Mysuru را کهنه RSS رهبر می شود تلفن تماس از مودی

میسور | No comments

میسور/Mysuru: در میان COVID-19 شیوع نخست وزیر نارندرا مودی در حال ساخت یک تلاش ویژه ای برای بررسی سلامت همکاران ارشد خود را در Bharatiya Janata Party (BJP) در همراهی با یادآوری به مردم on Apr. 14 به مراقبت های ویژه ای از شهروندان ارشد در خانه های خود.

این ساعت که با دعوت از چند تن از همکاران ارشد خود را بر روی تلفن خود را بررسی سلامت و اطمینان حاصل شود که آنها در مواجهه با هر گونه مشکل در سراسر کشور مستند. و یک چنین شخصی که نخست وزیر به نام دیروز بعد از ظهر بود N. R. Chandrashekar ارشد Sangh Parivar رهبر سابق Corporator از Mysuru شهرستان شرکت (MCC).

با تماس با ارشد حزب کارمندان سراسر کشور مودی به عنوان یک الگو برای دیگر نخست وزیران با او خوب حرکات و احترام برای ارشد بی جی پی رهبران.

Chandrashekar کردم عاطفی شنیدن PM مودی صدای در انتهای دیگر به مکالمه شروع با ‘Chandrashekarji’ و صحبت کرد در حدود سه دقیقه است.

Chandrashekar سن 77 و ساکن Vidyaranyapuram 4th, اصلی, 9th عبور کردم یک تماس از دفتر نخست وزیر (PMO) بعد از ظهر دیروز و تماس گیرنده در انتهای دیگر خواسته Chandrashekar اگر او در دسترس بود به صحبت با PM.

“من به عقب گرفته شد و شگفت زده کرد و من مطمئن ساخته شده است که تماس بود و در واقع از سازمان بنادر و دریانوردی. بعد از چند دقیقه نارندرا مودی به نام و پرسید: در مورد رفاه و سلامت من. او در هندی و فارسی و به من گفت که به این دلیل است که از کار فداکارانه و از خود گذشتگی از بی جی پی آر اس اس و Jan Sangh کارگران که او (مودی) را اشغال کرده PM پست امروز. این ساعت به دنبال من نعمت و احساسی” Chandrashekar گفت: ‘ستاره میسور.’

“او به یاد می آورد خدمات من در طول اضطراری اعمال شده توسط ایندیرا گاندی زمانی که او در این ساعت و همچنین به یاد می آورد خدمات من به عنوان یک Corporator از 2000 به 2005 از این پس بخش 9 (Vidyaranyapuram) و به من گفت که او تا به حال خوانده شده در مورد خدمات و خوشحال احساس. من با احترام گفت PM مودی که من دنبال هر جهت او (مودی) را برای من. مودی پاسخ داد که او می خواهم به من در نقش یک مدل برای جوانان که یکپارچه سازی و همچنین خدمت آن” Chandrashekar گفت.

“من متواضعانه گفت مودی که من یک Swayamsevak و با استفاده از همه من آموخته اند از Sangh برای کمک به مردم. ب. ظ گفت: همه ما آموخته اند از Sangh و که او بیش از حد است Swayamsevak رعایت مستند به نفع ملت است. عالی بود به شنیدن از او” اضافه شده Chandrashekar.

ممکن است به ذکر است که نخست وزیر در تماس بوده است چندین عامل ارشد حزب کار می کرد که برای Sangh Parivar در زمان سختی به ساخت BJP در شکل فعلی آن و به دنبال مشاوره از آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>