لوول را ق به عنوان فداکارانه مرد خانواده, معلم و مربی

استیو پایین صفحه نشان داده شده است در اینجا مربیگری Shedd پارک لیگ کوچک در لوول چیزی که او دوست داشت را انجام

توسط ATSHNEWS در 12 مرداد 1399
استیو پایین صفحه نشان داده شده است در اینجا مربیگری Shedd پارک لیگ کوچک در لوول چیزی که او دوست داشت را انجام دهد. (حسن نیت ارائه میدهد از ق خانواده)

استیو ق هرگز یک خود را به مرکز توجه.

دور از آن.

او از نوع فرد است که می خواستم در کانون توجه دیگران. او نمی خواست درمان خاص و یا هر کسی که احساس متاسفم برای او بود.
حتی در سخت ترین روز در حالی که مبارزه با سرطان زمانی که خانواده و دوستان شما خواهد رسیدن به او از طریق متن و یا تلفن و یا حتی چهره به چهره او همیشه "خوب است." و این روش معمول برای او به آن تلنگر در اطراف و بپرسید که فرد چگونه آنها انجام می دهند.

در سن 45, Stephen M. ق جونیور, در گذشت, در جولای 19 در خانه احاطه شده توسط خانواده اش پس از یک شجاع نبرد با سرطان است. در روز است که به دنبال, باور نکردنی, فوران پشتیبانی و تسلیت می توان در سراسر رسانه های اجتماعی از مردم بی شماری بودند که مفتخر به شناخته ق و می دانست آنچه که او به معنای به جامعه محلی. به بسیاری از او شناخته شده بود به سادگی به عنوان "4" یک عدد نمادین از روز خود را در اطراف بیس بال.

ق بود و با محبت و فداکار شوهر, پدر, پسر و برادر و عمیقا معشوق معلم در بیشتر لوول تکنولوژی و مربی بیس بال در دبیرستان و کمی لیگ سطوح.

"برادر من بود بدون شک از قوی ترین ذهنی تعیین می شود فرد بیمار به احتمال زیاد همیشه می دانم که در زندگی من" گفت: ق خواهر Keri ق-بوچر. "این برای تلفن های موبایل بسیار کلیشه اما حقیقت آن است. زمانی که من روز به نظر می رسد دشوار همه من نیاز به انجام است که از او فکر می کنم چرا که حتی در سخت ترین روز او همیشه خوب است.'

"من او را از دست مربیگری خود را, پسر و پسر من است. من دست او را در پایه اول و تبریک کلاه ایمنی ضربه او به همه بازیکنان خود را. بگویم من افتخار می کنم به خواهر خود کتمان حقیقت است. فقط هیچ راهی برای توصیف آن و البته من می تواند برای همیشه."

ق متولد شد و در لوول در تاریخ 4 مارس سال 1975 با حضور لوئیس ابتدایی مدرسه و فارغ التحصیل از لوول دبیرستان کلاس از سال 1993. LHS است جایی که او به ملاقات همسرش ملیسا, و آن را نیز که در آن او توسعه یافته به عالی ورزشکار و بیس بال standout.

جیم Borodawka همچنین یک لوول بومی و ستاره سابق بسکتبال بازیکن در LHS و UMass Lowell شد نزدیک دوست مادام العمر از ق را زمانی که آنها در مدرسه ابتدایی و کمی بازی های لیگ. Borodawka است "یک میلیون خاطرات" صرف با ق و خانواده اش. اما او ترجیح میدهد به درخشش نور بیشتر در مورد چگونه قابل ملاحظه ای فداکارانه ق بود.

"فقط مانند هر بیمار سرطانی وجود یو پی اس و فراز زندگی. اما یک چیز است که همیشه شروع به پریدن کرد به من وقتی که من می خواهم به او برسد و یا چک در در او من می خواهم از او بپرسید " چگونه شما انجام می دهند؟' و او می خواهم خیلی مختصر پاسخ داده و سپس بلافاصله تغییر مسیر به سوال " چگونه شما انجام می دهند ؟ چگونه خانواده خود را?' روز دیگر من در صحبت کردن به یک دوست مشترک ما و او گفت: "شما می دانید آنچه که او همان چیزی که برای من در همه زمان ها,'" گفت: Borodawka. "ما در یک جامعه ای که در آن همه قرار می دهد خود را در خارج وجود دارد قرار می دهد و خود را برای اولین بار و در اینجا شما تا به حال یک مرد است که واقعا زندگی می کردند زندگی خود را به طور کامل مخالف است. در پایان او احتمالا بهترین دوست کسی است که من تا کنون شناخته شده است."

