Nashoba Tech طلوع طلایی همیشه خندان در پشت ماسک

وستفورد – اگر شما اتفاق می افتد به راه رفتن به Nashoba دره ویژگی های بالا در این بیماری همه گیر کوروناویروس چه

توسط ATSHNEWS در 20 خرداد 1399

وستفورد – اگر شما اتفاق می افتد به راه رفتن به Nashoba دره ویژگی های بالا در این بیماری همه گیر کوروناویروس چهره — یا به طور دقیق نقاب چهره که با استقبال شما متعلق به سپیده دم طلایی.

اکثر اعضای هیات از معلمان به دستیاران اجرایی به مدیران کار کرده اند چند روز از خانه از اواسط ماه مارس. اما هر روز از 7 صبح تا ظهر, طلایی نشسته در مقابل ورودی مدرسه مطمئن شوید که بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک باید یک قرار ملاقات و همراهی با یک مدیر به مقصد خود را.

حسن نیت ارائه میدهد NASHOBA TECH

و ... در اینجا اثبات.

و او اصرار دارد او همیشه می پوشد یک لبخند — حتی اگر آن را پشت یک ماسک پنهان.
"من اساسا در حفظ ساختمان و کارکنان در ساختمان امن" طلایی گفت. "من مطمئن شوید که آنها مناسب PPE. اگر من به کسی به نوبه خود دور من خواهد شد."

زمانی که مدرسه در جلسه پذیرش است که معمولا بسیار شلوغ با دانش آموزان توقف در هر دو گزارش در دیر و یا فقط می گویند سلام به طلایی.

"هر روز من معمولا حدود یک صد و یا بچه ها که توقف فقط می گویند سلام به من دست که" او گفت:. "کار من این است که برای اطمینان از ایمنی و رفاه همه Nashoba فن آوری دانش آموزان در حالی که آنها در اینجا. پس از همه, من خونریزی همان آبی وایکینگ خون آنها انجام دهد."

که حق طلایی هیچ غریبه ای به Nashoba Tech. او با حضور در مدرسه هنگامی که او سحر لاکومب از وستفورد فارغ التحصیل در سال 1991 از نجاري برنامه با بالا-مدرسه یار — و در حال حاضر شوهر — کریس طلایی پس از چلمزفورد. آنها دارای سه فرزند — کریستوفر جونیور, 23, مارسل, 21, و, اشلی, 19.

پس از کریس داوطلب خدمت سربازی در ارتش, زن و شوهر سفر در اطراف کمی قبل از اسکان مجدد در این منطقه است. آنها در حال حاضر زندگی می کنند در تاینسبرو.

طلایی بازگشت به Nashoba فناوری در سال 1994 به عنوان یک جایگزین بدنی-آموزش و پرورش معلم و مربی JV سافت بال و بسکتبال. (او اعتبار ؟ به عنوان یک دانش آموز او بود 1000 نقطه گلزن برای تیم بسکتبال شده و موثر .780 حرفه ای طور متوسط پنبه حلاجی شده در سافتبال.)

یکی پس از دیگری از روی لئامت دادن از سفر او آمد به Nashoba فناوری در سال 2014 به عنوان یک sub و پس از آن استخدام شد و به عنوان مدرسه منشی/صبح امنیتی است.

و کار خود را پایین نگه داشتن فورت نشده بماند.

"سحر انجام داده است, تازه کار در طول زمان خود را در پذیرش" اصل جرمی Slotnick گفت. "قبل از بسته شدن او فوق العاده بود به عنوان چهره Nashoba تکنولوژی برای کمک به بازدید کنندگان و کارکنان و دانش آموزان در هر راه او می تواند. پس از بسته شدن او شده است و سازگار steadying نفوذ کمک به اطمینان از صاف در حال اجرا از روز به روز عملیات و حفظ و آرام آرام حضور در طول نامشخص زمان. ما خوش شانس هستیم که او در مدرسه است."

طلایی شغل خود را دوست دارد اما گفت: آن را فقط در حال حاضر. انگار چیزی گم شده است. چیزی واقعا مهم است.

"من از دست, دیدن, دانش آموزان," او گفت:. "بدون این دانش آموزان این است که فقط یک ساختمان است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب