Mysuru خود RJ Avinash میزبان 'میسور بیت'

میسور/Mysuru: همانطور که بیشتر و بیشتر Mysureans انتخاب کردن به ماندن در خانه در حال رشد در میان نگرانی ها در

توسط ATSHNEWS در 29 فروردین 1399

میسور/Mysuru: همانطور که بیشتر و بیشتر Mysureans انتخاب کردن به ماندن در خانه در حال رشد در میان نگرانی ها در مورد گسترش این رمان Coronavirus (COVID-19) رسانه, مصرف, جای تعجب نیست, اوج.

در میان رسانه های مختلف گزینه های مصرف کنندگان را انتخاب کنید از یک درصد زیادی از مصرف کنندگان نشان می دهد که آنها گوش دادن به برنامه های رادیو در طول روز در حال حاضر بسیار بیشتر از آنها گوش دادن به قبل از بیماری همه گیر.

رادیو و هوا شخصیتهای حاضر اتصال به دنیای واقعی که در شنوندگان نسبت به جذب و اعتماد است. در زمان افزایش نااطمینانی و اختلال در امور روزمره مصرف کنندگان در حال تبدیل شدن به رادیو به عنوان یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات و اتصال جامعه.

زمانی که خارج از خانه فعالیت های بسیار محدود رادیویی را فراهم می کند سرگرمی سالم و بی خطر و اطلاعات است. و وجود دارد شنوندگان هم متصل شده اند. تجاری بزرگ گوش دادن جمعیت, BIG FM 92.7 راه اندازی کرده است یک نمایش به نام "میسور بیت' به تهیه کردن به سرگرمی نیاز Mysureans.

این نشان می دهد خواهد بود به طور کامل بر روی مردم Mysuru و این خواهد شد که توسط RJ Avinashمحبوب ترین رادیو Jokey در میان جوانان این شهرستان است. Avinash تحسین از Mysuru و به تکمیل تحصیلات خود در Mysuru. او دارای دانش گسترده ای در مورد شهر و می داند که در این شهر روح است.

صحبت کردن به ستاره میسور Avinash گفت که وجود دارد بسیاری از مطالبات از شنوندگان خود را برای راه اندازی این Mysuru محور کانال.

"آن را منحصر به فرد تمام کانال برای Mysuru و در هوا از 5 ساعت به 8 ساعت در هر روز با تعامل و اختصاصی اسلات. "آن را پوشش می دهد Mysuru ادبی جهان, حق امتیاز, ذهن خلاق و ویژگی های افراد مشهور مانند Pourakarmikas خیابان فروشندگان شیر و مناقصه نارگیل, فروشندگان, میوه, فروشنده, فروشگاه مواد غذایی صاحبان بهداشت کارگران و کل بسیاری از Mysureans که زحمتکش در روز و روز را برای رفاه Mysuru," او گفت:.

این شکافها از ویژگی های کسانی که لازم نیست هر پلت فرم های دیگر خود را به بیان درد و اندوه و شادی. "مردم می توانند روایت داستان بگویید شنوندگان آنچه را که آنها از دست رفته در زندگی چه شوکه آنها بیشتر خود را در حال حاضر چشم انداز مثبت آرمان های چشم انداز خود را از یک زندگی بهتر و در عین حال مخاطب می تواند ارتباط با احساسات خود را. بسیاری از سبک ورید برنامه های برنامه ریزی شده در اسلات های موجود تحت میسور بیت" Avinash توضیح داد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im