ق در ادامه به UMass Lowell, که در آن او با بازی پایه دوم و به عنوان یک دو سال کاپیتان برای سر مربی جیم سنگ.

"آرام رهبر برجسته مرد جوان آمد از برجسته خانواده" گفت: سنگ از پایین صفحه. "او تا به حال بسیار دست خوب است. ما استفاده می شود به بچه او در مورد داشتن لایحه Mazeroski دست هیچ یک از بچه ها در این تیم می دانست که هک لایحه Mazeroski شد. من گفت: "او یکی از بهترین دوم به پایان رسید دفاعی همیشه.'"

آن را قطعا ستایش بالا برای مقایسه ق به پیتسبورگ دزدان دریایی' baseman دوم از 1950s و 60s. اما سنگ می گوید ق نگران بود با سپاس.

"او فکر دیگران اول" گفت: سنگ. "من فکر می کنم به همین دلیل هم تیمی های خود فکر می کردم آنقدر از او را به او را کاپیتان دو بار."

آن بود که روح از قرار دادن دیگران اول و که تمایل به کمک به که چراغ پایین صفحه برای تبدیل شدن به یک معلم تربیت بدنی در بیشتر لوول تکنولوژی و دستیار مربی بیس بال برای دیرین GLT سر مربی دیو MacLaughlan برای 16 فصل است.

ق نیز مربی بیس بال در لوول بالا برنامه.

"وجود دارد نه به اندازه کافی مثبت صفت در زبان انگلیسی برای توصیف استیو" گفت: MacLaughlan. "او فقط به حال توانایی به دوستان با همه چیز و همه کس او این استعداد که قادر به برقراری ارتباط با بچه ها. آن را یک معلم چیزی که او تا به حال که توانایی ذاتی.

"اگر یک بچه گفت: "من بدنسازی' و او شنیده است که او می خواهم می گویند: "آن ها تربیت بدنی.' او هرگز اجازه دهید شما را با گفتن " بدنسازی.'"

بیشتر لوول Tech مدیر ورزشی/بهداشت و تربیت بدنی خوشه صندلی علامت سفید نیز به طور کامل لذت می برد که در اطراف ق.

"اولین و مهمترین من می گویند او یک مدل معلم و مربی است. شور و شوق خود را برای آموزش PE و بیس بال به بچه ها بیشتر لوول جامعه آشکار بود به هر کسی که تا به حال شانس به او را در عمل گفت:". "کلاس های خود را از کودکان و نوجوانان به چالش کشیدن خود را به همکاری با یکدیگر و تلاش چیزهای جدید در پروژه ما ماجراجویی ، او همیشه مطمئن شوید که به درخواست دانش آموزان خود را بدون در نظر گرفتن موفقیت سطح داده شده دانش آموز ممکن است تا به حال در یکی از این دوره عناصر به نشان دادن قدردانی برای همکلاسی های خود تلاش. به عنوان یک نتیجه از همه بچه ها را کف زدن و تشویق برای که و شما می توانید ببینید که اثر مثبت آن را بر آنها."

ق گرامی وقت خود را همراه با پسرش متی و مادر ابیگیل. او در یک خانواده واقعی مرد.

او شروع بیس بال مربیگری در لوول را Shedd پارک یک بار متی بود به اندازه کافی به بازی. او پیوست Shedd پارک مدیره و به تازگی مدیر Player توسعه است.

متاسفانه استیو برادر مایکل ق درگذشت در سال 2017. اما قدرت نشان داده شده است, ق در خانواده شده است قابل توجه است.
حمایت از جامعه محلی نیز بوده است باور نکردنی است.

یک گروه بزرگی از UMass Lowell بیس بال فارغ التحصیلان جمع شده بودند برای ادای احترام در حالی که چند تن از اعضای لوول بالا بیس بال جامعه فقید Shedd در نزدیکی پارک به افتخار ق در طول بارداري شنبه گذشته.

ق جوانترین خواهر کریستین ق Drust که ستاره دار به عنوان یک بازیکن سافت بال در لوول بالا و UMass Lowell تحویل مداحی در خدمات خود را.

"من در بر داشت آسایش در شما برادر بزرگ. من همیشه احساس کردم که اگر من به دنبال شما خواهم بود OK" کریستین گفت. "شما منجر شود و من را دنبال کنید. Phathead و Phathead جونیور ق و کمی ق. ق و ق ، من نمی خواهد مبارزه ساختن دوستان و یا اتصالات در, چرا که من با شما. من فقط می تواند شما را و یاد بگیرند که چگونه به یک فرد بهتر و ballplayer. یکی از آخرین گفتگو با شما بود به شما گفتن فقط این. با تشکر از شما برای هموار کردن راه به راه راست."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن