'جدید پا شروع جدید:' معیوب می یابد از دست دادن یک پا به معنای به دست آوردن زندگی

محتوای مقاله در ادامهدر اکتبر. 31, 2018 Benjoe تا به حال پای چپ قطع در وسط گوساله."درست پس از عمل جراحی آنها ب

توسط ATSHNEWS در 4 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

در اکتبر. 31, 2018 Benjoe تا به حال پای چپ قطع در وسط گوساله.

"درست پس از عمل جراحی آنها بیدار شدم. من احساس هر گونه درد" او گفت:. "من رفتم به رختخواب و آن را احتمالا بهترین خواب من تا به حال."

از آن لحظه به Benjoe هرگز به عقب نگاه کرد.

تطبیق با داشتن فقط یک پا شد به چالش کشیدن. آمدن به خانه از بیمارستان Benjoe متوجه شدم او به نحوی بود تا 21 پله ها برای رسیدن به اتاق خواب و یا حمام. او آموخته است که به هاپ راه خود را به بالا و پایین این مراحل را چند بار در روز.

"من که برای چند ماه. آن را بسیار آسان تر به ماندن در اتاق من و فقط باید بچه ها همه چیز را برای من اما من نمی خواهم که و من واقعا مصمم به فقط به عقب بر گردیم روی پای من," او گفت:, و اضافه کرد که چگونه سپاسگزار او بود که از حمایت دوستان و خانواده.

Benjoe گفت: مادر و هفت فرزند شده اند حمایت ویژه او جوانترین دختر است که 17 و هنوز هم زندگی می کند.

سپس دو ماه بعد در ژانویه 2019, Benjoe نصب شده بود با یک پروتز موقت پا در Wascana مرکز توانبخشی. چند روز بعد او قادر به جدید خود پا به خانه و راه رفتن را از طریق درب جلو او روی دو پا دوباره.

REGINA, SASK : July 24, 2020 -- Kerry Benjoe stands in front of her home in Regina, Saskatchewan on July 24, 2020. BRANDON HARDER/ Regina Leader-Post
کری Benjoe می ایستد در مقابل خانه اش در Regina, Saskatchewan در جولای 24, 2020. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

به عنوان سپاسگزارى به او بود که حس تازه استقلال Benjoe کشتی با این احساس که او دیگر زنانه یا زیبا.

"من احساس نمی مانند من یک زن دیگر" او گفت:. هنگامی که بهار آورده و هوا گرمتر او تلاش برای احساس می کنم مثل او می تواند پوشیدن لباس های دیگر.

"من تا به حال به تصمیم گیری که آیا من که قرار بود برای پوشش دادن پای من و یا فقط نگه داشتن خودم بودن و پوشیدن لباس زیبا لباس و پوشیدن شلوارک اگر من می خواستم به آن دشوار است. من تا به حال به کار خودم به آن و من."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب