنه خواب هستند همه در ارتباط با خطر بالاتر ابتلا به علائم شدید و عوارض هنگامی که شما با COVID-19. کسانی که در شرایط گسترده در سراسر لیگ. NFL بازیکنان انسان هستند — برخی با سیستم ایمنی به خطر بیافتد اعضای خانواده و یا زندگی در سالمندان پدر و مادر است. به من اعتماد کن: ما می خواهیم به بازی فوتبال. اما به عنوان یک اتحادیه ما مهمترین کار این است که نگه داشتن بازیکنان ما سالم و زنده است. این NFLPA مبارزه خواهد کرد برای ما بیشتر در خطر ابتلا به بازیکنان و خانواده های آنها."

لیگ اطلاع صاحبان هفته گذشته که اردوگاه های آموزشی است که انتظار می رود به عنوان برنامه ریزی شده در اواخر این ماه. بحث در مورد کوتاه شدن فصل برنامه در حال انجام و اعلام شده است انتظار می رود به زودی.

دکتر آلن آستانه لیگ افسر ارشد پزشکی گفت: او به طور منظم ارتباط با افسران پزشکی از دیگر ورزش های حرفه ای لیگ و آنها در حال یادگیری از یک دیگر.

"ما در حال نزدیک شدن به این به عنوان یک پزشکی و بهداشت عمومی مشکل" آستانه گفت. "این در مورد یک لیگ داشتن یک مزیت بیش از دیگر. ما در حال کار با هم به عنوان یک گروه از متخصصان پزشکی گفت: چگونه می تواند ما را در انجام بهترین کار در مراقبت از بیماران ما در ایجاد امن ترین ممکن است محیط."

NFL و Pro Football Hall of Fame در حال حاضر لغو شده باز پیش فصل بازی بین شیکاگو و پیتسبورگ مجموعه Aug. 6. سالن را القاء مراسم مجموعه Aug. 8 و برای اواسط ماه سپتامبر به صورت ویژه صدمین سالگرد کلاس بودند نقل مکان کرد و به اوت 2021 زمانی که کابوی ها و استیلرز خواهد شد بازی در این بازی.

"من می خواهم به بازی فوتبال. من فکر می کنم همه همسالان من می خواهم به بازی فوتبال. آن چه ما را از یک زندگی" جنکینز گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. "اما چیزهای زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم در حال حاضر. زمانی که ما نگاهی به آنچه در کشور اتفاق می افتد, موارد, می رویم تا پیش بینی مرگ و میر در حال بالا رفتن است. ... من می دانم که این بار برای NFL در حال رفتن به بالا وقتی که می آید به ایجاد یک محیط کاری امن و ساخت آن را به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای بچه ها به عقب می آیند که ما نگه داشتن در ذهن آن نه فقط در مورد ورزشکاران و سلامت خود و مربیان و کارکنان اما خانواده های ما بیش از حد."

آستانه گفت: اطلاعات جمع آوری شده از سایر ورزش, لیگ های داخلی و بین المللی کمک خواهد کرد که شکل راه NFL روش های آن فصل است.

"من کاملا انتظار دارم که ما پروتکل را تغییر و تحول خواهد شد که ما از طریق این فصل به طور منظم بر اساس برخی از این دانش جدید" آستانه گفت. "این است که ماهیت عمل پزشکی: که ما همیشه به دنبال بهبود مبتنی بر دانش در حال ظهور و نوظهور داده و کسانی که همه چیز تغییر خواهد کرد. و بنابراین من فکر نمی کنم هیچ یک از ما باید شگفت زده می شود که و که بخشی از تعهد ما در بهداشت و ایمنی جانبی است که سعی کنید به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از آنچه اتفاق می افتد در رشته پزشکی در سایر رشته های ورزشی لیگ و در ادامه به بهبود آن پروتکل برای ایمنی از همه است."

دکتر تهم Mayer, اتحادیه افسر پزشکی, توصیه بازیکنان در ژوئن 20 برای جلوگیری از کار کردن با هم. هنوز هم تام بردی و راسل ویلسون به نظر می رسد نادیده گرفته اند این هشدار بر اساس رسانه های اجتماعی پست. و یک ویدیو ارسال شده در روز شنبه نشان داد جدید پرستان کارفرمایی Cam Newton کار کردن با گیرنده گسترده Ismail Sanu.

متعدد بازیکنان در NBA, NHL و لیگ اصلی بیس بال را آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان کسانی که ورزش را شروع کرده اند آماده سازی برای بازگشت به بازی. برخی از بازیکنان در سراسر کسانی لیگ تصمیم گرفتند با استناد به نگرانی های پزشکی.

"این مسئولیت کارفرما به ارائه یک محیط امن کار," Tretter گفت: بازیکنان NFL. "من را تشویق همه کارگران برای برگزاری کارفرمایان خود را پاسخگو به استانداردهای بالا. بیشتر از هر ورزش دیگر بازی فوتبال طوفان کامل برای انتقال ویروس. وجود دارد حمایت هر دو کوتاه مدت و بلند مدت است که باید بر اساس توافق قبل از ما با خیال راحت می توانید از بازگشت به کار. این NFLPA کوشا خواهد بود که ما خواهان آن است که NFL ما ارائه امن ترین محل ممکن است."

NFL و اتحادیه بازیکنان نیست موافقت کرد و در عین حال در پروتکل برای باز کردن اردوگاه های آموزشی. بازیکنان در حال برگزاری یک لیگ برتر-تماس گسترده ای در روز پنج شنبه برای بحث در مورد طرح های پیشنهادی.

Houston Texans گیرنده گسترده Randall Cobb در توییتر نوشت: "من به همه توصیه به دریافت این تماس به شنیدن برنامه بنابراین شما مطلع هستید و می دانید چه به انتظار رفتن به اردوگاه."'tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن