Mysuru جوانان در سفر به بنگلور برای دریافت داروهای ضد سرطان برای یک غریبه!

میسور/Mysuru: کسی که همیشه فکر می کردم که وجود خواهد آمد یک روز هنگامی که مواد غذایی و سبزیجات و دارو و دیگر ک

توسط ATSHNEWS در 14 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: کسی که همیشه فکر می کردم که وجود خواهد آمد یک روز هنگامی که مواد غذایی و سبزیجات و دارو و دیگر کالاهای ضروری هستند به خرید آنلاین در کلیک یک دکمه ؟ با تشکر از Coronavirusدر حال حاضر تقریبا همه می دانند معاملات آنلاین, خرید آنلاین, ساخت 'دیجیتال هند' یک واقعیت است اما در یک زمان بسیار سخت!

حتی در Mysuru وجود دارد بنابراین بسیاری از فروشگاه های ارائه تمام کالاهای ضروری از جمله دارو به آستان شهروندان کمک به دولت های منطقه شکستن شیوع زنجیره ای و نگه داشتن مکان امن. وجود دارد بسیاری از قهرمانان گمنام که تبدیل تاج رزمندگان و در اینجا است که یک داستان از یک قهرمان.

یک بیمار سرطانی در دارو به تازگی بازدید Lakshmipuram ایستگاه پلیس برای به دست آوردن یک پاس برای سفر به بنگلور برای دریافت داروهای خود را که در دسترس نیست در اینجا. با حمل و نقل عمومی در دسترس وجود دارد رفتن از سفر در یک وسیله نقلیه شخصی است.

در حدود همان زمان عضو Mysuru Yuva Samaja M. N. Mahadev پراساد (Prasadi) نیز در ایستگاه پلیس به دنبال مجوز برای سفر به بنگلور به صورت فوری برخی از دلایل شخصی. Mahadev پراساد که گوش به مخمصه بیمار سرطانی مطمئن باشید او از گرفتن دارو از بنگالور.

در طول این زمان دشوار است سفر به بنگلور حتی در وسیله نقلیه خود را با اجازه شوخی نیست. شما متوقف خواهد شد در هر تقاطع خواسته در مورد اینکه چرا شما در خارج از خانه چه هدف از سفر خود را و باید حمل معتبر تصویب صادر شده توسط مقامات مربوطه.

با وجود همه این موانع Mahadev پراساد موفق به رسیدن به بنگلور به پایان رسید کار خود را نیز رفت و به یکی از خاص پزشکی فروشگاه که در آن دارو در دسترس بود و پس از آن آمد به Mysuru. سپس او رفت و برگشت به Lakshmipuram ایستگاه پلیس همراه با Samaja سر Umesh جایی که او تحویل دارو به بیمار سرطانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب