Mysuru COVID-19 بیمارستان مربوط به سایر Coronavirus بیمارستان در دولت

بنگلور: در کارناتاکا دولت افتتاح بخش مراقبت های پشتیبانی واحد برای نظارت بر پیشرفت از Coronavirus بيماران در ب

توسط ATSHNEWS در 28 فروردین 1399

بنگلور: در کارناتاکا دولت افتتاح بخش مراقبت های پشتیبانی واحد برای نظارت بر پیشرفت از Coronavirus بيماران در بخش مراقبتهای ويژه (Icu) مختلف تعیین شده Coronavirus بیمارستان در سراسر کشور از جمله تعیین COVID-19 بیمارستان در KRS جاده در Mysuru (بیمارستان منطقه).

کارناتاکا است که دولت برای اولین بار در کشور به منظور ایجاد یک واحد اختصاص داده شده برای مراقبت ويژه و پشتیبانی این سیستم لینک KRS جاده COVID بیمارستان در یک شبکه با دیگر Coronavirus بیمارستان در سراسر دولت است. لینک به ويژه از COVID بيمارستان خواهد بود بر روی یک پلت فرم واحد.

هدف آن است که برای نظارت بر COVID-19 بيمار در Icu در سراسر کارناتاکا دولت به طوری که این بیمارستان در حال آماده پتانسیل یورش ویروس و در نتیجه برای رسیدن به صفر COVID مرگ و میر. آن را قادر به گرفتن اطلاعات از ICU COVID-19 بيمار در زمان واقعی است.

Jawaid اختر اضافی رئیس, منشی, سلامت و خانواده وزارت رفاه گفت: واحد نظارت توسط یک متمرکز تیم از پزشکان از بخش دانشکده های پزشکی و کارورزان از کارناتاکا موسسه علوم پزشکی, M. S. Ramaiah بیمارستان و دکتر B. R. Ambedkar دانشکده پزشکی.

این تیم را در سراسر ساعت کار در سه شیفت برای نظارت بر بیماران بستری در Icu.
در پایان هر روز واحد را بررسی پیشرفت اجرای طرح اقدام و به اشتراک گذاری آن با مقامات بالاتر برای اقدام بیشتر.

آن را نیز به عنوان یک handholding تسهیلات برای پزشکان در قطعات داخلی از دولت که ممکن است دسترسی به فن آوری های جدید خواهد شد و از ارزش بسیار زیاد در صرفه جویی در زندگی در این لحظه بحرانی.

Pankaj Kumar Pandey, کمیسر بهداشت و خانواده وزارت رفاه گفت: به عنوان و هنگامی که ICU آمادگی تعیین شده بیمارستان آپلود شده در e-health پلت فرم یک افسر پزشکی گواهی خواهد همان.

داده است و سپس نظارت و تجزیه و تحلیل توسط کارشناسان و گره افسر رندانه در انحراف به طوری که داده ها را می توان وارد شده و گزارش به گروه ضربت به صورت روزانه.
این اطلاعات کمک بسیار زیاد آن را به عنوان اجازه می دهد تا ما را به اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از escalations, Pandey گفت.

دولت خانههای گلی خالی تشکیل یک تیم از کارشناسان از شرکت ها بیمارستان ها در بنگلور متشکل از قلب و عروق, pulmonologists, nephrologists و پزشکان است. ایده این است برای اتصال این تیم از کارشناسان با مجموعه ای از بیماران در یک یا چند منطقه را به طوری که آنها می تواند نظارت و توصیه های مناسب خط درمان برای این بیماران است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن